Şimdi Ara

Skull & Bones Tekrar Ertelendi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ubisoft, Skull & Bones'u bir kez daha erteledi.

2021 mali yılında çıkış yapması planlanan oyun 2022 mali yılına ertelendi. 1 Nisan 2022 - 31 Mart 2023 tarihleri arasında çıkış yapacak.

Skull & Bones ilk olarak E3 2017'de duyurulmuştu ve başlangıçta belirtilen çıkış tarihi 2018 sonbahar dönemiydi. Daha sonrasında birkaç kez erteleme aldı ve en son oyunun yeni bir vizyonla birlikte tam kapasite olarak geliştirildiği açıklandı.

Ubisoft'un mevcut mali yıl içinde piyasaya sunacağı oyunlar Far Cry 6, Rainbow Six Quarantine, Riders Republic, The Division Heartland ve Roller Champions.

• Sonsuza kadar ertelenebilir...

Ubizort'un çıkaracağı hangi oyundan hayır gelir ki zaten.

• ubisoft tarafında bir bu oyun bir de beyond good and evil 2'nin çıkışı yılan hikayesine döndü bildiğin.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ben adamlarla konuştum Half Life 3'ü bekliyorlarmış.

• Game as a service leşliğine bulanmış sadece online bir vasatlık olacağı için gelmese de olur; hele cidden tek gemileri kontrol ediyorsak daha hala, o zaman geçmiş olsun.

• İptal edin olsun bitsin

• Ağır çöp oyun acil iptal edilmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merakla bekliyordum, korsan temasına sahip fazla oyun yok.Üzdü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cyberpunk birçok firmaya ders oldu anlaşılan
  • Bu oyun ilk çıkacağı zaman korsan ve deniz temalı bir kaç oyuna iyi hype vardı. Blackwake ilk başta insanları biraz oyalamıştı, ardından sea of thieves güzel hype yaptı. O sıralar denildiği tarhte çıkış yapabilse bir ihtimal belki o oyun türünün önde gelen oyunu olabilirdi. Ancak şu an hem o oyun türü eskisi kadar revaçta değil hem de sea of thieves zaten oldukça doyurucu. O yüzden çok büyük ihtimalle bu oyunun iptal haberini duyacağız gibi geliyor.
  • oyun ilk duyuruldugunda sadece gemiyi kontrol ediyorduk. Acaba bu durumu düzeltip tayfayı da kontrol etme mekaniği getirmişler midir?
  • Bu kadar ertelemeden sonra hala sadece gemiyle takılıyosak bu oyun çıkmasa ubisoft için iyi olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: oxenn

ubisoft tarafında bir bu oyun bir de beyond good and evil 2'nin çıkışı yılan hikayesine döndü bildiğin.

Hadi skull&bones online falan da o oyuna noldu yav
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt

Bu kadar ertelemeden sonra sanırım oyunda ciddi değişiklik yapılıyor. Korsan temalı hikaye odaklı bir oyun gelse bana yeterli acikcasi. Sadece gemi kontrol edeceğimiz bir oyun olmasın yeter.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.