Şimdi Ara

Skrill para kesintisi hakkında bilgi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aklımda takılan bi soru var bu siteyle alakalı.
    Tecrübesi olan veya bilgi sahibi olan biri varsa bana yardım ederse sevinirim

Öncelikle Skrill hesabımda 900 TL para var.Skrill hesabımda Türk lirası olarak gözüküyor.
    Garanti bankasına transfer yapacagım ama internetten baktığımda 30 dolar kesinti yapıyormuş garanti bankası.
    Ben Skrillden türk lirası olarak göndereceğim.Yinede bi kesintiye maruz kalırmıyım.

Garanti dışında iş bankası ve finansbank hesabımda mevcut. Ama Finansbank Skrill ile çalışmıyor.

Kesinti olursa ne kadar olur yada baska banka tavsiyeside alabilirim
    Bana bu konuda biri yardımcı olursa çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rockfx -- 5 Ekim 2018; 1:29:1 >

• Merhaba,
    Skrill hesabımı fazlasıyla aktif kullanan biriyim. Ve TL - USD - EURO olarak üçünüde kullandım. Yani tecrübem sabittir :) Benden sana tavsiye git TEB den hesap açtır. Çünkü skrill ve teb in anlaşması var. Para çekme işlemlerinde sadece skrill kesinti yapıyor o da zaten ufak bir rakam bunun dışında banka hiçbirşey kesmiyor. TEB dışındaki bankalar kesinti yapıyor.
  • https://forum.donanimhaber.com/skrill-belasindan-en-az-masrafla-para-cekmenin-yolu--137864579#137864579

bo konuyu incele bilader ve skrill denen dijital dolandırıcılarından uzak durun...
  • 460 TL skrill hesabındaki para 36 Tl skrill kesintisiyle (5.5 euro) 62 Euro olarak transfer edildi.

1.HIRSIZLIK -Gönderim yaparken tl den euroya çevirirken kur oranını yüksek tutuyorlar size daha az Euro geliyor
    2.HIRSIZLIK -Garanti euro hesabıma 36 euro olarak ulaştı. Aracı banka da komisyon kesmiş.
    3.HIRSIZLIK -Garanti Bankası 28 euro komisyon almış.
    (swift işleminde hem gönderen banka hemde gelen banka komisyon kesti)

Bana kalan hesabıma gelen 8 euro! Hakkım haram zıkkım olsun.com

460 TL den çektiğim tutar 54 TL dir. 406 TL yi yediler...

Skrill den uzak durun, Garanti hırsızından da uzak durun. Bir önceki para çekme işlemindeki paranın akıbeti hala belli değil. 1 aydır o para kayıp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RElS -- 18 Nisan 2019; 13:9:33 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.