Şimdi Ara

Skrill'den para çekmek (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
10.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun, oyuniçi paralar satan oyunfor.com skrille ödemeyi kabul ediyor. Oyun satın alabilirsiniz, Lol için rp alabilirsiniz vs.

• skrillde param var hangi Türk bankalarına aktara bilirim ? Bilen var mı ? yada işlem yapmış Birisi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: qarakedi

skrillde param var hangi Türk bankalarına aktara bilirim ? Bilen var mı ? yada işlem yapmış Birisi ?
    Banka fark etmez ancak dolar olarak paran varsa vadesiz dolar hesabı açıp, o hesaba parayı çekmelisin. TL hesabına çekersen banka senden 50-100 lira ücret alır.

Skrill para çekme ücreti olarak senden 5.50 Euro ücret kesiyor.
  • ÖzgünK kullanıcısına yanıt
    Skrill de euro hesabım var Türkiye de bulunan euro hesabıma olarak aktarma yapıyordum ancak qnb finansbank skrill.den gelen paraları kabul etmeyip iade ediyor. Boşu boşuna dediğiniz gibi çekme ücreti ödemiş oldum, birkaç bankaya sordum onlardan tam bir cevap alamadım(İş bankası ve T.Finans Katılım), sizin son zamanlarda yaptığınız bir işlem var mı bu şekilde ? Paranızı alabildiniz mi(Hangi banka mesela) ?
  • @qarakedi

Bankadaki Euro değil TL hesabına yolluyorsan iade etmiş olabilirler. Yoksa iade etmiyorlardı. En son 1 yıl önce yolladım.

Skrill den Neteller a para aktarılabiliyor. Bir de Neteller üyeliği açıp incelemeni öneririm.
  • ÖzgünK kullanıcısına yanıt
    skrill ve Türkiyedeki EURO hesabı hocam, yani her iki hesap da EURO.
  • Hocam, ne kadar süre sonunda çekiminiz hesaba yatmıştı? Biraz hortlattım ama

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet8152

Hocam, ne kadar süre sonunda çekiminiz hesaba yatmıştı? Biraz hortlattım ama
    Valla hocam tam hatırlamıyorum.Malum biraz vakit geçmiş Heralde 10-15 gün sürmüştü.
  • skrill zırtbırt para çekme yöntemini değiştirip duruyor, son durum nedir bilen varmı? skrill de dolar olarak duran parayı en masrafsız nasıl çekeriz?

para çekme sayfasında şu yazıyor:

Kayıtlı olduğunuz ülkeye yerel para biriminde para çekimleri artık desteklenmemekte. Türk banka hesaplarına ödemeler EUR olarak gerçekleştirilmekte.

şimdi ne yapacağız? euro hesabı açıp orayamı çekeceğiz? direk tl hesabına çeksek gelirmi?
  • @frender

Euro hesabı açıp oraya çekmelisin. Euro hesabı açmak ücretsiz. Açmazsan ve Euro parayı TL hesabına çekersen banka senden daha fazla ücret alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖzgünK -- 22 Ocak 2020; 23:17:0 >
  • evet destek birimine mesaj yazdım 2 gün sonra cevp geldi euro hesabı aç dediler... anlamadığım, dolar ı euro olarak neden gönderiyorlar, doları dolar gönder birde euro çapraz kur ücreti ödemeyelim değilmi, ama nereden kazanacaklar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi molella -- 21 Mart 2019; 12:36:26 >
  • şu skrill amma sorunlu bir site, sorunları bitmiyor... paypalı kapatıp bizi buna muhtaç ettiler ya helal olsun... şimdi de euro hesabı ekleyemiyorum... swift kodu girince kabul etmiyor geçersiz kod girdiniz diyor... banka garanti bankası, swift kodu da doğru, iban da... desteğe yazdım bakalım kaç gün sonra cevap verecekler...
  • neyse bunu da halettik, bir garibanın yararlanması adına bunu da yazayım, skrill e hesap eklerken swift kodunu normalde olması gerektiği gibi mesela TGBARTIS123 gibi değil, sondaki 3 numaralı banka şube kodu olmadan yazmak gerekiyormuş yani şöyle TGBARTIS sadece, burdaki TGBARTIS de bankanın swift kodu. ilginç ya harbiden heryerde ikisi beraber yazılır burada öyle değil madem açıklamada belirtin günlerdir kısır ettiniz aDAMI...
  • quote:

Orijinalden alıntı: molella

neyse bunu da halettik, bir garibanın yararlanması adına bunu da yazayım, skrill e hesap eklerken swift kodunu normalde olması gerektiği gibi mesela TGBARTIS123 gibi değil, sondaki 3 numaralı banka şube kodu olmadan yazmak gerekiyormuş yani şöyle TGBARTIS sadece, burdaki TGBARTIS de bankanın swift kodu. ilginç ya harbiden heryerde ikisi beraber yazılır burada öyle değil madem açıklamada belirtin günlerdir kısır ettiniz aDAMI...
    "KUVEYTTÜRK : Bankamızın Swift(BIC) kodu KTEFTRISXXX’dir. ilk 8 hanenin girişi yapıldıktan sonra son 3 hane otomatik olarak tamamlanmaktadır."

Hocam böyle yazıyor, yani swift kod kısmına KTEFTRIS sadece bunu yazmam yeterli mi? Birde kesim ücreti ne kadar 15 euro var skrillde banka hesabıma ne kadarı gelir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spunch1212

"KUVEYTTÜRK : Bankamızın Swift(BIC) kodu KTEFTRISXXX’dir. ilk 8 hanenin girişi yapıldıktan sonra son 3 hane otomatik olarak tamamlanmaktadır."

Hocam böyle yazıyor, yani swift kod kısmına KTEFTRIS sadece bunu yazmam yeterli mi? Birde kesim ücreti ne kadar 15 euro var skrillde banka hesabıma ne kadarı gelir ?

Alıntıları Göster
    evet xxx li kısmı yazmayacaksınız skkrill de yani sadece KTEFTRIS yazmak yeterli, 15 euro yu çekerseniz 5-6 euro keser. tek çekimde ne çekerseniz çekin aynı ücret kesilir, çekim bölümünde aten size o esnada ne kadar para kesileceği yazıyor oradan bakabilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi molella -- 26 Mart 2019; 13:0:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: molella

evet xxx li kısmı yazmayacaksınız skkrill de yani sadece KTEFTRIS yazmak yeterli, 15 euro yu çekerseniz 5-6 euro keser. tek çekimde ne çekerseniz çekin aynı ücret kesilir, çekim bölümünde aten size o esnada ne kadar para kesileceği yazıyor oradan bakabilirsiniz...

Alıntıları Göster
    çok teşekkür ederim sagolun.
  • ya arkadaş, bu skrill ne kazıkçı ne acayip biyermiş, 200 dolar para çektim, doları euroua çevirdiler 169 euro etti, 5 euro çekim ücreti, kestiler, kaldı 164 euro, banka gelen swift ücreti olarak 26 euro kesti kaldı 138 euro, hesabımda bana gelen para ise sadece 122 euro, aradaki 16 euro nereye gitti diye sordum adamlara, arada bişeyler oluyomuş bilmemnne, hesapta bir gariplik yok bu işler böyle dediler hay m... 169 euro yu çekelim dedik 169-122=47 euro evet tam 47 euro ya mal oldu bana, paypal nerelerdesin geri gel artık yaa sıktı bu iş walla......
  • bu skrill den kesinlikle uzak durun, keriz yolmadan başka bir işe yaramıyor, dehşet derecede komisyon kesiyorlar, sırf denemek için 50 doları TL hesabıma çektim bakın olaya

50 dolardan çekim ücreti 6 dolar kesiliyor, elimden çıkan 56 dolar = 313 TL
    bankaya gelen para 23 euro = 144 tl

ya böyle şey olurmu arkadaş ne bu kara para mı aklıyoruz, ne bu 313 tl eridi 144 tl ye düştü, yarısından fazla gider mi olur.................

kerizlendik bir kere aman aman sakın sizde bu skrille bulaşıp emeklerinizi komisyoncu .... lara kaptırmayın.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi molella -- 11 Nisan 2019; 23:49:1 >
  • skrill hesabımda 50 dolar karşılığı euro var. banka hesabıma çekemiyorum. (bankanız desteklenmiyor mesajı alıyorum.) tavsiyeniz nedir?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.