Şimdi Ara

SKODA YETI KULUBU (214. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.627
Cevap
77
Favori
549.976
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    61 bin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • consumeobeydie kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Model ve km nedir acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

Hayırlı olsun. Model ve km nedir acaba?
    Teşekkürler, 2012 60.000

@phatron_23

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi consumeobeydie -- 22 Ağustos 2017; 19:58:23 >
  • Arkadaşlar koltuk dayamanın içinde bulunan aux girişine bağlantı yaparak müzik dinleyen var mı?Ben mp3 bağladım ama müzik çalmadı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi classcelik -- 3 Eylül 2017; 23:23:30 >
  • classcelik C kullanıcısına yanıt
    Ben kullandım, çalışıyor, teypten AUX seçince çalışıyor.
  • mşah kullanıcısına yanıt
    ne marka mp3 taktınız.?
  • classcelik C kullanıcısına yanıt
    Telefondan bağlamıştım.
  • arkadaşlar bende toledo ile yeti arasındayım su aralar. yetiyi istememin sebebi köy yollarina da girecek olmam ve muhteşem yol tutusu sürüş zevki... fakat kafami kurcalayan bir konu var. Ground clearance dedikleri yani yerden yükseklik konusu... bu yerden yuksekligi azaltilan yetiler 1.6 tdi ler mi yoksa greenline 1.2 son kasa tsi ler var onlarda varmı? 18 cm den 15 e düşürülmüş diye arastirdim. bu konu yetiyi avantajsiz kiliyor gözümde. çünkü zaten toledonun yerden yuksekligide 15 cm.. hicbir anlami kalmiyor gibi bu aracin suv olmasinin... bana yardimci olursaniz sevinirim

• Bayilerin elinde yeti var mi su anda acaba bilen var mi ? Sitede fiyat listesi duruyor hala ama

• Arkadaşlar Yeti'ye kışlık lastik olarak hangi marka önerirsiniz? Araç yazlık lastikler Continental 215/60 16 95H takılı gelmişti, kışın çoğunlukla şehiriçi kullanılıyor.

• Sava eskimo S3 205 55 R16 için kullanan var mı nasıldır?

• Merhabalar uzun zamandır DH ye yazmıyordum, şifreyi bırakın kullanıcı adımı bile hatırlamadım :) bende yeniden kayıt oldum. Aranıza katılmaktan memnun olurum, pazartesi 2011 yeti 1.2 TSİ aldık, 2 çocuklu bir aile olarak eşim ve ben şu an pişman değiliz açıkçası, forumun çoğunu okudum, yakıt tüketimleri, artılar eksiler çözümler falan :) dahada okuyacağız anlaşılan:) şimdiden lafı fazla uzatmayalım en iyisi ara sıra forumda cevap bulamadığım soruları sorup sizleri rahatsız edebilirim :) tekrar herkese merhabalar iyi günler dilerim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: muco51567

Merhabalar uzun zamandır DH ye yazmıyordum, şifreyi bırakın kullanıcı adımı bile hatırlamadım :) bende yeniden kayıt oldum. Aranıza katılmaktan memnun olurum, pazartesi 2011 yeti 1.2 TSİ aldık, 2 çocuklu bir aile olarak eşim ve ben şu an pişman değiliz açıkçası, forumun çoğunu okudum, yakıt tüketimleri, artılar eksiler çözümler falan :) dahada okuyacağız anlaşılan:) şimdiden lafı fazla uzatmayalım en iyisi ara sıra forumda cevap bulamadığım soruları sorup sizleri rahatsız edebilirim :) tekrar herkese merhabalar iyi günler dilerim :)

Aracınız hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.

Forumu okuması gerçekten uzun sürüyor, ama neticede fazlaca da bilgilendirici oluyor. Daha önce, paylaşmak amacıyla kendimce bir özet bir sayfa yapmıştım. Belki siz de faydalanırsınız:https://drive.google.com/open?id=1a_H-rlq-SyKxz2wDV1zhRIICXIsffdMDb4wiWISQY7Q

Bu başlıktan veya skodaturkey.com adresindeki yeti forumundan, olabilecek sorularınızın çoğuna cevap bulursunuz diye düşünüyorum.

Bu arada, altı yaşında bir yeti araç sahibi olarak, genel izlenimlerinizi (aracın km si, eksik veya aksayan yönleri, beğendiğiniz veya bepenmediğiniz yönleri, vb.) paylaşabilirseniz, eminim, burayı izleyenler için oldukça faydalı olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: HasHoşaf

quote:

Orijinalden alıntı: muco51567

Merhabalar uzun zamandır DH ye yazmıyordum, şifreyi bırakın kullanıcı adımı bile hatırlamadım :) bende yeniden kayıt oldum. Aranıza katılmaktan memnun olurum, pazartesi 2011 yeti 1.2 TSİ aldık, 2 çocuklu bir aile olarak eşim ve ben şu an pişman değiliz açıkçası, forumun çoğunu okudum, yakıt tüketimleri, artılar eksiler çözümler falan :) dahada okuyacağız anlaşılan:) şimdiden lafı fazla uzatmayalım en iyisi ara sıra forumda cevap bulamadığım soruları sorup sizleri rahatsız edebilirim :) tekrar herkese merhabalar iyi günler dilerim :)

Aracınız hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.

Forumu okuması gerçekten uzun sürüyor, ama neticede fazlaca da bilgilendirici oluyor. Daha önce, paylaşmak amacıyla kendimce bir özet bir sayfa yapmıştım. Belki siz de faydalanırsınız:https://drive.google.com/open?id=1a_H-rlq-SyKxz2wDV1zhRIICXIsffdMDb4wiWISQY7Q

Bu başlıktan veya skodaturkey.com adresindeki yeti forumundan, olabilecek sorularınızın çoğuna cevap bulursunuz diye düşünüyorum.

Bu arada, altı yaşında bir yeti araç sahibi olarak, genel izlenimlerinizi (aracın km si, eksik veya aksayan yönleri, beğendiğiniz veya bepenmediğiniz yönleri, vb.) paylaşabilirseniz, eminim, burayı izleyenler için oldukça faydalı olacaktır.

Çok teşekkür ederim. İnşallah hepimiz güzel güzel kazasız kullanalım...
    Aynen dediğiniz gibi okuması uzun. Ama daha şimdiden işime yarıyor açıkçası. Tecrübelere istinaden dikkatli kullanmaya başladım hatta
    Link için ayrıca teşekkürler.
    Yetime gelince mobilden girince bir foto paşlaşabilirim. Şu an işyerinin bilgisayarındayım.
    2011 model, 122.000 km'de, ağır bakımları yapılmış olarak aldım.
    Ekspertiz de;
    1-) motor yağ seviyesi yüksek,
    2-) motorda muhtelif yerlerde yağ kaçakları,
    3-) motor sesi biraz yüksek,
    4-) araç bilgisayarında "Turbo arj ayarı ayar sınırının altında" ibareli arıza kaydı var. (Doğuş Esenyurt'a sorduğumda eski arıza muhmemelen silinmemiş dedi)
    Bunların dışında araçta bir sorun yok, motor yağının yüksek olma nedenini anlamadım. Ekspertizde ki usta; "sorun olmaz, herhalde bilmeyen biri koymuştur. Çünkü Turbo olmayan
    motorlarda biraz fazla yağ çok sıkıntı çıkarmaz fakat turbolu motorlarda yüksek devirlerde turboya ve katalizatöre zarar verebilir" dedi. Bende henüz vakit bulup servise
    gidemedim. (Ayrıca yukarıda yazılı maddeler ile ilgili olarak beni aydınlatacak fikirleri olan varsa çok memnun olurum)
    Sağ kapı iç tutma kolunun ucu da kopmak üzere, bir de çakmaklığım çalışmıyor. Şimdilik bunlar...
    Kullanım şu an sessiz, sevkli, seri, yüksek, geniş ve mutluluk verici
    Heleki 2000 Model 1.5 8v lada vegaya 2 yıl bindikten sonra
    Kullandıkça paylaşım yapmaktan kaçınmam meraklanmayın.
    Herkese hayırlı hafta sonları

• Benimki

• muco51567 M kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun, bizde 2011 civarı 1.2 Yeti düşünüyoruz yakıt tüketiminiz nedir acaba şehir içinde?

• hocam alin iki kere düsünmeyin. ciddi manada guzel bir araba. guzellikten kastim nedir diyeceksen accord civic bmw 5 gibi bircok araba al sat yaptim. bunun yani sira lada tofas brodvey vs. bunlara da bindik uzun sure :) anlatmaya calistigim kayda deger bir surus keyfi var. bazen cocuklar gelip " abi araban cok guzel deyip gidebiliyor" yakita gelince henuz hesaplamadim 1 hafta oldu daha hatta olacak :) ama ahim sahim yakmiyor. sabahlari ve aksamlari 1-1.5 km yok yaptim. bir iki defa avmye gittik depo ibresinin daha yerinden kimildamisligi yok henuz :)

• muco51567 M kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı olsun Kazasız Belasız Kullanın.
    Motor sesi yüksek demişsiniz, arkadaşıma 160 bin km de 1,2 Yeti aldık aynı şekilde motor sesi çok fazlaydı zaten hemen bakım yaptı ve Yağ olarak Petronas 3000 AV 5-40 aldırdım ve motor sesinin değişimine şaşırdı çok bariz ses azalmıştı, bence sizde deneyin belki faydası olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mşah

Hayırlısı olsun Kazasız Belasız Kullanın.
    Motor sesi yüksek demişsiniz, arkadaşıma 160 bin km de 1,2 Yeti aldık aynı şekilde motor sesi çok fazlaydı zaten hemen bakım yaptı ve Yağ olarak Petronas 3000 AV 5-40 aldırdım ve motor sesinin değişimine şaşırdı çok bariz ses azalmıştı, bence sizde deneyin belki faydası olur.

Henüz vakit bulamadık hocam ama bakım yaparken deneyecem bu dediklerinizi. Bugün 40 45 km yol yaptım 20 si trafikti benzin ibresi göz seçebilecek derecede düşüyordu inş bakımdan sonra düzelir yada normaldir belki kullanımdandır. Alışınca düzelir.

• mucahit.yilmaz55 M kullanıcısına yanıt
    Karma tüketim olarak 7-8 lt yakar, yol bil. tüketim ortalamanız nekadar. Ben bugün 40 km lik mesafede giderken performanslı kullandım 8,6 lt yaktı, dönüşte sakin kullanımda 5,3 lt.
  • 
Sayfa: önceki 212213214215216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.