Şimdi Ara

Skoda Rapid Sedan (97. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
2.080
Cevap
28
Favori
280.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uzun yolda sınıfına göre gayet rahat, bu yaz İstanbul - Balıkesir - İzmir arası kullandım.
  • tigerito T kullanıcısına yanıt
    kolay yorulmam ben zaten, beni rahatsiz eden herhangi bir sey olmuyor uzun yolda. pedallar falan gayet dengeli, sertlikleri orta halde, vites gecisleri gayet net ve sahsen dikkat ettigim bir konu el freni kazik gibi degil
    koltuklarda tatli sert, insana destek oluyor agzi gozu yamulup icine gommuyor seni.

velhasil uzun yolda sesli fakat diger yonlerden rahatsiz edici degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suicide kullanıcısına yanıt
    spaceback daha bi iyi mi yalıtımı acaba? sedanlarda ses daha fazla olur deniyor?
    genel kani hb araclarin sedan versiyonlarina gore daha sesli oldugu yonundedir. rapidde sedan(ki bence liftback daha cok) ve spaceback arasinda yapi olarak bir fark yok, ikisinde de bagaj iç mekana aciliyor en nihayetinde.

• suicide kullanıcısına yanıt
    8. etap programdı sanırım, şöyle bir yorumda bulunmuştu;

araç sedan olduğu için doğal olarak yalıtımı hb göre biraz sesli diyordu.
    boyle bir cikarimda bulunan kimseye hic rastlamadim. aksine hb lerin sedanlardan sesli oldugu kanisi yaygindir bunun sebebi de hb bagajlarinin kabine acik olmasidir dedigim gibi.

rapid ozelinde dusunursek arada fark olacagini sanmam, iyi ya da kotu bir fark olsa bile insan kulagi ile anlasilabilir olacagina inanmiyorum.

• Arkadaşlar Skoda 14 Kasım'a kadar özel kampanya düzenliyor.

Detaylar için linke tıklayabilirsiniz.

http://www.vidyoto.com/guncel-haber/skoda-14-kasima-kadar-4-bin-tlye-varan-indirim-0-faizli-kredi-sunuyor.html
  • 6 ay 9000tl icin 0 faiz, cok sagol be skoda...

• 24 ay 24 bin o faizli kampanyalar var yani!
    bu ne...
  • 2015 model 37.000 km 1.4 tdi manuel için 53.000 dediler.Nasıldır sizce? Donanım pek iyi sayılmaz.Multimedya ekran ve kırmızı ışıkta motor stop özelliği mevcut.Aracı babama alacağız.Aile aracı olacak.10.000 lira daha koyup Jetta almak daha mı mantıklı olur?

• jetta isim satıyor gibi sanki. bir de 10.000 ufak fark değil.

kıyaslama için bir iki bin fark olmalı, 10.000 verince segment atlamış oluyorsunuz.
  • 2014 1.6 TDI DSG alarak Rapidçiler kervanına katıldım. Fakat galiba "Rapid kullanıcı kulübü" gibi bir başlık yok galiba forumda değil mi, Yoksa ben mi bulamadım.
  • rapidciler uykuda hiç ses seda yok. inşallah arabları keyif veriyordur da o yüzden ses seda çıkarmıyorlardır.
  • Skoda rapid basligi elzem oldu
  • Herkese iyi forumlar
    0 olarak Rapid Sedan 1.2 TSİ 90 hp Ambition 56.000 TL 2016 model almış durumdayım çarşamba en geç teslim edilecek teslim alırken dikkat etmem gereken bir şey varmıdır önerilerinizi bekliyorum
  • hayırlı olsun, ilk haftada izlenimlerinizi yazarsanız makbule geçer.

teknik olarak cevap verilebilir, ne bileyim, yani aracınızı dikkatlice inceleyin, sözleşme dışı bir şey olmasın, lastikleriniz önemli mesela, dikkatli bakın. aksesuar yazanlar eksik olmasın...vs
  • yakın zamanlarda corolla ile rapid kullanan varsa, fikirleri nedir acaba?
  • Aracı ay başı teslim aldım beklediğimden iyi gidiyoruz şuan oldukça memnunum şehirler arası 5.3 LT ortalama yakıyor istanbul orta trafikte 6.3 LT gördüm maximum ortalama 6 LT yakıyor.

Araç motor sesi normal mi ? Önceden VW Grubu motor kullanmadığım için bu motorların nasıl çalıştığı hakkında fikrim yok kullanlar bilgi verirse memnun olurum

Herkese Kazası belasız sürüşler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrcnd -- 12 Mart 2017; 18:24:34 >

rapidin corollaya üstün geldiği taraflar
    1.2 tsi motor turbolu olduğu için çok daha atik hızlı ve daha az yakıyor.
    standart donanım çok daha dolu. dokunmatik ekran ve kromaj detaylarla çok daha iyi iç mekan.
    liftback formu ile geniş bagaj yükleme ağzı.
    dışarıdan küçük ama içeriden geniş olması. insana ilginç geliyor ama gerçekten böyle.
    yerden daha yüksek

corollanın rapide üstün geldiği yerler
    ikinci el piyasası
    daha şık dış tasarım
    daha alçak ve aerodinamik tasarım ile daha iyi yol tutuşu
    atmosferik turbosuz motor daha uzun ömürlü ve dayanıklı. (turbo doğru kullanılmazsa arıza çıkarabiliyor)

açıkçası ben corollada bagajda sallanan hoparlör kablolarını görünce vazgeçtim gittim rapid aldım.
    tamam en baz donanım alıyoruz da basit bir kapak koymayan toyota kim bilir daha neler koymamıştır.

• ne zamandır rapid kullanıyorsunuz?

ikisi arasında fiyat farkı da var. bir de bu alçak yüksek durumu, ne denli önemli acaba, yol tutuş viraj vs..
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.