Şimdi Ara

Skoda Kodiaq Ana Konu (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.608
Cevap
91
Favori
453.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yüce otoyu aradığımda 190 hp dizel gelecek, 150 hp dizel gelmeyecek dedilerdi. Pzar günü başka bir bayiye sordum 150hp dizelde gelecek dedi.
    Kodiaq 150hp TDi, Türkiye şartlarında 165bin TL normal, alınabilir bir değer.
  • Eee.. Beyler varmı yeni bilgi edinen. Hala referandum sonrasındami gelecek deniliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ti_ger kullanıcısına yanıt
    yok yaa. ben iyice soğudum. doğmadan öldürdüler aracı. şeytan diyor git tiguan al.
  • Aslında bende aynen gibi oldum hocam ama tiguan aldık diyelim kodiaq çıktı, içimiz gidecek gördükçe bence sabredip beklemeli

• tahminen superb le aynı fiyat civarında olur.
  • Arkadaşlar az önce Çorum ahlatcı otomotiv skoda bayii ne girdim sordum Nisan 15 de magamizda olacak dedi. duyurulur.

• Araç biraz kaba geliyor bana. Şehir içinde sıkıntı olur mu acaba ?
  • Q7 veya captiva ya binen bir tanıdık bul bu soruyu ona sor net cevap alırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: ti_ger

Arkadaşlar az önce Çorum ahlatcı otomotiv skoda bayii ne girdim sordum Nisan 15 de magamizda olacak dedi. duyurulur.

Çorum bayisi iyiymiş gerçekten ben hangi istanbul bayisine sorsam bir havalarda Mayıs tan önce beklemeyin diyorlar.

• 150 bin tl den aşağı olmaz en full donanım

• Bence en önemlisi fiyatından daha çok fiyat/performans dengesi. Umuyorum vw gibi yapmazlar tiguan'ın highline donanımında resmen hiçbirşey yok. Cam tavan, keyless go, elektrikli bagaj, elektrikli koltuklar, geri görüş kamerası vs. neredeyse herşey opsiyonel. Böyle saçmalık olmaz. En üst donanım paketi diye sattığın bu sınıf bir araçta saydığım donanımlardan hepsi yada en azından birkaçı standart olmalı.

• Facebook'ta Skoda Türkiye Mayıs ayıni işaret ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dou147

Bence en önemlisi fiyatından daha çok fiyat/performans dengesi. Umuyorum vw gibi yapmazlar tiguan'ın highline donanımında resmen hiçbirşey yok. Cam tavan, keyless go, elektrikli bagaj, elektrikli koltuklar, geri görüş kamerası vs. neredeyse herşey opsiyonel. Böyle saçmalık olmaz. En üst donanım paketi diye sattığın bu sınıf bir araçta saydığım donanımlardan hepsi yada en azından birkaçı standart olmalı.

Adam boşline Tiguan'ı küçük bir servete peynir ekmek gibi satıyor. Ne diye donanım koyup kârını azaltsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: lodosunoglu

quote:

Orijinalden alıntı: dou147

Bence en önemlisi fiyatından daha çok fiyat/performans dengesi. Umuyorum vw gibi yapmazlar tiguan'ın highline donanımında resmen hiçbirşey yok. Cam tavan, keyless go, elektrikli bagaj, elektrikli koltuklar, geri görüş kamerası vs. neredeyse herşey opsiyonel. Böyle saçmalık olmaz. En üst donanım paketi diye sattığın bu sınıf bir araçta saydığım donanımlardan hepsi yada en azından birkaçı standart olmalı.

Adam boşline Tiguan'ı küçük bir servete peynir ekmek gibi satıyor. Ne diye donanım koyup kârını azaltsın.

Millete de hayret "tok" kapı sesine vuruluyorlar herhalde min. 150 bin ₺ para ver karşılığında arabandaki donanım fiat egea seviyesinde

• VW fanı değilim ancak o tok kapı sesli aracın NCAP değerleri oldukça iyi. Benim için güvenlik önemli bi kriter. Kodiaqı bekleyenlerdenim ama NCAP test sonuçlarını göremiyorum ve bu durum beni düşündürüyor.

Kodiaqın NCAP testlerine girip girmeyeceği hakkında bilgisi olan var mı?

• HakanOn kullanıcısına yanıt
    Kodiaq gibi iddialı bir modeli mutlaka teste sokacaklardır. Kuzenleri Tiguan ve Ateca'nın güçlü 5 Yıldız aldığını düşünecek olursak ben bir riski görmüyorum.

• https://m.youtube.com/watch?v=DyUimzOYdY4

• quote:

Orijinalden alıntı: isikayhan

Facebook'ta Skoda Türkiye Mayıs ayıni işaret ediyor

Dün Gaziantep bayisiyle görüştüğümde Nisan ayının 3. haftası test araçları gelecekmiş. Gelecek olan araçlar da 1.4 dizel ve 2.0 dizel 190 hp bana söylenen bu artık ne derece gerçekleşir bekleyip görmemiz lazım.
  • İstanbul Autoshow 21 Nisan -30 Nisan 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece’de gerçekleşecek.

Burada görücüye çıkar. Sonrasında da bayiler ve satış diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: emirce

İstanbul Autoshow 21 Nisan -30 Nisan 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece’de gerçekleşecek.

Burada görücüye çıkar. Sonrasında da bayiler ve satış diye düşünüyorum.

Doğuş Grubu dolayısıyla Skoda fuara katılmıyor
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.