Şimdi Ara

Skoda Kodiaq Ana Konu (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.608
Cevap
91
Favori
453.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başka bir forumda bir bayi şöyle yazmış:

quote:

araç donanım seviyeleri yüksek olduğundan fabrika ile kota anlaşması sıkıntılarından nisan sonu mayıs başı gibi geriledi.

donanımlar rakiplerine göre gayet dolu gelecek çünkü bu araç skoda markasının prestiji olarak geliyor fiyatlarıda donanımlara göre uygun olacak
  • Başlangıç fiyatı çok rekabetçi olacak demiş elemanın biri, donanımlar da oldukça tatminkârmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bi rekabetçi lafıdır gidiyor.. Ne ile rekabetçi acaba X5 ile rekabetçi degildir umarım.

İlaveten rekabetçi sözcüğünün sayısal bi karşılığı yok. Fiyatı bilen kesin bilgidir şurandan alınmıştır diyecek varsa buyursun.
  • 2.0 tdi almayi dusunuyorum 150 160 i gecmez umarim manuel

• Ben de bugün sordum Nisan'ın 3. haftası araçlar bayilerde olacakmış.
  • kadirdaglar kullanıcısına yanıt
    hocam çok iyimsersiniz. yüksek vergi dilimine girdiğinden dolayı onun fiyatı 150-160 ın çok üstünde olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirdaglar

2.0 tdi almayi dusunuyorum 150 160 i gecmez umarim manuel

Bence 160 ı kesinlikle geçmez.
  • phatron_23 kullanıcısına yanıt
    2.0 dizel 4x4 manuel 160bin bence pek olası değil keşke dediğniiz gibi olsa ama değil.. Hatta siz bence bi bakın bakalım 2017 model sıfır km 2.0 dizel kaç tane SUV var 150 bin 160 bine?
    benzinli otm. 4x4 1.4 ü 100e vermeleri lazım o halde.
  • Fiyat orneklemesi icin superb e bakin. Bence benzer olacaktir.

• quote:

Orijinalden alıntı: edmr41

2.0 dizel 4x4 manuel 160bin bence pek olası değil keşke dediğniiz gibi olsa ama değil.. Hatta siz bence bi bakın bakalım 2017 model sıfır km 2.0 dizel kaç tane SUV var 150 bin 160 bine?

Arkadaşın yazdığı mesajda 4x4 yazmıyor hocam. Mesajları dikkatli okumak gerekiyor.

Arkadaşın istediği motor ve vites seçeneği için başlangıç fiyatının KESİNLİKLE 160 ın altında olacağı KANAATİNDE olduğumu belirttim ve hala da söylediğim sözün arkasındayım.

• Skoda araçların yurt dışı fiyatları ile ülkemizdeki satış fiyatlarını tespit edip, Kodiaq için yurt dışındaki satış fiyatlarını bilirsek daha sağlıklı yorum yapabiliriz. En azından maximum olabilecek fiyatlar canlanır kafamızda.
  • Belki faydası olur Almanya baz donanım satış fiyatları

Skoda Kodiaq Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hs37 -- 18 Mart 2017; 18:42:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirdaglar

2.0 tdi almayi dusunuyorum 150 160 i gecmez umarim manuel

2.0 dizel manuel i varmı ki?

• SertyAdams kullanıcısına yanıt
    Arastirdigim kadariyla var galiba turkiyede gelecek

• Rs versiyonu 2 litre bi turbo dizel 240 hp 500 nm tork ile geleceği söyleniyor ayrıca benzinli versiyonuda olacağı söyleniyor
  • Bugün bayiye yine uğradım. Araçlar gümrüğe yavaş yavaş gelse de muhtemelen nisan ortası gibi bayilerde görebileceğimizi, fiyatların da en erken nisan başı gibi netleşeceğini iletti.

Referandum sebebiyle temkinli olunduğunu, belki referandum sonucunun bile beklenebileceğini söyledi. Mağazada zaten şu an sinek avlıyorlar. Seat ve VW'e de baktım, oralarda da durum pek farklı değil. Yeni Leon ve Yeni Golf mağazalara gelmiş ama gerçekten fiyatlar rahatsız edici seviyede yüksek. Cam tavanlı, gırtlak bir Ateca gördüm otomatik benzinli, fyatı 150 bin liranın üzerindeydi. İnşallah Kodiaq makul fiyatlara gelir yoksa ikinci el piyasasına bakacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: vodaveacell

Bugün bayiye yine uğradım. Araçlar gümrüğe yavaş yavaş gelse de muhtemelen nisan ortası gibi bayilerde görebileceğimizi, fiyatların da en erken nisan başı gibi netleşeceğini iletti.

Referandum sebebiyle temkinli olunduğunu, belki referandum sonucunun bile beklenebileceğini söyledi. Mağazada zaten şu an sinek avlıyorlar. Seat ve VW'e de baktım, oralarda da durum pek farklı değil. Yeni Leon ve Yeni Golf mağazalara gelmiş ama gerçekten fiyatlar rahatsız edici seviyede yüksek. Cam tavanlı, gırtlak bir Ateca gördüm otomatik benzinli, fyatı 150 bin liranın üzerindeydi. İnşallah Kodiaq makul fiyatlara gelir yoksa ikinci el piyasasına bakacağım

Ateca fiyatı kodiaq fiyatının az çok tahmin edilmesini sağlıyor. Küçük bir suv için 150 bin isteyen zihniyet büyük için kaç ister?

• lodosunoglu L kullanıcısına yanıt
    hocam yukarıda 2.0 dizel araç için 150-160 bin beklentisi içindeki arkadaşlarada aynı şeyi anlatmaya çalıştım ama durum bu malsef.
    keşke dedikleri gibi olsa ama ne yazık ki pek gerçeği yansıtmıyor
  • Bence çok acele etmeyin beyler. Referandum sonrası ülkenin durumunu kestirmek çok güç şu an için.

• quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

quote:

Orijinalden alıntı: edmr41

Arkadaşın yazdığı mesajda 4x4 yazmıyor hocam. Mesajları dikkatli okumak gerekiyor.

Arkadaşın istediği motor ve vites seçeneği için başlangıç fiyatının KESİNLİKLE 160 ın altında olacağı KANAATİNDE olduğumu belirttim ve hala da söylediğim sözün arkasındayım.

Seat Ateca 2.0 motor 199.000 TL. Belki en baz donanım dediğiniz fiyat olabilir ama onu da Türkiye'ye getireceklerini sanmıyorum.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.