Şimdi Ara

Skoda Kodiaq Ana Konu (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.605
Cevap
90
Favori
453.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bir arkadaşım için dün Antalya bayisini aradım. Prestige full opsiyon benzinli almak istiyor arkadaşım. Fiyatların belli olmadığını, şubat sonuna doğru araçların geleceğini söyledi yetkili kişi.
  • Organikse O kullanıcısına yanıt
    Peki kuru tip DSG'ler mi sıkıntılı yoksa ıslak tip DSG'ler mi sıkıntılı. Forumun ilk sayfalarında 6 vitesli DSG'lerin sıkıntısız olduğu (ama orada ıslak olarak yazıyordu) yazılmıştı. Ama bu sizin paylaştığınız resimdeki bilgilere göre 6 vites DSG'ler ıslak değil kuru imiş?
  • Dr. Hamuş kullanıcısına yanıt
    Benimde vurgulamak istedigim buydu.Kataloglar veya broşürlerde yazılanlar her zaman doğru olmuyor . Bazen yanlış yazılıyor bazen ülkelere göre farklılık olabiliyor.Asagidaki dsg tiplerinin yazdığı bilgiye göre
    6 ileri kuru tip dsg yok zaten . Islak tip olanlar daha sorunsuz deniliyor. Ben 2017 de aldım 42.000 km deyim çok şükür bir sorun yaşamadım bundan sonrada olmaz umarım.
     Skoda Kodiaq Ana Konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Organikse O kullanıcısına yanıt
    Bu tabloda şanzımanlar kodları ile verilmiş. Sizin araçtakini kodunu hangisi? Ve bu kodu nereden, nasıl öğrendiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Hamuş -- 24 Ocak 2020; 7:48:52 >
  • Dr. Hamuş kullanıcısına yanıt
    Henüz öğrenmedim servise uğradığımda sorucam. Skoda ya mail attim geri donus olmadi. Fakat aracım 6 ileri dsg olduğu için kuru olma ihtimali kalmıyor tabloya göre.
    Yinede bayiden teyid almak en sağlıklı olanı.

• 1.5 tsi Prestige donanıma ekstra donanım paketleri var mı örneğin otomatik park vs gibi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar, dsg e7ileri yaziyor katologlarinda. Bu kuru kavrama mi,islak kavramami? Daha onceden 6ileri olanlar islakti, yanlis bilmiyorsam, simdiki sistem nasil?

• Arkadaşlar, Elite ile Premium arasındaki farklara değer mi fiyat farkı?

Gördüğüm kadarıyla Elite için 215 bin lira civarı, Premium için 245 bin lira civarı fiyatlar var. Cam tavan dahil Elite pakete. Bu durumu göz önüne alırsak, 30 bin lira pek verilir gibi gelmedi, ne dersiniz?
  • jay jay justified kullanıcısına yanıt
    2. Elde mi aldınız fiyatı?
  • Arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 ay önce 2017 model 1,4 ACT Ambiante DSG araç ile aranıza katıldım. Aldığım günden bu tarafa forumdaki mesajların büyük kısmını okudum. Herkes kendi dili döndüğünce katkıda bulunmuş. Hepinizin eline sağlık.

Aldığım araç 2018 trafiğe çıkışlı olup garantisi bitmemişti o yüzden garantiden değişebilecek bir kaç ufak tefek için servis ile iletişime geçerek parça tedariki için işlem başlatmıştım. Bugün servis'e değişikliklerin yapılması için gittim. Ve gitmişken showroom'a bir öz atayım dedim. Showroom'da 1 Kodiaq, 1 karo ve 2 Octavia olmak üzere dört tane araç vardı ve dördününde camında satıldığını belirten kağıtlar yapışıktı. Satış sorumlusu ile biraz sohbet ettik. Kodiaq için araç gelişi olarak en erken nisan ayı dedi. Fiyat olaraksa klasik doğuş politikası "şimdi 215.000 den başlıyor ama, o zaman ne olur bilemem" dedi! Almaya kesin kararlı olan arkadaşlar bence buldukları yerde alsınlar. Böyle giderse Nisan'da fiyatlar uçabilir. Çünkü şu an ikinci elde fiyatlar 215 ve üzerinde.
  • s3audi S kullanıcısına yanıt
    Sıfır hocam.
  • Teşekkürler. Premium için Aralık’ta o fiyatı veriyorlardı ve engelli indirimiyle 150 civarına alabiliyorduk. Belirttiğinize göre aynı fiyat devam ediyor. Hangi bayiden almıştınız fiyat?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • s3audi S kullanıcısına yanıt
    Ben almadım hocam, sıfır araç fiyat teklifleri konusundan takip ediyorum.
  • jay jay justified kullanıcısına yanıt
    Forumun linkini paylaşabilir misin hocam?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aracın sıfır fiyatından daha yüksek fiyata ikinci ellerinin olmasının sebebi nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ckul

aracın sıfır fiyatından daha yüksek fiyata ikinci ellerinin olmasının sebebi nedir?
    Cunku bayilerde araç yok sıfır istesende alamiyosun

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEB0B10CD

Cunku bayilerde araç yok sıfır istesende alamiyosun

Alıntıları Göster
    bilmediğim için soruyorum fiyat alanlar nasıl alıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ckul

bilmediğim için soruyorum fiyat alanlar nasıl alıyor

Alıntıları Göster
    Istediğin bayiyi arayıp fiyat alabilirsin, elimizde araç yok deseler bile fiyat söylüyor çoğu

• Hangi bayide araç var bilen var mı? Son günlerde fiyat alan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.