Şimdi Ara

Skoda Kodiaq Ana Konu (110. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.608
Cevap
91
Favori
453.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende daha önce fevkalade kullanıyordum samsung son güncellemeden sonra kullanamıyorum ne yapmak lazım acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, ben de bu aracı almayı düşünüyorum.Ancak konfora çok önem veren biriyim..Manyetik süspansiyon bütün paketlerinde standart geliyor mu yoksa ayrı bir ücret mi ödüyoruz? Havalı süspansiyona göre comfortta ne kadar fark ediyor aradaki farklar nelerdir?
  • Şu güzel Kodiaq fotoğraflarıyla konumuzu biraz canlandırayım.

Skoda Kodiaq Ana Konu Skoda Kodiaq Ana Konu Skoda Kodiaq Ana Konu Skoda Kodiaq Ana Konu

• Herkese iyi günler

Bugün skoda aydoğanlar servise gittim multimedya ekrandaki reset atma problemi ile ilgili. Cihazda hiç bir problem bulamadılar lakin skoda 12 aralıkta bir bülten yayınlamış ve geribildirimler sonucu multimedya ekranda kendi kendine reset atma problemi olanlara yazılım güncellemesi sunmuş. Talep ettik güncelleme yapılacak. Bu problemden muzdarip olanlar güncelleme talep edebilirler. Buna ek olarak geri görüş kamerası montajı için görüştüm. Servisin hiç bir bilgisi yok bu ekrana kamera montajı olurmu olmazmı diye. Yaptıran arkadaşlar bar dedim hatta octavia kamerası montajı yapanlar var dedim montaj yapılan aracın şasi numarasını öğrenebilirseniz bizde skoda türkiyeyle görüşür parça siparişi verip uygun fiyatlara montaj gerçekleştirebiliriz dendi. Sizlerden ricam serviste bu işlemi yaptıran ambition donanımlı arkadaşlar hangi serviste kaç liraya yaptırdıklarını yazabilirlermi. Teşekkürler

• Hocam ben konyada servise sordum 2.500 tlye takarız dediler. Şu an için beklemedeyim. Ben de çok istiyorum taktiran arkadaşlar fiyat yazarlarsa bir fikrimiz olur.

• ahmetbaba766 A kullanıcısına yanıt
    Hcm parça fiyatı 723 tl dendi. 2500 tl çok astronomik geldi. İşçilik baya fazla talep etmişler Konya serviste.

• SPECIALIZED kullanıcısına yanıt
    Sabiha Gökçen havalimani 😎

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbaba766

Hocam ben konyada servise sordum 2.500 tlye takarız dediler. Şu an için beklemedeyim. Ben de çok istiyorum taktiran arkadaşlar fiyat yazarlarsa bir fikrimiz olur.

Hocam o rakamlar çok fazla. Aliexpress’den parça teminiyle bu işlemi ortalama 100 TL’ye yapanlar var Golf’e.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeki kara

Sabiha Gökçen havalimani 😎

😎😎😎😎

• quote:

Orijinalden alıntı: egemenyuksel

quote:

Orijinalden alıntı: rdr

Tekrar merhaba,

O zaman size bagajla ilgili bir kaç sorum olacak;

Sakıncası yoksa ne kadara malolduğunu söyleyebilir misiniz?

Skoda servisinde mi yaptırdınız?

Kumandadan da açılıp kapanabiliyor mu?

Bir de hiç geri görüş kamerası için araştırmanız oldu mu acaba?

Henüz ilk günlerim olduğu için geri manevralarda epey tedirgin oluyorum. Ancak öyle basit bir şeye de 1000-2000TL rakamlar vermek de istemiyorum açıkcası.

Merhabalar bayram nedeniyle yurtdışındaydım kusura bakmayın. Bagaj kapağını serviste sordum yapamayız dediler bende fiyat verşn yapmayın dedim. Sadece parçalar 6000 gibi tutar dediler. Bende başka bir yerde yaptırdım. Bana maliyeti 2000 kadar oldu. Evet kumanda da bagaj düğmesine basınca açılıyor ve gene basınca kapanıyor. Geri görüş kamerasıda taktırdım onuda vural otm apo usta yaptı. Octavia ya takılan kamerayı taktı. Ama sistemde orjinal gibi tek eksiği kılavuz çizgileri haretesiz. Onuda 700 tl ye yaptırdım bilginize...

Egemen Hocam, kameraya Ankara serviste 2100-2500 arasında fiyat verdiler. Serviste taktırmazsam garanti bozulur dediler. siz bu garanti hususunu nasıl çözdünüz? bilgi verirseniz sevinirim.

• Lpg montaji ile ilgili merak edilenler icin videoyu izleyebilrsiniz.

https://youtu.be/UJmZMxdcEVo

• Gizli özellikleri açtırmanın araca bi zararı var mı ya da garantiye bir etkisi oluyor mu? İzmir de gizli özellik açan yer biliyormusunuz ?

• Arkadaşlar, plakalık aşırı sallanıyor çıkacak gibi. Aracı teslim alırken sordum kodiaq ta bu şeilde oluyor, herhangi bir zararı olmaz dediler. Sizin olakalıklar nasıl sallanıyormu gerçekten?

• serosez S kullanıcısına yanıt
    Üstadım ben silikon ile yapıştırtdım sıkıntı yok çok şükür.

Bu arada arkadaşlar 6.6 litreyi gördüm olacak bü iş

:))

• Skoda forumundan öğrendiğimi burayada aktarmak istedim.Android auto sayesinde youtube videolarını hareket halinde bile ekrana yansıtabiliyoruz artık..
    Android auto programını açın, orada başlık kısmındaki anroid auto yazan yere 5 defa tıklayın, geliştirici modu açılacak.Geliştirici moduna girip dış kaynaklara izin ver tikini onaylayın.

http://www.thekirankumar.com/blog/20...roid-auto-app/
    linkteki carstream programını kurun..
    youtube acılınca ordan istediğiniz videoyu send to car deyin..işlem tamam.
    skoda forum linki;
    http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=40126

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeki kara

Üstadım ben silikon ile yapıştırtdım sıkıntı yok çok şükür.

Bu arada arkadaşlar 6.6 litreyi gördüm olacak bü iş

:))

Yakıt olayı aracta süper, bu sabah saat 07:00 de beylikdüzünden halkalıya,ordan ıspartakuledeki işime geçtim.Varış saatim tam 08:00 idi..Ortalama tüketim 7,6 oldu.Genelde benim böyle..
    Uzun yolda,ya da sakin kullanımda 7 altını rahatlıkla görebiliyorum.
  •  Skoda Kodiaq Ana Konu

Skoda Kodiaq Ana Konu

• 1.4 125 beygir olanda çekiş nasıl.

Teşekkürler...

• Samsung note 8 e android auto 'yu yükledim ama araç ile eşleştiremiyorum. Usb den bağlayınca hiçbir tepki vermiyor. Çözümünü bilen ve yardım eden olursa çok sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.