Şimdi Ara

Skoda Kodiaq Ana Konu (104. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.608
Cevap
91
Favori
453.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kodiaq Ambition donanım almayı düşünüyorum. Araç hakkında bilginizi almak isterim. Öncelikte araçta rahatsız edici özellikte trim sesi var mı? daha sonradan geri görüş kamerası taktırılabilir mi? birde dizelden benzine gececiğim için çok üzer mi beni? Herkese iyi günler, iyi forumlar.
  • erzurummm25 E kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Aracım Ambition donanımlı. Araçta herhangi bir trim sesi yok. Forumda çok km yapmış ya da nispeten bozuk yollarda kullanmış arkadaşlar var ise onlar durumlarını paylaşabilirlerse şahsen benim de merak ettiğim bir konu.
    Sonradan geri görüş kamerası taktırabilirsiniz. Forumda taktıran arkadaşlar oldu.
    Şu an ki aracınızı ve yakıt tüketimini paylaşabilirseniz aslında daha net yorumlar yapılabilinir.
    Tahminen karma tüketim değerinizde %30'luk bir artış olur. Tabi bu değer şehir dışı kullanımınız arttıkça düşer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rdr

Merhaba,

Aracım Ambition donanımlı. Araçta herhangi bir trim sesi yok. Forumda çok km yapmış ya da nispeten bozuk yollarda kullanmış arkadaşlar var ise onlar durumlarını paylaşabilirlerse şahsen benim de merak ettiğim bir konu.
    Sonradan geri görüş kamerası taktırabilirsiniz. Forumda taktıran arkadaşlar oldu.
    Şu an ki aracınızı ve yakıt tüketimini paylaşabilirseniz aslında daha net yorumlar yapılabilinir.
    Tahminen karma tüketim değerinizde %30'luk bir artış olur. Tabi bu değer şehir dışı kullanımınız arttıkça düşer.

Hocam cevabınız için teşekkür ederim. Birde halojen farlardan memnun musunuz? Benim aracım 2016 skoda süperb 1.6 dizel.
  • Bir zam daha.

Skoda Kodiaq Ana Konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • erzurummm25 E kullanıcısına yanıt
    Göz yapısından kaynaklı olsa gerek ben bir türlü beyaz ışığı sevemedim. Evde dahil her yerde sarı ışık kullanıyorum. Her ne kadar led farlar gibi estetik olmasa da halojen farlar benim için daha iyi oluyor.
    (Led farlı araç kullanmadım ancak bir önceki aracımın farı bi-xenon idi. (BMW 320))

Evet muhtemelen tüketim değeriniz %30 civarında artış gösterir.
  • quote:

Göz yapısından kaynaklı olsa gerek ben bir türlü beyaz ışığı sevemedim. Evde dahil her yerde sarı ışık kullanıyorum. Her ne kadar led farlar gibi estetik olmasa da halojen farlar benim için daha iyi oluyor.
    (Led farlı araç kullanmadım ancak bir önceki aracımın farı bi-xenon idi. (BMW 320))

Evet muhtemelen tüketim değeriniz %30 civarında artış gösterir.

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Az önce tekrar zam gelmiş 148.000 olmuş:)Artık yavaş yavaş düşüncemden çıkmaya başladı:) Skoda çalışanından aldığım bir bilgiye göre Aralık ayında güncel fiyat 152.000 TL olacak :)
  • İlginç bir şey. Skoda, Kodiaq'ı 150 bine çıkarırsa o aralıkta olan Subaru Forester'la rekabet edecek. Şu an Kodiaqım olmasa Forester alırdım, 8 aydır hiç zam yapmadılar. Kodiaq ise sürekli zam yapıyor.

Sanırım Karoq'a hazırlık yapıyor. Böylece Karoq'ı 124 binden başlatabilecekler.

• munadi M kullanıcısına yanıt
    subaru satsa zaten zam yapacakta nasıl olsa satılmıyor diye fiyatlarla oynamıyorlar
  • rdr R kullanıcısına yanıt
    Halojen farları bende görünüş olarak pek sevmem ama bana göre aydınlatmada hiç bir eksikliği yok. Kisalar güzel uzunlar süper. Önceki aracım mercedes b180 di farları bi xenon du.

Gönül rahatlığı ile alınabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: munadi

İlginç bir şey. Skoda, Kodiaq'ı 150 bine çıkarırsa o aralıkta olan Subaru Forester'la rekabet edecek. Şu an Kodiaqım olmasa Forester alırdım, 8 aydır hiç zam yapmadılar. Kodiaq ise sürekli zam yapıyor.

Karoq Volkswagen Grup markaları içinde ilk dizel otomatik kompakt SUV olacağından bayağı tutulacaktır diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin uzun

Benim ambition araçta zaten kamera vs olmadıgından onları geçiyorum :)
    Bagajda 2 kademe dedikleri bence şu açıdan doğru,eğer ki stepne havuzu olan strafor dolguyu sökerseniz tam 18 cm kazanırsınız ve orada bagaj taban halısının oturacağı yerde mevcut.
    Ayrıca tiguan ın trendline paketinde sanırım stepne yoktu ve lastik tamir kiti veriyorlardı, yine bagaj 2 kademe idi.Muhtemelen kitapcık her araca dağıtılan standart bir saçmalık:)
    Depo kapağında buz kazıyıcı bende de yoktu,sordum yok dediler.Yanında ayrıca bagaj filesi ve kauçuk paspas takımı verdiler.
    Bi çanta var bagajda ama inanın içine bakmadım,umarım bakma ihtiyacı da doğmaz :)

Tiguan Trendline söylediğiniz gibi stepne mevcut değil. Ama bagaj kademeli de değil. Fakat istenirse sonradan birkaç parça ile kademeli yapılabilir.

• Selamlar herkese. Bugün sağ arka kapıyı kapatırken çantam kapı arasına sıkıştı yanlışlıkla. Kapı koruma mekanizması bozuldu. Kapı menteşesinin hareketi ile hareket etmiyor. Bu durum başına gelen var mi? Tamiri basittir umarım aksi halde diğer kapılardaki plastik parçayı da çıkaracağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: SPECIALIZED

quote:

İlginç bir şey. Skoda, Kodiaq'ı 150 bine çıkarırsa o aralıkta olan Subaru Forester'la rekabet edecek. Şu an Kodiaqım olmasa Forester alırdım, 8 aydır hiç zam yapmadılar. Kodiaq ise sürekli zam yapıyor.

Karoq Volkswagen Grup markaları içinde ilk dizel otomatik kompakt SUV olacağından bayağı tutulacaktır diye düşünüyorum.

karoq ilk olmayacak vw'nin egsoz skandalından önce cady ve yetide 1.6 dsg disel vardı
  • Arkadaşlar sizde de fıskiyeden cam suyu geç mi geliyor? Kolu çektikten 1-2 saniye sonra geliyor su.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orçun55

quote:

Orijinalden alıntı: SPECIALIZED

quote:

karoq ilk olmayacak vw'nin egsoz skandalından önce cady ve yetide 1.6 dsg disel vardı

Orası öyle hocam. Caddy bu klasmana girmese de Yeti’de bulunuyordu belirttiğiniz gibi. Şuanki modeller için söylemiştim. Karoq’dan kısa bir süre sonra da Tiguan’a gelecekmiş.

Bu arada sizin aracınız da hayırlı olsun güle güle kullanın.

• quote:

Arkadaşlar sizde de fıskiyeden cam suyu geç mi geliyor? Kolu çektikten 1-2 saniye sonra geliyor su.

Bazen olabiliyor hocam öyle. Bir süre fıskiyeyi kullanmayınca borulardaki su da süzülüyor galiba ondan.

• GHOS_T G kullanıcısına yanıt
    Sizde bagaj filesi cikti mi acaba? Araci tanitirken stepnenin yanindaki kucuk gozlerden iki adet file olduguni soylemislerdi. Ancak benim aracta cikmadi. Esyalari sabitlemek icin kullanilan alti yapiskanli plastik parcalar cikti.

Bu arada kapi koruma aparatanin bir canta arada kalmasiyla bozulmasi gercekten kotu. Kisin bu parcalarin durumu gercekten beni dusunduruyor

• @miracle40
    Bende file var, plastik parçalar yok.

Benim de sağ kapının koruması düşmüş. Yenisini almaya da niyetim yok. Bunlar yerinde durmayacak belli :)

@SPECIALIZED
    Her seferinde su dönüyor tanka. Bazı arkadaşlar dona karşı koruma olduğunu yazmışlar ama bana mantıklı gelmedi. Sonuçta don olduğu zamanlarda fıskiyeye ihtiyaç duyulacağını sanmam.
  • rdr R kullanıcısına yanıt
    hem geç geliyor hemde sadece su geliyor cam için detarjan koymamışlar :)
  • SPECIALIZED kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler Allah herkese gönlündekini nasip etsin kimseye kaza bela göstermesin
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.