Şimdi Ara

SKODA KAROQ ANA KONU (76. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.483
Cevap
63
Favori
318.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba teşekkürker bilgi için özellikle kontrol edicem bide başka nir forumda motor suyu eksiltme gibi şikayette bulunanlar olmuş başınıza böyle bir durum geldimi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gurkandoygun G kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

O şikayet 2.0 TDI için diye gördüm. Diğer modellerde duymadım
  • karoq 1.0 için konuşuoldu çok araştırmadım acaba karoq kronik bi sorunmu die merak ettim

4 aydır yağ - su eksiltme ya da farklı bir sıkıntı yaşamadım 1.0 TSI DSG ile, 5000 bin km geride kaldı. Henüz çok erken tabi bir şey söylemek için :)
    Dün akşam bende öğrendim su eksiltme sorununu :)
    İkaz ışığı ve uyarısı geldi ekrana.Bende servisi aradım sabah.Fabrika çıkışı eksik akışkanlar varmış.Aynı şekilde yağda da eksikler olabiliyormuş.Bana ''gelin eksiği giderelim'' denildi yarın sabah uğrayıp ekleteceğim...
  • certac C kullanıcısına yanıt
    umarım bi sorun deildir tekrar başınıza gelmez can sıkıcı

• Merhaba;

1.0 tsi manuel ambition donanım ( ekstra olarak geri görüş ,afs led xenon far sistemi ve dijital klima) energy blue rengi araç ile aranızdayım.aracı pazartesi günü teslim alıcam inşallah hayırlı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yndy

Merhaba;

1.0 tsi manuel ambition donanım ( ekstra olarak geri görüş ,afs led xenon far sistemi ve dijital klima) energy blue rengi araç ile aranızdayım.aracı pazartesi günü teslim alıcam inşallah hayırlı olur.
    Hayırlı olsun. Xenon değildir far, LED var Karoq'ta
  • lrfan kullanıcısına yanıt
    Valla bende bılmıyorum cok, audı a3 vardı sattım bunu aldım bakalım fiyat 120.750 tl ıyımıdır?
  • yndy Y kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullanın , fiyat çok iyide nasıl aldın o fiyata , müthiş bir indirim bide 1.6 tdı dsg için fiyat alabildinizmi yeni indirimlermi geldi acaba

teşekkür ederim doğuş otodan aldım araç haziran girişli 144k fiyat vardı ötv yi 30 a çektiler hurda teşvik indirimi ve sıkı bir pazarlık ile aldım 3 tane saydığım( led far geri görüş dijital klima) bunlarda bedavaya geldi :)
    Neredeyse polo fiyatına geldi.
  • yndy Y kullanıcısına yanıt
    aracın çıplak fiyatını 70 bine çekmişler ötvde 5 puan düşmüş 25 bin indirim 2 sene bedava benzin 😂 ticarette bi laf vardır satarken deil alırken kazanıcaksın 👏🏻👏🏻

kaça para dediler bu arabaya
  • cam tavanla şu aracı en son kaça veriyorlar

1.6 TDI 115 PS DSG Style
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    ben sordum doğuşta 1 adet vardı 1.6 tdi style 179.400
    birde aralık ayında gelecek bi araç varmıs oda 184.600 dedi ( ekstra olarak hayalet gösterge ve 18 inç jant varmış)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yndy

ben sordum doğuşta 1 adet vardı 1.6 tdi style 179.400
    birde aralık ayında gelecek bi araç varmıs oda 184.600 dedi ( ekstra olarak hayalet gösterge ve 18 inç jant varmış)
    teşekkür ederim çok para
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    aynen oyle bence 1.0 tsi dsg ya da manuel bakın
    hayalet gosterge olan modelde olması gerekıyor. diğerinde yok.
    Yok standart her araçta oluyormuş 8-10 binde ..fabrikada eksik koyulan sıvı mevzusu.Gittim su eklediler 250cc lik bidonla :) Yarısını koyunca doldu.Ben de dedim: bilsem buraya kadar boşuna gelmez kendim koyardım diye ....
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.