Şimdi Ara

SKODA KAROQ ANA KONU (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.486
Cevap
64
Favori
320.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dizel otomatiği 140-150 arası olur.😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BebeBiskuvisi

quote:

Orijinalden alıntı: kvadankpakal

quote:

quote:

quote:

quote:

SUV diye reklam yapıp, 1.0 motor koymak en basit tabiriyle keriz silkelemedir.
    ha vergi kıl tüy diyorsanız o zaman o vergiyi getirenler bu kerizleri silkeliyorlar demektir.

A3 de 1.0 motorla satılıyor. Motor küçük olunca noluyor ki?

boyu değil işlevi önemli derler ama çoğunlukla tercih edilenin,talep edilenin, rüyasında görenin hangisi oldugunu biliyoruz..

motor'u da benzer şekilde düşünebiliriz.

Kusura bakmayın da cahil cahil konuşuyorsunuz. Motor gayet başarılı bir motor. Vergisi az, tüketimi az... Ve çoğu tüketici için performansı yeterli. Piyasadaki çoğu 1.6 motorun da eline rahatça verebilecek kapasitede.

kusura bakmayın ama fakir tesellisi yapıyorsunuz. hemde cahil bir fakirin tesellisi.
    1.0 motor verimli olabilir, ama zayıf ve kötü bir motor. cazip gelen sadece vergisi.
    bence saçma sapan bir motor, tüketimin neresi az ya? her arabayı düşük hız ve devirde kullanırsan az yakar.
    1.0 motorda performanslı kullan sonra yorumlayalım tüketim değerlerini?

1.0 motoru daha yüksek hacimli motorlardan daha üstün tutmak anca türkiye piyasasında mümkün olur zaten.

Neresi zayıf ve kötü? Boş boş, kafandan uydurduğun fikirlerle yorum yapıyorsun. Araştır, verilerle gel.
    Bu kafayla BMW i8'i niye 1.5 motorla üretiyor diye sormamız lazım. 1.5 motorlu spor araba mı olur yeaa.
    Beğenmiyorsan 2.0 TDI al, büyük motorunla mutlu mesut yaşa. Ama koşullar bu. Vergiler ortada. Crossover bir araç için "yeterli" bir motor.

1.0 motor arabayi savunan insanları gördükçe hayret ediyorum.. yahu benim motosiklet 1000cc.. şakamısınız 1000cc jipmi olur...

• 1600 cc E segment oluyor bal gibi biniyorsun ama 1000 cc jip olmuyor anliyorum

• bende 1000 cc motor mu olur diyenleri anlamiyorum :)ya magarada yasiyorlar ya da teknolojiyle aralari yok. 1000 cc motor dedigin eski 1.6 atmosferikten fazla beygir ve torka sahip. amaci ekonomi odakli ve gerektigindede yeterli performansi var. ama gidipte surekli 150 170 bascaksan zaten bu motor sana uymaz.
  • skoda mühendisleri 1.0 motor yeter diyor, yurdum insanı videoyu izleyip ''bu gitmez aga'' diyor.
    gerçekten ilginç bir milletiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

1600 cc E segment oluyor bal gibi biniyorsun ama 1000 cc jip olmuyor anliyorum

1000cc jip işin dogasina aykirida ondan.. Jipe biniyosam adam gibi olanina binerim nitekim öyle yaptim 3.0 tdi v6 amarok aldim bindim sonrada sattim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 19 Haziran 2017; 11:7:42 >
  • bugun tekirdağ skoda bayii ile görüştüm ilk araçların kasım ayında showroomlara geleceği bilgisini verdi.
  • Gören de sanacak land cruiser e 1000 cc motor takmışlar. kıçı kırık önden çeker crossover bu kimse dağa bayıra vurmak için almıyor. Ortada jip tanımına uyacak araba kalmadı zaten. senin mantıkla gideceksek şuan piyasadaki suv diye satılan araçların alayı hurdaya gitsin. Havalara bak ver millete para gitsin Range alsın binsin o zaman. jipe biniyorsa adam gibi olana binermiş. Dalga mı geçiyorsun? 520i 1600cc bak hala onu konuşmadık? 530i alıp adam gibi olana binsene?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haberelectro -- 19 Haziran 2017; 14:44:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duratec

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ha vergi kıl tüy diyorsanız o zaman o vergiyi getirenler bu kerizleri silkeliyorlar demektir.

boyu değil işlevi önemli derler ama çoğunlukla tercih edilenin,talep edilenin, rüyasında görenin hangisi oldugunu biliyoruz..

Kusura bakmayın da cahil cahil konuşuyorsunuz. Motor gayet başarılı bir motor. Vergisi az, tüketimi az... Ve çoğu tüketici için performansı yeterli. Piyasadaki çoğu 1.6 motorun da eline rahatça verebilecek kapasitede.

kusura bakmayın ama fakir tesellisi yapıyorsunuz. hemde cahil bir fakirin tesellisi.
    1.0 motor verimli olabilir, ama zayıf ve kötü bir motor. cazip gelen sadece vergisi.
    bence saçma sapan bir motor, tüketimin neresi az ya? her arabayı düşük hız ve devirde kullanırsan az yakar.

1.0 motoru daha yüksek hacimli motorlardan daha üstün tutmak anca türkiye piyasasında mümkün olur zaten.

Neresi zayıf ve kötü? Boş boş, kafandan uydurduğun fikirlerle yorum yapıyorsun. Araştır, verilerle gel.
    Bu kafayla BMW i8'i niye 1.5 motorla üretiyor diye sormamız lazım. 1.5 motorlu spor araba mı olur yeaa.
    Beğenmiyorsan 2.0 TDI al, büyük motorunla mutlu mesut yaşa. Ama koşullar bu. Vergiler ortada. Crossover bir araç için "yeterli" bir motor.

1.0 motor arabayi savunan insanları gördükçe hayret ediyorum.. yahu benim motosiklet 1000cc.. şakamısınız 1000cc jipmi olur...

Bu kafayla 50 cc motor da olmaz ama oluyor, bayağı da satıyor, kullanılıyor... Yine aynı kafayla Y2K sahipleri de içten yanmalı motor mu olur yahu diye sorabilirler?

Zaten dağa bayıra vurmak isteyen için 190 BG 400 Nm Torklu 2.0 dizeli de var. Dörtçekeri de var. Şehir içinde geniş ve yüksek bir araba isteyenler için ise 1.0 115 BG fazlasıyla yeterli ki bu araba sahiplerinin %99,9'u hiç toprak yola çıkmayacak bile.

Bundan 20 sene önce millet 115 beygiri fazla bulurdu şimdi ise burun kıvırıyorlar. Aynı motor A3'te de var, kimse bir şey demiyor. Premium ya...

Zaten petrol yakıtlı araçların satışı tek tek Avrupa ülkeleri içinde kalkacak. Çoğu ülke 2025-2030 olmadan kaldırma kararı aldı bile. Yeni Polo doğalgazla çalışan motorla geliyor. Artık bildiğiniz alışkanlıkları bırakın. Dünya nerede, siz neredesiniz....

En iyisi Osmanlı'ya dönelim, ata binelim. 0cc 1 BG'lik atımız 100 km'de kaç kilo saman yiyor hesabı yapalım.

• Ölü doğum.

1.0 tsı 115 bg

1.6 tdi 115 bg

Şaka yapannnnnn

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Duratec

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu kafayla 50 cc motor da olmaz ama oluyor, bayağı da satıyor, kullanılıyor... Yine aynı kafayla Y2K sahipleri de içten yanmalı motor mu olur yahu diye sorabilirler?

Zaten dağa bayıra vurmak isteyen için 190 BG 400 Nm Torklu 2.0 dizeli de var. Dörtçekeri de var. Şehir içinde geniş ve yüksek bir araba isteyenler için ise 1.0 115 BG fazlasıyla yeterli ki bu araba sahiplerinin %99,9'u hiç toprak yola çıkmayacak bile.

Bundan 20 sene önce millet 115 beygiri fazla bulurdu şimdi ise burun kıvırıyorlar. Aynı motor A3'te de var, kimse bir şey demiyor. Premium ya...

Zaten petrol yakıtlı araçların satışı tek tek Avrupa ülkeleri içinde kalkacak. Çoğu ülke 2025-2030 olmadan kaldırma kararı aldı bile. Yeni Polo doğalgazla çalışan motorla geliyor. Artık bildiğiniz alışkanlıkları bırakın. Dünya nerede, siz neredesiniz....

En iyisi Osmanlı'ya dönelim, ata binelim. 0cc 1 BG'lik atımız 100 km'de kaç kilo saman yiyor hesabı yapalım.

Boş yapmışsın 1.0 motorun satıldığı ülkelere bir bak.

Silkeleniyoruz sen olaya çok polyana yaklaşıyorsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dukkha
    Boş yapmışsın 1.0 motorun satıldığı ülkelere bir bak.

Silkeleniyoruz sen olaya çok polyana yaklaşıyorsun.

1.0 motorlar tüm Avrupa ülkelerinde satılıyor?

Ben anlamıyorum, çevreye daha az zararlı gaz salmanın nesi kötü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BebeBiskuvisi -- 19 Haziran 2017; 17:12:15 >
  • quote:

Gören de sanacak land cruiser e 1000 cc motor takmışlar. kıçı kırık önden çeker crossover bu kimse dağa bayıra vurmak için almıyor. Ortada jip tanımına uyacak araba kalmadı zaten. senin mantıkla gideceksek şuan piyasadaki suv diye satılan araçların alayı hurdaya gitsin. Havalara bak ver millete para gitsin Range alsın binsin o zaman. jipe biniyorsa adam gibi olana binermiş. Dalga mı geçiyorsun? 520i 1600cc bak hala onu konuşmadık? 530i alıp adam gibi olana binsene?

Sipariş verip iptal ettim 725d de indirim bekliyorum onu alacağım canım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 19 Haziran 2017; 17:47:6 >
  • 725d F segmentin hakkini cok veren bir motora sahip degil mi Bak kendi kazdigin kuyuya dusuyorsun. Hadi segmentin hakkini verip 740 al da sozlerinin bir temeli olsun

• quote:

725d F segmentin hakkini cok veren bir motora sahip degil mi Bak kendi kazdigin kuyuya dusuyorsun. Hadi segmentin hakkini verip 740 al da sozlerinin bir temeli olsun

Evet haklisin 231 hp F segmenti için çok hantal kalır..

• serhat.serhat S kullanıcısına yanıt
    ocak/şubat 2018 den önce gelmez diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhat.serhat

merhaba arkadaşlar bu aracı radarına alan arkadaslar var mıdır? Araç hakkında fiyatlar ne olur ortalama sizce?

Ben araçla ilgileniyorum hocam. Belki birşeyler paylaşılmıştır diye konuya girdim ama amacın bayağı sapmış konu. Kodiaq ve ateca'yı da beğeniyorum ama fiyatları beni çok aşıyor. Düzgün bir lansman fiyatıyla girerse ve sunroof seçeneği de olursa değerlendireceğim. Ekstra bilginiz olursa lütfen bana da haber verin.

• westberlin kullanıcısına yanıt
    hocam skoda yetkilisi ile görüştüm, dizel otomatik tahminlerinin 140 bin dolaylarında olacağı, ve kasım sonuna doğru showroomlarda sergilenmeye başlanacağı bilgisini aldım.
  • serhat.serhat S kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim bilgilendirme için. Benim için dizel ya da otomatik olması pek farketmiyor. Umarım düzgün motor seçenekleriyle ve iyi fiyatla girerler piyasaya. 85-90 bin bandında giriş paketiyle girerse süper olur. Yoksa 100.000 bandında seçenek çok.

• Dün bu aracı Tekirova Halk Plajında gördüm.Alman plakalı yakışıklı olmuş fakat telefonum yanımda değildi çekemedim maalesef
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.