Şimdi Ara

SKODA KAROQ ANA KONU (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.483
Cevap
64
Favori
319.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yakışıklı bi 120-130 var bende 1.5 tsi ambition verirlerse alırım vermezlerse canları saolsun. Fiyatları o kadar uçurmasınlar seçenek çok suv da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizel merakı tavan yapmış kazıklanmaya amma meraklı varmış artık bütün dünya dizelden yavaş yavaş çıkıyor

1.0 dsg style 130 bin den fazlası pahalıdır benim için üstelik donanımından çalmışlar buraya gelen style düşük donanımda

• benzinli düşünen arkadaşlar evet biraz fazla yakıyor ama donanım ve güzellik olarak tucson'da güzel bir alternatif olabilir.156 lira civarı dolu ve otomatik olanları var pazarlıkla falan daha da iner o fiyatlar.
    dizeli olsa 5 dakika düşünmezdim valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 50musa50

Yakışıklı bi 120-130 var bende 1.5 tsi ambition verirlerse alırım vermezlerse canları saolsun. Fiyatları o kadar uçurmasınlar seçenek çok suv da

İŞTE GERÇEK ALICI BUDUR. Burda firmayı aklamaya ÇALIŞMAYIP, fiyatların düşük olması içinde gereken tepkiyi mantık çerçevesinde vermeye çalışırken, bunu "troll" lük olarak göstermeye çalışan AKILLININ!!! :))) olduğu yerde, bu yorumu okumak iyi geldi. DÜŞÜK FİYAT BEKLENTİSİ OLAN HERKESE ALLAH GÖNLÜNDEKİ GİBİ VERSİN İNŞ. YÜKSEK FİYATLARI AÇIKLAMAK İÇİN KENDİNİ YIRTIP, NERDEYSE FİRMAYI SAVUNAN KİŞİLERDE, LANSMANDA BEKLENEN UYGUN FİYATTAN HİÇ ARAÇ ALMAK KISMET OLMAZ UMARIM, LANSMAN SONRASI GELİCEK PARTİDE FİYAT ÇEKİLMİŞ HALİYLE ARAÇLARINI MUTLU MUTLU ALMALARI DİLEĞİYLE...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VagKullanicisi -- 12 Şubat 2018; 0:51:19 >

• VagKullanicisi V kullanıcısına yanıt
    Kardeş sen benim yazdıklarımı tekrar oku istersen. Yani yanlış anlamışsın diyeceğim de yanlış anlamanın da suyunu çıkarmışsın. bizim millet dizel otomatik delisidir, adamlar da bunu kullanıyorlar ve kullanmaya da devam edecekler diyoruz. Senin anladığına bak. Pes yahu...

Ek bilgi:Ben hayatım boyunca benzinli araba sahibi oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: SertyAdams

1.5 dsg style 160 1.6tdi dsg 170 den aşağısı zor. Ekstralarla 190 ı çok rahat bulur. Hayalet ekran 10"multimedia ve navigasyon 10bin olur zaten. 180 190 a karoq 3008 vs. almayın dostlar yazık günah valla.

Ben açıklamıştım fiyatları niye tartşıyorsunuz boşuna anlamadım. Bu piyasada bundan aşağı fiyat beklemek boşunadır. Adamlar kuru dsg ye 15-20bin fark istiyor. Vergi dilimi de ayrı bir kurnazlık zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SertyAdams -- 12 Şubat 2018; 10:30:46 >
  • SertyAdams kullanıcısına yanıt
    bu fiyatlara skoda suva bineceğime koşa koşa 2.el bmw 3.20 alır paşa paşa binerim. Adı da bmw olur , şanımız yürür :):)
  • Donanımları çok kırpmışlar, style dizel dsg 150.000 civarı olur en fazla. Rekabetçi fiyat bekliyorum ben.

• Donanımdan kırp üstünede kazık fiyat koy kime sataçaklar bakalım

• suvhunter S kullanıcısına yanıt
    Bende 150 civarı sağlam bişi arıyordum ama piyasa aldı başını gitti. Civic 9ileri otomatiği beklicem. Ayrıca yeni a200 amg 170 falan olsa düşünürüm ama çok zor gibi.

• SertyAdams kullanıcısına yanıt
    3 sene önce 150 bin liraya E180 alınabiliyordu ..allah iyi etsin

• suvhunter S kullanıcısına yanıt
    kesinlikle haklısın.

• quote:

Orijinalden alıntı: lodosunoglu

Kardeş sen benim yazdıklarımı tekrar oku istersen. Yani yanlış anlamışsın diyeceğim de yanlış anlamanın da suyunu çıkarmışsın. bizim millet dizel otomatik delisidir, adamlar da bunu kullanıyorlar ve kullanmaya da devam edecekler diyoruz. Senin anladığına bak. Pes yahu...

benzinli cip çok yakar. bu bir algı değil, gerçek. eğer ki tiguan otomatik-dizel olaydı hiç başka araç düşünmezdim. karoq da otomatik dizel gelirse iyi satar.
  • Arac adetli gelseydi QQ yu tahtından ederdi. Ama sinirli sayida gelecek ve yine Kodiaq ta oldugu gibi sira olacak.

• baha_81 kullanıcısına yanıt
    Tucson 1.6 dizel otm. en geç hazirana kadar geliyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Orijinalden alıntı: lodosunoglu

benzinli cip çok yakar. bu bir algı değil, gerçek. eğer ki tiguan otomatik-dizel olaydı hiç başka araç düşünmezdim. karoq da otomatik dizel gelirse iyi satar.

Ben de bunu söylüyorum. Ben dizelci değilim ama yurdum insanı dizeli sever, hele de otomatik olursa... e bunu firmalar da biliyor. Dizel otomatik SUV. .. kaç dersek alırlar. E alıyoruz da.. o zaman öperler. Itiraz etmeyeceğiz.

• beyinsis B kullanıcısına yanıt
    8.5 lt yi geçmez karoq..kodiaq ve tiguan 10 lt yakıyor evet ancak onun sebebi 1600-1700 kg civarında olmaları karoq 1300-1400 kg civarında..octavia 1200-1300 kg civarında olduğuna göre octavia 1.0 motoruyla ne yakıyorsa karoq için +0.5-1 lt oynar

• Yeni dacia duster dizel otomatik full donanım 115 bin tl olmuş opsiyon eklemelerle. 360 derece kamera sistemi vs var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kujo -- 12 Şubat 2018; 20:28:13 >
  • 207m kullanıcısına yanıt
    geçen seat satış temsilcisi arkadaş ateca nında dizel otm. haziranda gelecegını söylemişti şimdi siz tucsonun. haziranda ortalık karışacak desenize.olsun rekabet iyidir tüketiciye yarar.

duster en fulü 80 'e verseler geçen bizim buradaki kazasını gördükten sonra asla para verip almam.çoluk çocuğumu ailemi bindirmem.otobanda büyükşehirin diktiği fidanlara çarptığı için sağ tarafı peynir tenekesi gibi patlayıp açılan bir araç bu zamanda başka yoktur herhalde.sağ taraftaki yolcuda rahmetli olmuştu.konforsuzluğunu berbatlığını geçtim güvenlikte sağlamlıkta sıfır.
  • Demek türk insanı sadece dizel o otomatik olmasına bakmıyormuş.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.