Şimdi Ara

SKODA KAROQ ANA KONU (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.486
Cevap
64
Favori
320.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    doğruysa bu fiyatlar, karoq ölü doğmuştur.
  • Başlangıcı 117 bin olmalı en kötü. İngiltere fiyatı kodiac ın yüzde 10 altında çünkü.

Dediğiniz fiyatlarsa 10 milyar pahalı olmuş. Geçmiç olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soysalde

dizel dsg prestige paket geliyor. 190 bin Tl olacak.

Dizel dsg style 165 bin tl

1.5 benzin dsg 149 bin

Giris paket manuel 119

Giris paket dsg 129

Sanırım size bilgi veren Skoda yetkilisi yeni vergi dilimine göre 149 bin şeklindeki bir fiyatın mümkün olamayacağı bilmiyor.

Fiyatlar resmi sitede yayınlanmadan kimsenin tahminlerine itibar etmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen fiyatlar böyle ise sokakta bile bakmam :) Kesinlesin de bakalım attık... Donanımdan kuşa çevrilmiş araç bu fiyattaysa vay halimize :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eger dediginiz gibiyse geçmis olsun.fiyatlar gerçekten kol böreği.birde lansman hali bu normal fiyatlarda ne olur bu? ateca gibi bir sonu bekleyebilirler.

• Almıyacaksanız Dükkanın Önünü Kapatmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: kujo

Başlangıcı 117 bin olmalı en kötü. İngiltere fiyatı kodiac ın yüzde 10 altında çünkü.

Dediğiniz fiyatlarsa 10 milyar pahalı olmuş. Geçmiç olsun.

İngiltere de alınan vergi burayla aynımı değil onun için yurtdışı örneklerini bırakalım abi

• Arkadaşım ingiltere ile buranın vergisi aynı değil tabiki. Bizde satılan kodiac ile farkından bahsediyorum. ingilterede kodiac satmıyorlar mı bizde kaça satıyorlar? Bu yeni araç orada kodiac ın ne kadar altına ingilterede satılıyor? Burada ne kadar altına gelecektir. Mesele bu. Kim ne derse desin ötv limitine takılmaz bu ürünün bir çok modeli. yüzde 10 aşağıdan başlamalı en az. Sen ne diyorsun? Utanılmasa kodiacla aynı olsun diyeceksiniz.

• Cahil cahil mesajlar yazanlar oluyor kusura bakmayın ama satış temsilcisi bi zavallı sırf kendi yarım aklıyla yorum yapıp fiyat verdiği için söylüyorum bunu ne diyor mühim değil herşey ortada 139 binlik araç style dsg en fazla 149 olur saçmalamanında bi sınırı var milleti korkutmayın boşuna boş polemik oluyor fiyatlar yakında gelir 149 un üstü intihar zaten kimsede öyle bişey yapmaz sanmıyorum..

• quote:

Arkadaşım ingiltere ile buranın vergisi aynı değil tabiki. Bizde satılan kodiac ile farkından bahsediyorum. ingilterede kodiac satmıyorlar mı bizde kaça satıyorlar? Bu yeni araç orada kodiac ın ne kadar altına ingilterede satılıyor? Burada ne kadar altına gelecektir. Mesele bu. Kim ne derse desin ötv limitine takılmaz bu ürünün bir çok modeli. yüzde 10 aşağıdan başlamalı en az. Sen ne diyorsun? Utanılmasa kodiacla aynı olsun diyeceksiniz.

Ya burda kral dan çok kralcılara aldırma kujo. Ben burda bazılarının firmadan bile olabileceğini düşünmeye başladım, uygulamak istedikleri fiyat politikasını normalmiş gibi algılatmaya çalışıyolar bence (yine söylüyorum bu kişisel düşüncem). Bazıları var ki fiyat pahalı olsun istiyo, gerçekten müşteri olanın böyle birşey istemesi mantıklımı ? tabikide değil... Ama malesef böyle tipler var, ve bunların amaçlarının başka birşey oldğunu düşünüyorum. Ve burdan firma yetkililerine sesleniyorum; EĞER YUKARDA BAHSİ GEÇEN FİYATLAR DOĞRUYSA BEN BU ARACI ALMAYACAĞIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VagKullanicisi -- 11 Şubat 2018; 22:7:41 >

• VagKullanicisi V kullanıcısına yanıt
    Yanlış düşünüyorsun. Ateca'nın satmamasının nedeni dizel otomatik olmaması. Bu ülkede dizel otomatik suv çamurdan olsa satar. Adamlar 2500 kota koymuşsa çok satma niyetleri yok demektir. Fahiş fiyattan ayda 200 250 dizel otomatik sattılar mı kaymaklı bal.

• quote:

Orijinalden alıntı: soysalde

dizel dsg prestige paket geliyor. 190 bin Tl olacak.

Dizel dsg style 165 bin tl

1.5 benzin dsg 149 bin

Giris paket manuel 119

Giris paket dsg 129

Dağılalım beyler kral öldü yasasın tiguan
  • soysalde S kullanıcısına yanıt
    Bence arkadaşın verdiği fiyatlar doğru olabilir çünkü ateca nın 2018 fiyatları benzer görünüyor. Dizel oto 3008 gt line bile liste fiyatı 211 bin Allure Elegance Pack ise 203 bin lira varın gerisini siz düşünün. Tabi Qashqai bile Platinum Premium Pack 201 bin lira.
  • lodosunoglu L kullanıcısına yanıt
    Dizel otomatik olsun istedikleri fiyattan satarlar heee? Ya sen hangi gezegende yaşıyosun arkadaşım, SENİN YAŞADIĞIN GEZEGENDE PARA BEDAVA DAĞITILAN BİRŞEY Mİ? Bayilerde bile oturup konuştuğumda "abi yılda 20 bin km yi geçmiyosan parana yazık günah dizelini alma, zaten akıl işi değil sırf dizelini almak için o kadar fiyat farkı vermek"(söz konusu diyalog başka bir Vag grubu aracın markası için geçmiştir). Sırf şu forumda bile bırak dizeli, biçok kişi benzinliyi düşünüyo, benzinliyi de fiyat yüksek olursa almayacaklarını beyan ediyolar, ben dahil. Bu kadar millet aptal bi sen mi akıllısın? Millet neden benzinliyi daha çok düşünüyo sanıyosun? aracı uygun alabilmek için :))) Kimse senin gibi "dizel otomatik olsun fiyat ne olursa olsun" modunda değil. Ateca'da satmama sebebi dizel olmayışı değil, fiyatların uçması... Bunu dizel olmamasına bağlayan kişiyle tartışıcak birşeyim yoktur zaten benim, laflarına kahkayı basar geçerim anca :)))

• Fiyatı yüksek bekleyenler (isteyenler) artan paralarını bir vakfa bağışlasınlar.

Fiyatın yüksek olması için bu kadar istekli olmak hangi mantıkla açıklanır çözemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

Fiyatı yüksek bekleyenler (isteyenler) artan paralarını bir vakfa bağışlasınlar.

Fiyatın yüksek olması için bu kadar istekli olmak hangi mantıkla açıklanır çözemiyorum.

biz dükkanın önünü kapatmayalım o zaman.
    meraklılar nasrettin hocanın fil hikayesi gibi dükkanın içine girip bu fiyatlarda yetmez en az 250 yapın dizel dsg'yi desin
  • Burdan yetkililere sesleniyorum: BENZİNLİ MANUEL'İ 200 BİN TL DEN BAŞLATIN, OTOMATİK PAKETLERİ 250-300 BİN TL ARALIĞINDA BELİRLEYİN. DİZEL OTOMATİĞİ'DE EN AZ 500 BİN TL YAPIN !!! BURDAKİ YAZIŞMALARA BAKILIRSA EN AZ 2-3 TANE, PARASI BOL OLAN, HELE DİZEL OTOMATİĞİ NE DERSENİZ DEYİN ALICAK OLAN ÇOK AKILLI MÜŞTERİLERİNİZ VAR :))) Yalnız, ben dahil, müşterilernizin çok büyük bi kısmını unutun. 2500 kotayı da birden getirmeyin tavsiyem, gerek kalmayabilir:)))
  • Bugüne kadar giriştiğim 4/5 yer ..kaldı ki uludağ da ki lansmanda da dağıtılan brosure de ambition ve style yazılmış ..baska seçenek gelmeyecek dendi. Belki 4*4 .le r olabilir..6 ay sonra ..

Bu arada 142/ 152 arasında fiyat olamıyor %10 vergi dilimi değişiyor..satıcı arkadaş hesaplama hatasi yapmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamün aleyküm arkadaşlar, fiyatları belirleyecek olan üç beş kişi yüzünden birbirimize girmeyelim. Fiyatları yüksek beklemek diye birşey olabilir mi Allah aşkına, yüksek olacağını tahmin etmek diyelim en azından. Herkes kendi mantığına göre bir kıyas noktası belirleyip tahminde bulunuyor. Kim haklı kim haksız yakında belli olacak, bekleyip görelim. Şahsen ben de yüksek olacağını düşünenlerdenim ama tahminim tutarsa mutlu olacağım anlamına gelmiyor.

• quote:

Arkadaşım ingiltere ile buranın vergisi aynı değil tabiki. Bizde satılan kodiac ile farkından bahsediyorum. ingilterede kodiac satmıyorlar mı bizde kaça satıyorlar? Bu yeni araç orada kodiac ın ne kadar altına ingilterede satılıyor? Burada ne kadar altına gelecektir. Mesele bu. Kim ne derse desin ötv limitine takılmaz bu ürünün bir çok modeli. yüzde 10 aşağıdan başlamalı en az. Sen ne diyorsun? Utanılmasa kodiacla aynı olsun diyeceksiniz.

Kodiaq la aynı olsun aynı olur fazla olsun açısından demedim yurtdışı üzerinden yapılan tahminler vergi farklılıklarından ötürü tutmaz demek istiyorum yanlış anlıyorsun birde üstüne başka bir trollü gaza getiriyorsun..bence aracın 1.0 dsg lisi 110 bini geçmemeli ama octaviadan fazla olur buda kesin çünkü millette suv olunca premium bişeye bindiği algısı var ve firmalar bunu biliyor onun için ıctavia ile aynı fiyatla çıkarırlarmı hiç sanmıyorum

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.