Şimdi Ara

SKODA KAROQ ANA KONU (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.486
Cevap
64
Favori
320.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok pardon..konu suv olunca bir an crv ye gitti kafa..halksınız p fiyatlara gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alfadent A kullanıcısına yanıt
    Arkadas abartmıs da Turbo 120 bin degil 130 bin civarı. Dizeli de en az 140 bin olur, ayrıca araç oldukça dolu. Ve ayrıca araç yere yakın ama sürtme olmuyor.
    Edit: yanlış alıntı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lodosunoglu -- 10 Şubat 2018; 22:41:45 >
  • lodosunoglu L kullanıcısına yanıt
    2018 de artış var evet 2017 120 binlerdeydi..ayrıca benim bahsettiğim manuel dizel, otomatik olsn 140 aşağı olmaz..son olarak civic kullanıyorum fd6 kasa ce son çıkandan daha yüksek olmasına rağmen alçak bir araç resmen yere oturuyosun benim için çok güzel ancak babam binerken çok zorlanıyor bunuda geçtim ciddi anlamda buzlu ve kasisli yerlerde sürtme oluyor

• sokcuuuuu S kullanıcısına yanıt
    Fd 6'yı bilemem, fc5 rs'te henüz hiçbir yerde sürtme olmadı. Geçen corollaya bindik, arkadaş tümsekten geçerken kılı kırk yardı; niye dedim? Sürtüyor dedi. Neyle ilgili bilemiyorum.

• Milletimizin başı sağolsun... Şehit olan kahraman askerlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ve milletimize başsağlığı dileriz.
    [simage]
    SKODA KAROQ ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selim_ugur -- 11 Şubat 2018; 9:9:7 >
  • Karoq bekleyenlerdenim. Skoda ankara ne fiyat ne donanım ne de tarih bilgisini veriyor. Kim belirliyor bu yöntemi? Bu kadar iletişim faciası inanılır gibi değil. nissan'ı perişan etme şansı var bu araba ile ama hala bunu göremiyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz zor perişan ederler kendi perişan olmasında, donanım zayıf çok eksiltmişler avrupadaki style donanım daha zengin en azından lansmanda zengin donanım sunmaları gerekir ortada bişey yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: selim_ugur

Milletimizin başı sağolsun... Şehit olan kahraman askerlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ve milletimize başsağlığı dileriz.
    [simage]
    SKODA KAROQ ANA KONU

Merhabalar.....Cigerimiz yanıyor milletimizin başı sağolsun.

Buna destegi sebebi olan ıtlerin araçlarınımı alacaksınız hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: duman2008

Biraz zor perişan ederler kendi perişan olmasında, donanım zayıf çok eksiltmişler avrupadaki style donanım daha zengin en azından lansmanda zengin donanım sunmaları gerekir ortada bişey yok...

Bence de biraz zor. Qq'nun skypack donanımı bile bundan zengin. Ancak opsiyonlarla beraber uygun bir fiyat çıkarsa qq'yu tahtindan edebilirler. Uygun fiyat kavramı da Doğuş' un ruhuna ters.

• quote:

Orijinalden alıntı: lodosunoglu

quote:

Biraz zor perişan ederler kendi perişan olmasında, donanım zayıf çok eksiltmişler avrupadaki style donanım daha zengin en azından lansmanda zengin donanım sunmaları gerekir ortada bişey yok...

Bence de biraz zor. Qq'nun skypack donanımı bile bundan zengin. Ancak opsiyonlarla beraber uygun bir fiyat çıkarsa qq'yu tahtindan edebilirler. Uygun fiyat kavramı da Doğuş' un ruhuna ters.

Yılda 20.000 adet satan qashqai ile Türkiye ye verilecek yıllık kotası 2.500 adet olacağı söylenen Karoq un rekabet etmesini beklemek hayalcilikten öteye geçemez malesef :(
  • bence yıllık satış 2500 i yakalaması zor 1000- 2000 arası kalır kuzenini( ateca ) az farkla geçer
  • Neymiş nu qaşkai be. Benim istediğim özellikleri yoksa be yapayım kaşkaiyi. Açılır tavan var mı yok? Bagaj 500 lt den küçük.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buna opsiyonları ekleyip alaçagına qq ninde üstünde nissan xr rail alınabilir secenek çok

• quote:

Orijinalden alıntı: Cnrps

quote:

quote:

Yılda 20.000 adet satan qashqai ile Türkiye ye verilecek yıllık kotası 2.500 adet olacağı söylenen Karoq un rekabet etmesini beklemek hayalcilikten öteye geçemez malesef :(

E yıllık kotası 2500 olacaksa biz neyin muhabbetini yapıyoruz? Demek ki yurdum insanını öpecekler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cnrps

quote:

quote:

E yıllık kotası 2500 olacaksa biz neyin muhabbetini yapıyoruz? Demek ki yurdum insanını öpecekler.

Yıllık kotası 2500 ama fiyat politikası yanlış olursa, ateca gibi yılda satabileceği 800 küsür olur :) Qashqai'de ilk yıldan 20.000 kota almamıştır, satışlar iyi gidince kota arttırılmıştır. Karoq'ta fiyat çekince, arabalar satılmayınca skoda niye kota arttırsınki ? Fiyat politikası doğru olur 2500'ün 2500'nü de bi çırpıda satar, skoda da altın yumurtlayan tavuğu kesecek değilya, sırf bi fabrikayı Türkiye için üretime sokar...

• dizel dsg prestige paket geliyor. 190 bin Tl olacak.

Dizel dsg style 165 bin tl

1.5 benzin dsg 149 bin

Giris paket manuel 119

Giris paket dsg 129

• kaynaginiz nedir dostum,tahmin yada temenni mi?

• Kaynagim scoda yetkilisi ☺️

• Baz modeli 110 olur diyordum ve benim sinirimi. Şimdi dizel Duster mi yoksa yakışıklı karoq mu arada çok fiyat farkı var.

• Giriş paketi Avrupayla aynı olsa bari.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.