Şimdi Ara

SKODA KAROQ ANA KONU (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
2.485
Cevap
64
Favori
319.757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tablodan anlaşılan dsg sadece style donanımla geleceğidir...

SKODA KAROQ ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni subaru xv 2018 de ileri güvenlik en alt modelde bile standarmış gidip birde ona bakayım beğenirsek neden olmasın üstelik awd artısı

• duman2008 D kullanıcısına yanıt
    Evet kardes guvenlik olarakta tip dizayn ve kalite olarakta harika ama her guzelin bir kusuru var onunda artık çağdışı kalmış 1.6 duz benzinli motoru ve hantal cvt sanzimani ile 14 snde 100 görüp sirket cliolarina falan gecilince bir cuval incir çöp oluyor.

• Ne arabaymış yahu boş arabanın fiyatını açıklamaya nazlanıyorlar

• sokcuuuuu S kullanıcısına yanıt
    Dsg (otomatik vites) donanım paketlerinden bağımsızdır. Oradaki ifade style donanımda ekstra direksiyonda f1 vites tarzı kulakçıkların olacağını anlatıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • duman2008 D kullanıcısına yanıt
    1.5 dsg style 160 1.6tdi dsg 170 den aşağısı zor. Ekstralarla 190 ı çok rahat bulur. Hayalet ekran 10"multimedia ve navigasyon 10bin olur zaten. 180 190 a karoq 3008 vs. almayın dostlar yazık günah valla.
  • Çöpe ataçak param yok 5 yıl sonra yarı fiyatına satamazsın kimse almasın bak fiyat nasıl düşüyor

• ilk etapta 1.0 motorlar gelmeyecekmiymiş. bilgisi olan varmı?
  • kim dedi ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: selim_ugur

kim dedi ki?

face de birisi yazmış. ona da satış elemanı söylemiş sanırım
  • 1.6 tdi dsg style 142 yi geçerse bu araç satılmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1,6 tdi dsg style 140 ı geçmezse,QQ yi satar alırım

• benim görüştüğüm satış temsilcisi böyle bir seyden bahsetmedi aksine dizel almamam gerektigini artik dizel motor devrinin kapandigini avrupada yasaklanacagini falan anlatti uzun uzun ve özellikle 1.0 tsı motor için beni ikna etmeye çalıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: baha_81

benim görüştüğüm satış temsilcisi böyle bir seyden bahsetmedi aksine dizel almamam gerektigini artik dizel motor devrinin kapandigini avrupada yasaklanacagini falan anlatti uzun uzun ve özellikle 1.0 tsı motor için beni ikna etmeye çalıştı.

1.0 motorların ne zaman geleceği konusunda birşey söyledimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sudkaldo

quote:

Orijinalden alıntı: baha_81

benim görüştüğüm satış temsilcisi böyle bir seyden bahsetmedi aksine dizel almamam gerektigini artik dizel motor devrinin kapandigini avrupada yasaklanacagini falan anlatti uzun uzun ve özellikle 1.0 tsı motor için beni ikna etmeye çalıştı.

1.0 motorların ne zaman geleceği konusunda birşey söyledimi

valla ben 1 motor almayı düşünüyorum, dsg style, valla bazı bayiler dizel gelecek bazilari, manuel gelecek, bazıları ne geecegını bilmiyoruz, bazılarıda benzinli modeller gelecek diyor çalışanların hiçbir seyden haberi yok valla,
    amaşu kesin araç martta gelecekmiş :) dusterda oldugu gibi araçlar bayiye gelene kadar fiyatlar açıklanmadı, skoda da aynı olacaktır,
    SKODA KAROQ ANA KONU

• sehir ici agirlikli kullanilacaksa 1.0 yeterli ama bagaj dolu 4 kisi sehir disi agirlikli olacaksa 1.5 oneriliyor.Ama fiyat farkı çok önemli sırf 1.5 diye 20 bin fazla verilmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: klaudio

sehir ici agirlikli kullanilacaksa 1.0 yeterli ama bagaj dolu 4 kisi sehir disi agirlikli olacaksa 1.5 oneriliyor.Ama fiyat farkı çok önemli sırf 1.5 diye 20 bin fazla verilmez.

bende kadjar var 110 bg 260 tork bu karoq da 116 bg 200 tork bence yeterli olacaktır, araca durmadan 4 kişi binmeyeceğimize göre bence yeterli
  • Temmuzda dizel 9 ileri otomatik civic gelecekmiş karoq ile aynı fiyatla çıkarsa civicte benim için alternatif olabilir

• 180/200 bin tl olur civic..şimdiki o kadar diil mi full

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alfadent A kullanıcısına yanıt
    Tabiki hayır 1.5 turbo 120 bin civarı muhtemelen dizel otomatik 130 olur çünkü çok dolu bir araç değil civic dokdursalar golf gibi saçma sapan 140 binlere çıkar tabi..aslında tasarım olarak beğeniyorum civic i ama yere çok yakın onun için tercihim değil

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.