Şimdi Ara

SKODA KAROQ ANA KONU (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.483
Cevap
64
Favori
319.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar..... dediğiniz gibi ise sözüm yok bende bu resme istinaden yazdım. 1.0 tsı ları manuel 5 ileri biliyorum.SKODA KAROQ ANA KONU
  • merhabalar....dedigiz gibi. seatta 5 ileri idi şimdi burosure baktım haklısınız 6 ileri ...
  • SKODA KAROQ ANA KONU

ayrıntılar için facebook klubumuze üe olabilirsinizz...
    https://www.facebook.com/groups/886862401483145/

• 1.0 konusunda önyargılı olmayalım. En iyisi test sürüşü yapıp almak olur. Eğer mümkün olur da kapsamlı bir test sürüşü yapma imkanımız olursa olayın gerçekleri açığa çıkar. Üstelik burada herkes izlenimlerini paylaşır. Ancak bir arkadaşın da dediği gibi asıl mesele ilk partide alacak araç bulup bulamayacağımız olabilir. 1.5 için çok sorun olacağını zannetmiyorum ama 1.6 Dsg ve 1.0 ds, fiyatların makul olması durumunda ciddi rağbet görebilir. Burada mı gördüm yoksa Facebook grubunda mı hatırlamıyorum ama birisi tanıdık vs bularak kapora vermiş. Bunu duyan gören herkes kapora vermeye çalışır, adam ayarlamaya çalışır. Bu durumda makyajlı Qashqai vakası yaşanabilir. Kimse araç bulamaz. Şu an tatildeyim dönünce ilk iş kapora için bayiye gideceğim. Bence şansımızı deneyelim, birşey kaybetmeyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bombar Dıman kullanıcısına yanıt
    fiyatı bellı olmayan bır araca kapora vermek bence sacma artı arac yeterli derece gelmeyecektır....
  • selim_ugur S kullanıcısına yanıt
    Fiyat net değil ama hangi aralıkta olacağı aşağı yukarı belli. Üstelik en alttan üste kadar bir çok seçenek olacaktır. Birinden biri bütçeye ve kafaya uyar diye düşünüyorum. Hiç olmadı kaportacı alır çekilirsin ya da etik olur mu bilmem ama sıranı devredersin anlaşma karşılığı. Bence ciddi düşünenler için gayet makul. Firma kabul ederse tabi..

• hah tamam daha gelmeyen araca kapora teklifleri başladıysa 180 civarından aşağıya beklemeyin üst paketleri...ben firmanın müdürü olsam valla böyle millete 200 bile derdim,simdi daha birşeyler yazmak istiyorum da neyse kırıcı olmayalım...

sevgili dicitel10 arkadaşta 1,2 110 luk tsi fabia var bu 4 silindirli ve vergidende avantajlı çekiş mükemmel . karoqta da aynı motor olsa ne dizel nede 1,5 düşünürdüm ama 1,0 ve 3 silindir motor asla içime sinmiyor. her ne kadar turbolu ve teknolojik olsa da torku ve gücü arttırmak için yükseltilen basınç motoru çabuk yer gibime geliyor ama mühendis yada işin ehli usta arkadaşlar daha sağlıklı yorum yapabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baha_81 -- 28 Ocak 2018; 17:59:39 >
  • 1.0 bencede iyi olmaz . Tamam 115 bg vs ama hacim olmayınca araç ilk başta atik gibi görünsede devamında zorlanarak hızlanıyor . Gaza yüklenmek gerekiyor . Ailede 1.2 tsi dsg yeti var oda aynı şekilde . 1.4 tsi dsg passatla aynı yakıyor birde .
  • Neyse fiyat tutmazsa aynı zamanda gelen Dacia Duster var😂😂😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: KNNİ

1.0 bencede iyi olmaz . Tamam 115 bg vs ama hacim olmayınca araç ilk başta atik gibi görünsede devamında zorlanarak hızlanıyor . Gaza yüklenmek gerekiyor . Ailede 1.2 tsi dsg yeti var oda aynı şekilde . 1.4 tsi dsg passatla aynı yakıyor birde .

SKODA KAROQ ANA KONUSKODA KAROQ ANA KONU

bence idare eder :)

• quote:

Orijinalden alıntı: baha_81

hah tamam daha gelmeyen araca kapora teklifleri başladıysa 180 civarından aşağıya beklemeyin üst paketleri...ben firmanın müdürü olsam valla böyle millete 200 bile derdim,simdi daha birşeyler yazmak istiyorum da neyse kırıcı olmayalım...

sevgili dicitel10 arkadaşta 1,2 110 luk tsi fabia var bu 4 silindirli ve vergidende avantajlı çekiş mükemmel . karoqta da aynı motor olsa ne dizel nede 1,5 düşünürdüm ama 1,0 ve 3 silindir motor asla içime sinmiyor. her ne kadar turbolu ve teknolojik olsa da torku ve gücü arttırmak için yükseltilen basınç motoru çabuk yer gibime geliyor ama mühendis yada işin ehli usta arkadaşlar daha sağlıklı yorum yapabilir.

ben önceki mesajlarımın birindede yazmıştım.Skodadan yetkili birisi bu forumu takip ediyorsa yandık diye.BU araca dizel otomatiği için 200 bin üzerinde gelir diyen bile oldu.Dizel otomatik 170-180 binden gelse bile o kadar çok alan olurki bu arabayı.Böyle tepkisiz sorgusuz sualsiz haraket eden,irdelemeyen,herşeyi anlık yaşayan bir topluma daya gitsin bol keseden fiatları.Alıcısı mutlaka çıkıyor nasıl olsa.Çok doluyum aslında.Çok kızgınım.Umarım skoda yetkilileri insaflı ve adaletli davranırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: selim_ugur

quote:

Orijinalden alıntı: KNNİ

1.0 bencede iyi olmaz . Tamam 115 bg vs ama hacim olmayınca araç ilk başta atik gibi görünsede devamında zorlanarak hızlanıyor . Gaza yüklenmek gerekiyor . Ailede 1.2 tsi dsg yeti var oda aynı şekilde . 1.4 tsi dsg passatla aynı yakıyor birde .

SKODA KAROQ ANA KONUSKODA KAROQ ANA KONU

bence idare eder :)

1.0 motora 225 pek inandırıcı değil . Hadi oldu diyelim çook uzun zaman gerek . Onuda yapmış sayamam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: dicetel10

quote:

Orijinalden alıntı: baha_81

hah tamam daha gelmeyen araca kapora teklifleri başladıysa 180 civarından aşağıya beklemeyin üst paketleri...ben firmanın müdürü olsam valla böyle millete 200 bile derdim,simdi daha birşeyler yazmak istiyorum da neyse kırıcı olmayalım...

ben önceki mesajlarımın birindede yazmıştım.Skodadan yetkili birisi bu forumu takip ediyorsa yandık diye.BU araca dizel otomatiği için 200 bin üzerinde gelir diyen bile oldu.Dizel otomatik 170-180 binden gelse bile o kadar çok alan olurki bu arabayı.Böyle tepkisiz sorgusuz sualsiz haraket eden,irdelemeyen,herşeyi anlık yaşayan bir topluma daya gitsin bol keseden fiatları.Alıcısı mutlaka çıkıyor nasıl olsa.Çok doluyum aslında.Çok kızgınım.Umarım skoda yetkilileri insaflı ve adaletli davranırlar.

160 civarı olur fiyat . Bu araç C segmenti dolayısıyla octavia nın üstüne 25-30 koyar maksimum . Öyle 180-200 gibi bir saçmalık olursa gidip forester vs alınır .

• merhabalar.....1,6 tdı dsg 130 bn den sonrası benden çalışmaz kim alırsa alsın umrum deyil.... bu markanın ederi bu.
  • Niye yırtınıyorsunuz ki !
    Adamlar seni beni mi düşünecek. Araç fiyatları uçarken bile millet peynir ekmek gibi araba alıyordu.
    Dolayısıyla VW grubun, seattan daha üste konumlandırdığı skodanın Ateca'dan ucuz olacağını kimse beklemesin.
    Millete dizel de, otomatik de koşa koşa alır. Parası yetmeyen de 1.0 motorla idare etmek zorunda kalır.

Benim istediğim 1.5 TSİ Style DSG 135'den yukarı olursa yüzüne bakmam. Hatta bu fiyata alabilmem için donanımının çok kırpılmamış olması ve test sürüşünde Ateca ve Kodiaq'tan daha fazla beni tatmin etmesi gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kodiaq D segmenti bir araç , ıslak dsg kullanıyor .

• quote:

Orijinalden alıntı: alnescafe

merhabalar....

https://www.otomobiltest.com/2018-skoda-karoq-fiyat-listesi/

https://www.yenimodelarabalar.com/2018-skoda-karoq-fiyat-listesi-aciklandi-29674.html

İşte Skoda Karoq 2018 Tahmini Fiyat Listesi

Skoda Karoq 1.6 Tdi Dsg modelinin tahmini 125.000 bin tl aralığında olacağı söyleniyor.

Skoda Karoq 1.0 Tsi fiyatının ise 95 bin ile 100 bin lira arasında olduğu duyumlarımız arasında.

Skoda Karoq 1.5 Tsi modelinin fiyatı konusunda 110 ila 115 bin tl arasında olacağı söylenmekte.

Adamların ağzından bal damlamış resmen.

• KAROQ ALMANYA KIYASLAMASINA GÖRE FİYAT TAHMİNİM !!! %90 FİYATLAR BU ARALIKTA OLACAKTIR.
    BİR YERE NOT EDİN ...
    1,0 AMBİTİON MANUEL = 106,800
    1,0 AMBİTİON DSG = 113,750
    1,0 STYLE MANUEL = 113,800
    1,0 STYLE DSG = 120,750
    1,5 AMBİTON MANUEL = 115,500
    1,5 AMBİTİON DSG = 124,300
    1,5 STYLE MANUEL = 122,400
    1,5 STYLE DSG = 131,300
    1,6 AMBİTİON MANUEL = 119,500
    1,6 AMBİTİON DSG = 126,400
    1,6 STYLE MANUEL = 126,500
    1,6 STYLE DSG = 133,400

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aslan1901 -- 29 Ocak 2018; 1:21:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bombar Dıman

quote:

Orijinalden alıntı: alnescafe

merhabalar....

https://www.otomobiltest.com/2018-skoda-karoq-fiyat-listesi/

https://www.yenimodelarabalar.com/2018-skoda-karoq-fiyat-listesi-aciklandi-29674.html

İşte Skoda Karoq 2018 Tahmini Fiyat Listesi

Skoda Karoq 1.6 Tdi Dsg modelinin tahmini 125.000 bin tl aralığında olacağı söyleniyor.

Skoda Karoq 1.0 Tsi fiyatının ise 95 bin ile 100 bin lira arasında olduğu duyumlarımız arasında.

Skoda Karoq 1.5 Tsi modelinin fiyatı konusunda 110 ila 115 bin tl arasında olacağı söylenmekte.

Adamların ağzından bal damlamış resmen.

Bence aracı siz farklı algıladınız, Super B bile 100.000 den başlıyorken bu rakamların tutuması bence yüksek ihtimal...

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.