Şimdi Ara

SKODA KAMIQ (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
709
Cevap
30
Favori
127.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elite paketlere sonradan hız sabitleyici eklenebilir mi bilgisi olan var mı?
  • kimbülü29 K kullanıcısına yanıt
    Elite pakette hız sabitleyici yok mu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • MasterofSpears kullanıcısına yanıt
    Yok maalesef.
  • Aracın ilk bakımı ile ilgili bayide bilgi verildimi sizlere?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bakım zamanını soruyorsanız 15 bin km ya da 1 yıl dediler

• dashwood kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: dashwood

bakım zamanını soruyorsanız 15 bin km ya da 1 yıl dediler

1.6 tdi için bakım fiyatı alan oldu mu bu arada?

• Arkadaşlar sizde de motoru çalıştırmadan önce bu ışıklar yanıyor mu? Çalıştırdıktan sonra sönüyor? Bu normal mi?

Görselde EPC ve egzoz gazı kontrol sistemi uyarı ışıklarını göstermeye çalıştım.

SKODA KAMIQ
  • o ışıklar normal. kırmızı renk yanarsa sakat ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gevurgazi -- 30 Mayıs 2021; 13:32:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar,

İzmir Ankara seyahatimde gidiş dönüş verileri paylaşıyorum fikir sahibi olabilmeniz açısından:

Gidiş 583km

89km/h

6:32 saat

5.8lt/100km

Hız sınırlayıcı açık, 119 sabitine yakın hız aslında.Sehir içi hız düşüşleri oldu.

Ankara izmir dönüş:

571km

91km/h

6:17 saat

5.5lt/100km

Hız sınırlayıcı açık yol genelinde, son yarım saatte bir 150-180 gibi hızlarda kullanım var.

Sehir içi 7.2lt, şehir dışı 5.6lt ortalama var şuanda. Yola çıkarken araç 3700km deydi.

• Merhaba,

Aracı bende yeni aldım. İlk kullanımda İstanbul- Samsun arası sakin kullanım ile 110-120 yi geçmeden ortalama yakıt tüketimi 5 lt/100 km. Yol ortalama güzel bir yol, çok fazla rampa vs. yok. Beklentimin altında bir yakıt değeri ile geldim. İlk izlenim olarak memnunum sadece hız sabitleyici olmaması bir eksiklik bence.

SKODA KAMIQ
  • Bayilerde kamiq elite 1.0 dsg bulabilir miyiz? Son günlerde alanlar oldu mu? Şimdiden teşekkürler

• samsunn55_ kullanıcısına yanıt

120 ile giderken devir kacta hocam. Cok bagiriyor mu zorluyor mu

• Hiç zorlanmıyor. 2500 devir civarı düz yolda. Çekiş açısından hiçbir problem yok. Rampada vs şu an 140-150 çok rahat yapıyor. Şehir içi şu an 6-6.50 litreyi buluyor dur kalk çok alan yerlerde.

• Dostlar ben de kamiq 1.0 elite aldim. Aracin gaz tepkisi biraz dusuk geldi bana. Yani gaza biraz ani bastiktan sonra bir iki saniye sonra araba toparlayip ataga kalkiyor gibi. Normal midir bu?

• utku191 U kullanıcısına yanıt

Hocam daha önce kullandığınız arabaya göre bunu deneyimlemiş olabilirsiniz mesela benim önceki aracım 1.6 turboydu ona göre ilk hızlanma banada yavaş gelmişti. Yani normal bir durum ama daha performans istiyorsanız sport moda alabilirsiniz.

Dsg vitesi D modundan aşağı çekerseniz vitesler d1 d2 değil de s1 s2 gibi göstermeye başlar daha çok yakıp daha seri olur

• utku191 U kullanıcısına yanıt

Bu hafta Kamiq 1.6 premium araç aldım 0 km. Dediğinizin aynisi benim aracta da var. Pedali kokleyip hizlanmaya bakinca gecikme hissediyorum.

• Arkadaşlar aracı 0 km aldigim halde 500 km lik donus yolunda bu egzos emisyon uyarisi yanmaya basladi. Hala yaniyor. Bilgisi olan var mi? Servise goturecegim ama kan emicilere kaziklanmak istemiyorum bilgisiz gidip de.
    SKODA KAMIQ

• saerozs7 kullanıcısına yanıt

Adblue dolu mu? O bittiyse yapabilir belki. Birde araç sıfır ise garanti kapsamında düzeltmeleri lazım zaten. Çekinmeden götürün bence.

• gevurgazi G kullanıcısına yanıt

Katalitik konvertör arızası imiş. Aynı gün servisi arayıp sordum. Araç galeride çok yattığı için olur dediler. Çevreyola çıkıp hiç durmayacak şekilde 60 km hıza sabitleyip 20 dk sürüs yapmamı önerdiler. Sürüş sonunda ikaz kayboldu daha da yanmadı.

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.