Şimdi Ara

SKODA FABİA YI NASIL BİLİRSİNİZ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
4
Favori
186.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: abex

beyler en güncel yakıt tüketimi: 2001 1.4 68bg. 50 TL lpg (1.35tl) 205 km genelde şehir içi gittim ama bide araba serviste bu lpg ile 40-50 dk rolantide çalıştı.. BİLGİLERİNİZE..

Şimdi lpg 2.60 oldu . 2014 de 1.35 yazmissiniz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lumiafanx920

quote:

Orijinalden alıntı: abex

beyler en güncel yakıt tüketimi: 2001 1.4 68bg. 50 TL lpg (1.35tl) 205 km genelde şehir içi gittim ama bide araba serviste bu lpg ile 40-50 dk rolantide çalıştı.. BİLGİLERİNİZE..

Şimdi lpg 2.60 oldu . 2014 de 1.35 yazmissiniz :)

2.35
  • Arkadaşlar 2004 1.4 benzinli otomatik bir fabia bulduk. Babama almayı düşünüyoruz. İki sorum var. Bu araç neden fazla yok ülkemizde? Lpg taktırsak motor uyumu nedir acaba? Teşekkürler...
  • quasi522 Q kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

aslında bayağı fabia var ,özellikle octavia -suberb ve fabia.Değeri çok bilinmiyor ama gayet iyi bir arabadır.Ben 2015 dsg 1.2'sini kullandım oldukça memnundum.Şehir içi sakin 6lt civarı ve full özellik.
    B sınıfı tam bir f/p aracıdır.Lpg işini bilmiyorum ama fabia'yı kesinlıkle öneririm.
  • quasi522 Q kullanıcısına yanıt
    Merhaba.
    3 yıldır Fabia kullanıyorum. Çok memnunum. Skoda ülkemizde son yıllarda oldukça yaygınlaşmaya başladı. 2004 model Fabia MK1 olarak geçer ve birçok parçası VW Bora ve Polo markaları ile aynıdır. Aracımı benzinli almıştım. LPG olarak ATİKER taktırdım. Tek sıkıntı arıza ışığı yanıyor. Söndürseniz de yanıyor. Yakıt tanıma sistemi olduğu için. Kaputu açtığınızda VW ve Audi markalarını sıkça göreceksiniz. Dayanıklı bir araç. Bendeki 2005 model. Bir iki üst yorumda birçok özelliğinden bahsettim zaten. Küçük ama performansı çok tatminkardır. Az problem yaratır. Asla üzmez. Yakıt olarak da 100 km' de uzun yolda 6-6,5 Lt, Şehir içi 7-8 Lt LPG tüketir...
    Almanızı tavsiye ederim. Şimdiden hayırlı olsun...NOt: Skodanın ikinci eli biraz nazlı gider ama Skodayı bilen kullanan deneyen alır ve vazgeçmez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: thyopo

Merhaba.
    3 yıldır Fabia kullanıyorum. Çok memnunum. Skoda ülkemizde son yıllarda oldukça yaygınlaşmaya başladı. 2004 model Fabia MK1 olarak geçer ve birçok parçası VW Bora ve Polo markaları ile aynıdır. Aracımı benzinli almıştım. LPG olarak ATİKER taktırdım. Tek sıkıntı arıza ışığı yanıyor. Söndürseniz de yanıyor. Yakıt tanıma sistemi olduğu için. Kaputu açtığınızda VW ve Audi markalarını sıkça göreceksiniz. Dayanıklı bir araç. Bendeki 2005 model. Bir iki üst yorumda birçok özelliğinden bahsettim zaten. Küçük ama performansı çok tatminkardır. Az problem yaratır. Asla üzmez. Yakıt olarak da 100 km' de uzun yolda 6-6,5 Lt, Şehir içi 7-8 Lt LPG tüketir...
    Almanızı tavsiye ederim. Şimdiden hayırlı olsun...NOt: Skodanın ikinci eli biraz nazlı gider ama Skodayı bilen kullanan deneyen alır ve vazgeçmez...

Çok teşekkürler.
  • S. A arkadas bende skodaa fabia 1.4 mpi sekiz valf olani var 2001 model ben bunu 8valf ten 16 valfe yukseltmek istiorum ne yapmam lazim yardimci olacak olan varmi bilgisi olan bu konuda

• Teknik olarak motoru değiştirmen lazım.

Daha pratik olarak da aracı değiştirmen lazım

• Selamlar cümleten;

Bu aralar bende 2001-2008 arası skoda fabia bakar oldum.Kullanan tecrübesi olan arkadaşlardan güncel yorum almak isterim.Aracın fiyat bandı nedir?Hangi motor seçeneğini tercih etmek gerekir?Kronik arızaları varmıdır?Almadan önce kesin şurasına baktır dediğiniz araca özel şikayet?(Bir arkadaş direksiyonla ilgili birşeyler yazmış mesela) Benzinlisinin lpg uyumu?2. elinin satış performansı?Parça ve bakım fiyatları gibi gibi...

Şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercux22

Selamlar cümleten;

Bu aralar bende 2001-2008 arası skoda fabia bakar oldum.Kullanan tecrübesi olan arkadaşlardan güncel yorum almak isterim.Aracın fiyat bandı nedir?Hangi motor seçeneğini tercih etmek gerekir?Kronik arızaları varmıdır?Almadan önce kesin şurasına baktır dediğiniz araca özel şikayet?(Bir arkadaş direksiyonla ilgili birşeyler yazmış mesela) Benzinlisinin lpg uyumu?2. elinin satış performansı?Parça ve bakım fiyatları gibi gibi...

Şimdiden teşekkürler...

Güncell.

• 1.4 TDI yakıt tüketimleri nasıl?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.