Şimdi Ara

Skoda bayi acmak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
6.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Zaten açacağın dükkan metrekaresi vs... hepsini firma belirler, onların istediği bir dükkan minimum 20-30.000TL kiradan başlar. Böyle işe giriyorsan, 1 yıllık kira+elektrik+su+yakıt+personel maaşı cebinde olmak zorunda.

Bayi en az 5 tane sergi araç, 10 tane depo araç zorunluluğu koyar vs... derken.
  • hocam gidin muteahhitlik yapin 300 le de yaparsiniz:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. isim parası vereceksin 1 milyonu rahat gözden çıkar
    2. si diğer otomatil markaları ile aynı yere plaza açacaksın bunun tutarıda arsa ve plaza vede servis olacak bunun maliyetinede 2 milyon desek
    3. sü firma nekadar araç derse onu alacaksın şu modelden 10 adet gibi bunun toplamınada 1 milyon desek
    4. sü toplamda 4-5 milyon ettimi değermi değmezmi sen düşün artık
    5. si ayranın yok içmeye hevesmi ettin dalga geçmeye
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Birkac milyon lira degil hocam. Bundan yaklasik 2 yil evvel bi gazete de gormustum 10milyon dolar gibi bi rakamdan bahsediliyordu.

Bayinin icini doldurcan,garajinda hazir araba olacak servisin olacak,servisinde gerekli ekipman olacak ve birsurude yedek oarcan olacak. Plazayi daha saymadim. 10mdolar=30milyon lira belki daha fazla bile gerekebikir.

Eger ki hatri sayilir bi nakdin varsa ve isten anlayan ekibin varsa 2.el alimsatim yedek parca tamir bakim onarim kuafor sistemi daha guzel olur.

Edit harf hatasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 200ugececekaga -- 5 Ocak 2016; 5:21:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para mi batti size arkadas gidin bina dikin kiralayin parasini yiyin her ay

• Skoda bayiliğini metropol dışında açmak büyük bir risk, açıp ta batanlar var. Bayilik zaten büyük bir iş olmaya başladı, hyundai bayisi olup memnun olmayan tanıdığım, Fiat bayisi olupta bırakan var bunlar öyle eften püften yerlerde de bayi değil,
  • Bizde bir abimizin desteği ile böyle birşey düşünmüştük bir yıl önce.. Hatta ben skora bayisi olmayan illeri araştırdım... Şöyle söyleyeyim 3 milyon lira civarı bir teminat istendiği için vazgeçtik. İş sadece bununla bitmiyor tabi... Biz ilk başta vw seat düşündük o hiç yemedi.. Araştırma yapılıyor ne kadar o araçtan kullanan var ne kadar satılıyor ne kadar araba talebi var falan ondan sonra veriliyor

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=113074972&p=1#113074972

Burdan kazandigin parayla mi bayilik acacan

• quote:

Orijinalden alıntı: ceycey11

bazı markalar sadece teminat olarak milyonlarca lira istiyorlar diye biliyorum. Onun dışında personeli, showroom'u, içine koyacağınız araçlar, personeli, bunların eğitimi şunu bunu derken 7-8 milyona çıkar o iş gibime geliyor. Yinede skoda bayii olan varsa yazsın aydınlanalım.

Skoda alanı bulduk forumda bayiisi olan kaldı
    Adamın bayiisi olsa ne işi var burada

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

bi dükkan kirala, ne milyonu sanki carfursa açacak güldürmeyin adamı

Dükkan kirala derken sokak arası apaçi oto kiralamacıdan bahsedilmiyor hocam ? çalıştığım içecek firmasının bayilik teminatı için istediği rakamı duysan hayata bakış açın değişir
  • sen önce bi galeri aç bak bakalım becerebilecekmisin koy 10/15 araba .
  • xmxksk kullanıcısına yanıt
    normal galerici demek istedim.
    yetkili bayi açacak adamın forumda ne işi var,boş muhabbet için konu açmış işte.

• ya troll bebenin biri yine kuyuya taş atmış bizim forum ahalisi çıkartmaya çalışıyor...

rüyanda ve ya oyuncak arabalarınla açarsın ancak...

Allahın 91 li ergenusları gelip burada bayii açmaktan bahsediyor...

hayeller skoda bayii ,hayatlar majorette ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guvenxoca -- 5 Ocak 2016; 10:30:08 >
  • Ben de Tamiya Bayii olucam lan! Üstelik 30-40 metrekare dükkan yetiyor. Onun da arabası var, üstelik benzinlileri bile var. vıırrrn vırrrn...

1/10 ölçek mi olacak senin Skoda Bayi, 1/18 mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BreakBeaT

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=113074972&p=1#113074972

Burdan kazandigin parayla mi bayilik acacan

Hayir peder beyin 2 tane apartmani var. Yeni bir tane daha yapiliyor. Bende emlak isinden galeri isine donmeyi planliyorum. O yuzden foruma konu actim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Degil üç, yirmi apartman bile yetmez. Daha önce de dediğim gibi bundan 8-9 sene önce Kia bayisi açmak isteyen bir abime 30 adet Sorento, belirtilen standartlara uygun plaza, servis vb ekipmanlar + 5 milyon dolar teminat istenmişti. 8-9 sene öncesinden bahsediyorum. Şuan ne durumdadır siz hesap edin. Eğer çok galeri açma niyetiniz varsa belli bir bayiye bağlı kalmadan güzel bir otogaleri açabilirsiniz. Bayilik işiyle zaman kaybetmeyin derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismail76 -- 5 Ocak 2016; 12:13:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ismail76 kullanıcısına yanıt
    neden 30 sorento? Acaba farklı modellerde 30 araç mi? Tek başına 30 sorento tuhaf geldi? Bu adam başka model satmayacak mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

bi dükkan kirala, ne milyonu sanki carfursa açacak güldürmeyin adamı

hocam hangi devirde kaldınız siz ya?
    showrooma 100 bin liralık superb den kaç tane koymayı planlıyorsunuz.
    bakkal açsan 1 milyon lira lazım.
  • Adam trollemişler bunlarda ciddi ciddi cevap veriyor
    Bende otomobil fabrikasi kurucam ne kadar para lazım olur ?

• quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

neden 30 sorento? Acaba farklı modellerde 30 araç mi? Tek başına 30 sorento tuhaf geldi? Bu adam başka model satmayacak mi?

Zor satilan modelleri eritme politikasi ve hosgeldin hediyesi gibi biseydi galiba :) onlari ve teminati duyunca dusunceden oteye gidemedi zaten.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.