Şimdi Ara

Skinny Jeans giyen erkekleri ciddiye alamama sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
6.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mcake±

E hadi yakışanı yada sırıtmayanını anlarım da adamın boy 1,65 kilo 90. Giymiş likralı skinny fit pantolonu gözümüzün içine ediyor. Kadına bile yakışmıyor, sana ne oluyor. Fiziğine göre giyinmen lazım...

Aynen öyle ya bazılarında görüyorum bacak kivrimlarini belli edecek kadar dar yani sımsıkı sarmış vücudunu tayt gibi ve bunu giyen erkek(?)

Hiç mi aynaya bakmiyorlar ya

Skinny Jeans giyen erkekleri ciddiye alamama sorunu

Bak bir de bu mankende duruşu yani sokakta böyle fizigi olan %1 vardır geri kalanlari o kadar komik ve rezil geziyor ki

@Ussuz

Bu olur mu :D internette fotolarin hepsi manken çünkü kötü durani bulmak icin biraz aramak lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1593E8EC2 -- 10 Eylül 2020; 18:11:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Şöyle tayt gibi pantalonlar erkeklerde iğrenç duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Why Shy

Şöyle tayt gibi pantalonlar erkeklerde iğrenç duruyor.

Aynen öyle görüntü kirliliği ya

E bu kilikta birini ciddiye almayınca laf yiyoruz bir de bu ne arkadaş dalga mi geçiyorsunuz ya kendine saygısı olan biri nasil boyle giyinebilir

• 15-30 yaş arası hoş ve vucudu güzel erkeklerin skinny jeans giymesi ve babet çorap giymesi hiç kötü durmuyor . Ama tombul ayaklı babet giyenler gerçekten çok komik :) birde kilosuna bakmadan daracık jeans giyenler var kahkaha atıyor insan .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Senin hatan burda hocam önce konuşmayı denemen lazım sonra bakarsın kafa yapısı uymaz muhabbeti kesersin.Benim şahsen aham şaham giyinmeyen çok arkadaşım oldu ha sonradan giyim tarzlarını düzelttiler ama kendi kararlarıydı hep(Ha iyi oldu bencede dışardan baktığında tabi ki herkes gibi bak kılık kıyafetine dikkat ediyor dersin bu o kişi için bir artıdır). Skinny konusuna gelirsekte ben zayıf bir insan olduğum için bana gidiyor şahsen ama hayvan gibi kalın bacağı olan gidip moda uğruna giyinmemeli elbet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanguro

Senin hatan burda hocam önce konuşmayı denemen lazım sonra bakarsın kafa yapısı uymaz muhabbeti kesersin.Benim şahsen aham şaham giyinmeyen çok arkadaşım oldu ha sonradan giyim tarzlarını düzelttiler ama kendi kararlarıydı hep(Ha iyi oldu bencede dışardan baktığında tabi ki herkes gibi bak kılık kıyafetine dikkat ediyor dersin bu o kişi için bir artıdır). Skinny konusuna gelirsekte ben zayıf bir insan olduğum için bana gidiyor şahsen ama hayvan gibi kalın bacağı olan gidip moda uğruna giyinmemeli elbet.

Olabilir hocam anladim saygılar

• Herkes dışarda karı kızla uğraşırken sen lise sınavina hazırlan herkes endustri meslekte kavga dövüş hesabi yaparken sen yazililarina calis. Herkes dershaneye sigara için giderken sen güzel bi bölüm için kafandaki saçları dök, herkes o bar senin bu kafe benim gezerken sen tus için insanlığını unut

sonra andavalın biri gelsin metabolik farklılıklarından dolayı beden bulamadan giydiğin pantolondan dolayı sana sallasın.

Türkiye'nin bir adım öteye gidememesinin sebebi ne Tayyip ne bilmem ne.

Bazı tür heriflerin çokluğu...

• quote:

Orijinalden alıntı: firatkrky

Herkes dışarda karı kızla uğraşırken sen lise sınavina hazırlan herkes endustri meslekte kavga dövüş hesabi yaparken sen yazililarina calis. Herkes dershaneye sigara için giderken sen güzel bi bölüm için kafandaki saçları dök, herkes o bar senin bu kafe benim gezerken sen tus için insanlığını unut

sonra andavalın biri gelsin metabolik farklılıklarından dolayı beden bulamadan giydiğin pantolondan dolayı sana sallasın.

Türkiye'nin bir adım öteye gidememesinin sebebi ne Tayyip ne bilmem ne.

Bazı tür heriflerin çokluğu...

Ahahaha birader iyi misin pantolondan hayat hikayene ne ara geldik ajsjsjshshs tek sen mi okuyorsun ne alaka ya ahahaha :DD?? Kaf dağından in bence :D

Mecburiyetten giyene tabii ki laf yok da sacmalamissin baya ya of cevabını da okumak istemiyorum kusura bakma blok

Çık bi hava al bir de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1593E8EC2 -- 10 Eylül 2020; 22:33:40 >

• Günümüzde çoğu markanın slimleri aşırı bol geliyor bana. Slim skinny arası bir şey olsa tam istediğim gibi olacak. Skinnyler tek başına rezil zaten görüntüyü geçtim rahatlık açısından da uygun değil.

• Kuru göt, dal bacak erkek mi olur lan? Erkek dediğinin vücudu kalın olur. Öyle bi vuruşta amel defteri kapanacak dal bacaklı tipleri ben muhatap almıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: kültürlü cingen

Kuru göt, dal bacak erkek mi olur lan? Erkek dediğinin vücudu kalın olur. Öyle bi vuruşta amel defteri kapanacak dal bacaklı tipleri ben muhatap almıyorum
    Hastalık gibi durumlar değil de tercih meselesiyse evet.

• Mağazaya gidiyorum, merhaba kot pantolonu alacağım diyorum gösteriyor. "Hanfendi erkek pantolonu alacağım, bayan pantolonunu ne yapayım?" diyorum. "Beyfendi bunlar erkek pantolonu zaten" diyor... Yahu öyle erkek pantolonu mu olur? Beli ölçüyorum karışla onu giysem akşama kadar kasık ağrısı çekerim. Paçadan kolum neredeyse zor geçecek.

Boru paça kot gibisi yoktur. Artık altın kıymetinde oldu bulunmuyor bir türlü. Başında Skinny ibaresi olan 7-8 tane raf varsa 1 tanesinde Straight yazıyor onda da renk çeşidi bulursan öp başına koy. Saçma sapan modalar yüzünden kıyafet bulamaz olduk artık.

• bilek pantolon giyen forum üyesi varsa kafes dövüşüne davet ediyorum

• Bunu herif giymez,erkek giyer.Anlayana...

• Powermove kullanıcısına yanıt
    J&J Tim,Clark modellerine bak.

• Bu konudaki en güzel ve en objektif mesajı buraya koymazsam olmaz

• Tipi leş,ne giyse yakışmayacak adamın biri söylemişse benim hiç umurumda olmaz. Bunu söyleyen adamın giydiği elbise leşse hiç takmaya gerek yok.

• MeGaDave06 kullanıcısına yanıt

Bağıra bağıra güldüm ofiste herif sırıtırken hahahhahhahhaaaaaaa, muzur abi yaaa

• Harbi ya aşırı çirkin. Bir de şu çirkin ayakkabılar giyiyorlar ya. Hani pantalon dar ve kısa, üstüne kıllı ayak bileği görünüyor. Off...... Çirkin herifler sizi!

Şöyle basic bir pantalon giyeceksiniz ya. Bak paçası boyu moyu tamamdır işte. Abidik gubudik şeylere gerek yok.

• skinny seven giymesin

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.