Şimdi Ara

Skinny Fat Acil Yardım Lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar, 16 yaşındayım 1.83 boyum 66 kilom var. Kas kütlem oldukça az kollarım ince bileklerim çok ince. Göbeğimde ve göğüste yağlanma var. Koşumu yapsam ağırlıkmı çalışsam kilo alıp sonra baştan mı başlasam spor + diyetle mekik mi çeksem ne yapsam bilemedim. Bu arada ne yapacaksam evde yapacağım malesef spor salonuna gidemiyorum. Lütfen beslenme ve antreman konusunda beni bilinçlendirin yardım edin iyi günler..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evde şimdilik şınav mekik squat plank tarzı hareketleri düzgün formlarda kendini yorarak yapıp düzgün beslenirsen her şey yerine oturur, ama biraz daha düzgün bir antrenman yapmak istiyorsan en azından ağırlık seti sahibi olman ya da spor salonuna gitmen lazım. Düzgün beslenmekten kastım bulduğunu ye ama şekerli şeyler yeme, zaten büyük amaçların yoksa başlangıç için kalori ve makro saymak saçma olur.(Tabii ki saçma olmaz ama ekstradan uğraştırıcı ve erkenden seni bezdirebilir) Aburcubur türevi şeyler yiyorsan onlardan kurtul ve kaliteli yemeklerden fazla fazla ye.
  • Bugun spor salonuna yazıldım hoca dediki çok zayıfsın en az 10 kilo alman lazım. Tamam alırım da yağım var zaten 10 kilo daha alırsam hayvan gibi bir göbek ve yağ cıkmazmı ortaya? Ağırlık çalışacakmışım çoğunlukta.

Hoca bu 10 kiloyu al diyo mutlaka pilav cicibebe muz falan yiyip.

• Ihoper I kullanıcısına yanıt
    Ağırlık çalışırsan kas olarak alırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ihoper

Bugun spor salonuna yazıldım hoca dediki çok zayıfsın en az 10 kilo alman lazım. Tamam alırım da yağım var zaten 10 kilo daha alırsam hayvan gibi bir göbek ve yağ cıkmazmı ortaya? Ağırlık çalışacakmışım çoğunlukta.

Hoca bu 10 kiloyu al diyo mutlaka pilav cicibebe muz falan yiyip.
    olm auschwitz den çıkmış gibisin hala göbek yağ falan diyorsun bırak sen onu şimdi de kilo al merak etme yağ kütlesi çabuk verilir kas kütlesini yapmak zordur ama

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.