Şimdi Ara

Skinleriniz %40 indirimle % 60 Fiyatına alınır

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Cs.deals aracılığıyla %1 vergi alıyor skinlerinizi alırım. Direkt çekebilirsiniz https://steamcommunity.com/id/HackerxxtrCaseTraderBruh/ iletişim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tibitipi -- 17 Ekim 2020; 21:51:16 >

• bedava verelim hocam %41 zorlamasın sizi

• quote:

Orijinalden alıntı: FonkiTheFonksman

bedava verelim hocam %41 zorlamasın sizi

cs.deals komisyonuda var nakite çevirirken :D

• %20'den vereyim kanka sana.
  • ölücü arkadaş hayal dünyasında :)

• küfür ban sebebi olmayacaktı ki..

• FonkiTheFonksman kullanıcısına yanıt

%41 indirim diyecektim

• quote:

Orijinalden alıntı: falterubbix

küfür ban sebebi olmayacaktı ki..

Yanlış dedm %41 indirim olucaktı

• %59 dan item alınır diyeceksin bro

• quote:

Orijinalden alıntı: tibitipi

Yanlış dedm %41 indirim olucaktı

Alıntıları Göster

geri alayım o zaman  

• Yıllardır su forumdayım, gördüğüm en mezarcı postlardan birisi olabilir. Git çöp falan karıştır Kardes belki ordan çıkar skin ne dersin

• pumper kullanıcısına yanıt

boş boş konuşuyorun skinleri %60 fiyatına almağın neresi ölücülük ?

• Herkese merhaba forum üyeleri csgo oynayan arkadaşlar için bi site tavsiye etcem tamamen güvenilir bir sürü csgoskini çektim arkdaşalarımda aynı şekilde kazandı.

sitemizin ismi csgopolygon.gg buraya steamle giriş yapıp reedem code kısmına BEDAVA1954 bu şekilde yazarsanız sizde depozitsiz bi şekilde bedava skin çekebilirsiniz şimdiden hayırlı olsun iyi günler.

siteye kodu girip kanıtını csgobedavaskin101 adlı hesapa atan arkadaşlara bende kendi envanterimden skinler hediye edeceğim.

Videolu Anlatım Ve Çekim Kanıtlarıda Bu Videoda Bulunmaktadır;

• tibitipi T kullanıcısına yanıt

Sen %60 tan bana 200 TL üzeri edecek item sat. 5 Bin TL lik item alayım senden. Boş yapan sensin. Hic bir forumda satıs sitesinde %60 gibi bir fiyat yok.

• pumper kullanıcısına yanıt

Acaba yorum yazmadan önce hiç bir siteye girdin mi ? Girmedin bence çünkü girsen millet %35 indirimle koyuyor bu da %65 fiyatına denk geliyor ki sitede komisyon alıyor %15 normalde %50 fiyatına satıyorsun ben diyorum ki Steam fiyatının %60'ına alayım hala boş boş konuşuyorsun

• tibitipi T kullanıcısına yanıt

Ben 2013 yılından beri 100 lerce trade yaptım CS:GO ve başka oyunlarda. Şu ana kadar 10.000 TL üzeri item alış satışım var. Bu foruma da 2011 yılından beri üyeyim. Öncelikle atıp tutmadan önce bir düsün öyle konuş.

Sana diyorum ki bu fiyattan bana sat 5000 TL+ lik ben alayım. Daha fazla acıklama yapmaya gerek var mı?

Konuyu daha fazla uzatmanın bir anlamı yok.

/locked

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.