Şimdi Ara

Skin bugu? hesaplar kapatılacakmış. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
1
Favori
2.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kapansın zaten çok merak ediyorsanız bi skini lolskins kullanın enayi mi para ile alanlar
  • Benim para verdigim bir skini bedavaya kullanmış olabilirler ama bug kapatılınca o skini para vermeden kullanmayacaklarından sorun yok bence. Kim ne derse desin bir sorunum yok bu bugdan yararlananlarla. Adam o skini kullandı diye benden üstün olamayacağına göre bir şey demem bu adama. Ha limited skinler kullananlar biraz şansını zorlamış ama mesela King Tryndamere kullanan adamdan ne zarar gelsin adam o skinle mi hava atacak? Arkadaşlarıma kanıtlamak için ben de kullandım bunu ama custom game açtım gösterip çıktım ve bunda bir sorun göremiyorum.
    Edit:Kayıt oldugumdan beri attığım en uzun mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sandor Clegane -- 8 Haziran 2013; 22:49:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu bir oyunun açığı anladığım kadarıyla. Bu sebepten bir banlanma söz konusu olamaz.
    Sevgili riot çalışanları daha iyi çalışırlarsa bu sorunları düzeltebilirler. Oyundaki bir sorundan dolayı bütün herkesi cezalandırmak kadar saçma bir şey olamaz.

Sanmıyorum böyle bir şey yapacaklarını. Yani resmi sitede bir açıklama yapılmadan sağda solda yazılan şeylere inanmayın.
    Türk milletiyiz tamam her duyduğumuza inanmak gibi bir saçma özelliğimiz var ama artık yapmayın sunu gözünüzü seveyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirCrocodile

Benim para verdigim bir skini bedavaya kullanmış olabilirler ama bug kapatılınca o skini para vermeden kullanmayacaklarından sorun yok bence. Kim ne derse desin bir sorunum yok bu bugdan yararlananlarla. Adam o skini kullandı diye benden üstün olamayacağına göre bir şey demem bu adama. Ha limited skinler kullananlar biraz şansını zorlamış ama mesela King Tryndamere kullanan adamdan ne zarar gelsin adam o skinle mi hava atacak? Arkadaşlarıma kanıtlamak için ben de kullandım bunu ama custom game açtım gösterip çıktım ve bunda bir sorun göremiyorum.
    Edit:Kayıt oldugumdan beri attığım en uzun mesaj

+1 Seninle aynı fikirdeyim bug sorunu çözülünce zaten birdaha o skinlerle oynamayacaklar + olarak zaten adamlar bana karşı üstünlük filan sağlamıyor bunun için sorun olucağını sanmıyorum.Şahsen birçok skinim olmasına rağmen bende merak ettiğim bir iki tane skini denedim eğer ban gibi bir ceza gelirse büyük hata ederler sonuçta onlardan kaynaklı bir sorun ve bu sorundan yararlanarak başkalarına karşı üstünlük elde etmiyorum zaten.
  • Zamanında beleşe 10k-20k rp çeken adamlar ban yemedi, 2skin denedik diye ban yiyeceğimizi hiç sanmıyorum.
  • Yine bu forumda görmüştüm arkadaşın da yazdığı gibi bedavaya binlerce rp çekenlere bir şey olmadığı fakat dandik masteries bugunu customda bile kullanan ban yediği yaziyordu hatirladigim kadarıyla

• JA
  • öyle bir şey olması imkansız.
  • Hahahaha zalımsın riot !
  • Lol skins temiz di mi ?
  • Öyle birsey olmayacak bi ara rivenda zhonya bugu vardi o zamaan onlarin da banlanmasi gerekirdi hem de bunu best riven na gibi kisiler de kullandi yani hicbisey olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: IBlackRose

Bu bir oyunun açığı anladığım kadarıyla. Bu sebepten bir banlanma söz konusu olamaz.
    Sevgili riot çalışanları daha iyi çalışırlarsa bu sorunları düzeltebilirler. Oyundaki bir sorundan dolayı bütün herkesi cezalandırmak kadar saçma bir şey olamaz.

Sanmıyorum böyle bir şey yapacaklarını. Yani resmi sitede bir açıklama yapılmadan sağda solda yazılan şeylere inanmayın.
    Türk milletiyiz tamam her duyduğumuza inanmak gibi bir saçma özelliğimiz var ama artık yapmayın sunu gözünüzü seveyim.

ya siz daha önce hiç online oyun oynamadınız mı. oyundaki bi açığı kendi lehinize olacak şekilde kullanmak tüm online oyunlarda cezası olan bi şeydir. ha burda bu bug'ın oynanışa bi etkisi olmadığından belki ceza gelmeyebilir ama hiç kimse de bu oyundaki bi bug ben ceza almam demesin.
  • Tek başına custom da deneyeni de banlamazlar dimi lan İnanmadık denedik, denemiyah mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sir balık -- 8 Haziran 2013; 23:12:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrashBone

quote:

Orijinalden alıntı: ORANGEandLEMON

quote:

Orijinalden alıntı: @MadMorde

Skin bugu? hesaplar kapatılacakmış.

+ yanyatmış8

o kadar para verelim skin alalım, siz gidin bug kullanarak (bug oyun açığı demektir ve her türlüsü yasaktır..) oynayın.

Mesela benim skinsiz şampiyonlarım (draven, ez etc.) lolskins kullanıyorum. Draven'ın baltaları daha güzel oluyor (soul reaver) + pulsefire ezrealın tadını çıkarıyorum ve başkaları görsede görmesede umrumda olmuyor önemli olan benim görmem

O kadar para verelim skin alalım, siz gidin lol skins kullanarak (lol skins sizde skin varmışcasına oynatmayı sağlar ve skinden farkı yoktur) oynayın.

Diğer kişiler görmüyor. ve doğal olarak bizim pc'de olan bizim pc'de kalır ve bir bug değil
  • Bug kapatıldıktan sonra bir haftalık ban yeterli olur bence. Eğer bu durumda da yaptırım olmazsa Tr iyice zıvanadan çıkacak çünkü. Ortalık nasılsa banlayan yok diye sağa sola küfredenlerle dolu. Bu durum da tuzu biberi olur ve bu elemanların sayısı artar.

Konuya gelirsek; doğruluğu hakkında hiçbir fikrim yok.
  • mamos41 kullanıcısına yanıt
    Nasıl kimseye zararın yok ya. Yıllar öncesinden kaldırılmış skinli hesaplara verilen paralardan haberin yok sanırım. Sen gelmiş orda oyunun açığından yararlanarak kullanıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haligarsi

Nasıl kimseye zararın yok ya. Yıllar öncesinden kaldırılmış skinli hesaplara verilen paralardan haberin yok sanırım. Sen gelmiş orda oyunun açığından yararlanarak kullanıyorsun.

Kardeşim sen o skinle girince kime ne zararın dokunuyor söyler misin? Hayir bişeyi savunuyorsan bile düşünerek savun ve bana izah et. Sana soruyorum, baskasi o skini kullanirken senin elinden senin skinini mi alıyorlar? Bana şöyle şöyle zarar veriyor de bende hak vereyim sana. Insanlarin zarar gördüğü birşeye bende karşı çıkarım tabii.

EDIT;:Ayrica herkesin kullanimina açık bir bug yani tek taraflı değil buda ayri bir konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mamos41 -- 8 Haziran 2013; 23:34:11 >
  • gothor G kullanıcısına yanıt
    Güzel kardeşim. Ben daha skin bug dedikleri muhabbetin ne olduğunu bile bilmiyorum. İstediğin skini almak ise bu bir oyunun açığı ve serverdaki dengeyi bozacak bir şey değil gözüyle bakıyorum.
    O yüzden öyle bir şey yazdım. Bu skin bug denilen şey başka türlü işliyorsa o zaman bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamos41

quote:

Kardeşim sen o skinle girince kime ne zararın dokunuyor söyler misin? Hayir bişeyi savunuyorsan bile düşünerek savun ve bana izah et. Sana soruyorum, baskasi o skini kullanirken senin elinden senin skinini mi alıyorlar? Bana şöyle şöyle zarar veriyor de bende hak vereyim sana. Insanlarin zarar gördüğü birşeye bende karşı çıkarım tabii.

Skinn almaya paran olmayabilir eyvallah lol skinn denen bişey var legal.Ama sen diğer 9 kişi görsün diye ''bug'' yapıyorsan bunun adı hırsızlık , sahtekarlıktır kimse kusura bamyasın.
    Amaç ''Skinnim varmış gibi çek panpa'' dır.

Umarım yapan herkes perma ban yer.Gelip burda zırlama konusu açarlar tırı vırımızı geçeriz.Eğlence çıkar vesselam.

Skin bugu? hesaplar kapatılacakmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamos41

quote:

EDIT;:Ayrica herkesin kullanimina açık bir bug yani tek taraflı değil buda ayri bir konu.

xdxdxd
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.