Şimdi Ara

Skin bugu? hesaplar kapatılacakmış. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
1
Favori
2.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Placeb0

quote:

Orijinalden alıntı: SkiLNight_68

quote:

Orijinalden alıntı: KoşYoksaDüşersin

quote:

Orijinalden alıntı: an4cond4

Biz para vererek enayilikmi yapıyoruz en doğrusunu yapıyorlar.Bir ara 3 oyun üst üste pax skinleri gördüm yuh dedim bu kadarda belli edilmezki.

bugu kullanınca sadece sana gözüküyor sanıyordum

hayır herkes görüyor ve Tr skin bug yapılırsa oyun oynanmamış sayılıyor.İp faln gelmiyor.

yok öyle bişe geliyor ip filan

Hayır.Oyunda resimlerde Hecarim_Skin_1 falan filan varsa ip gelmiyor oyun oynanmamış sayılıyor ve zaten burada konular açıldı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Placeb0

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KoşYoksaDüşersin

quote:

Orijinalden alıntı: an4cond4

Biz para vererek enayilikmi yapıyoruz en doğrusunu yapıyorlar.Bir ara 3 oyun üst üste pax skinleri gördüm yuh dedim bu kadarda belli edilmezki.

bugu kullanınca sadece sana gözüküyor sanıyordum

hayır herkes görüyor ve Tr skin bug yapılırsa oyun oynanmamış sayılıyor.İp faln gelmiyor.

yok öyle bişe geliyor ip filan

Hayır.Oyunda resimlerde Hecarim_Skin_1 falan filan varsa ip gelmiyor oyun oynanmamış sayılıyor ve zaten burada konular açıldı.

bana 2-3 kere denk geldi öyle tipler oyun da sayıldı ip mi de aldım ?

• yes

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • devam ediyormu bug?=
  • Ne kapatılmasınmı biz para verelim millet beleş kullansın ver ar dı sistem
  • "league of legends ekibi açıkladı" diyorsun, sonra doğru mu diyorsun. league of legends ekibi açıkladıysa doğrudur, biz daha iyi mi bileceğiz. ha league of legends ekibi açıkladıysa linkini gönderin de, biz de bilelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CacikForBaris

quote:

Orijinalden alıntı: Byisimsizadam

Duyuru : League of Legends ekibi açıkladı. Skin bugu kullanan kullanıcılar yeni pack'te süresiz engellenicektir.

beyler doğrumu bu

hiç bişey yapamazlar.ellerinde nasıl bi kod var?rp çekmeden skin kullananları banla diye bi kod yazıcakları yok.belli etmeden ufak ufak kullanabilirsin.

Üye RP satin alım gecmisi ve store'da yapılan islemler ile uye'nin kullanıma açık paketlerini karsilastiracak kodu yazmak en fazla 3 dakika surer.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Duyuru : League of Legends ekibi açıkladı. Skin bugu kullanan kullanıcılar yeni pack'te süresiz engellenicektir.

beyler doğrumu bu

hiç bişey yapamazlar.ellerinde nasıl bi kod var?rp çekmeden skin kullananları banla diye bi kod yazıcakları yok.belli etmeden ufak ufak kullanabilirsin.

Kullanılamayan skinleri adamlar bariz olarak en kötü onları banlarlar. Geçen topçu akalimi ne onu gördüm adama sordum ne zamandan beri var o skin sende eski mi ( safım tabi ) adamda dedi ki '' skin bug kenks xD '' bunları banlarlar heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: sempatigue

quote:

quote:

beyler doğrumu bu

Kullanılamayan skinleri adamlar bariz olarak en kötü onları banlarlar. Geçen topçu akalimi ne onu gördüm adama sordum ne zamandan beri var o skin sende eski mi ( safım tabi ) adamda dedi ki '' skin bug kenks xD '' bunları banlarlar heralde

tabiki onlar banlanır.

• Westte striker ezreal falan giren bir tayfa vardı kim unuttum, khanjuidir kesin, geçmiş olsun.
  • Smurf hesabım ile bir kere botlarda denedim hemen çıktım öyle baktım bir şey olurmuki

•  Skin bugu? hesaplar kapatılacakmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragis Zemlici -- 8 Haziran 2013; 22:09:35 >
  • Fasmodey kullanıcısına yanıt
    hay agzina saglik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haligarsi

Kullandığınız kadarını ödeyecekmişsiniz kardeş.

Ulan ne süper olur ha :D
  • Bu kadar gücünüze giden nedir anlamadım? Yok beter olun yok beleşçiler falan fistan. Belki adamın parası yok ve gerçekten oynamak istediği bir skin var? O zaman skinsiz oynasın diyeceksiniz şimdide,oyunu etkilemiyor ki adamın skin kullanması? Hayır skin bug doğrudur demiyorum ama mesela Demonblade tryndemere benim inanılmaz hoşuma giden bir skin. Tryn ile çok iyi oynayamıyorum o yüzden ona o kadar para bayılmakta istemiyorum açıkçası ve Tryn ile girerken demonblade için bugu kullanıyorum.Keşke Tryn ile her girdiğimde dağıtsam ortalığı o zaman çekerdim 10 tane demonblade. Şahsen darius ve hecarim çok sevdiğim,iyi oynadığım herolar ve Bioforge darius,Lord darius,Headless hecarim,bloodknight hecarim skinlerine sahibim ayrıca woad king dariusu gelir gelmezde alıcam. Bu arada tonla skinim var eğer bir kuşkunuz varsa buraya bütün hepsini tek tek koyabilirim ama mesele o değil dediğim gibi gerçekten demonblade tryn çok hoşuma gidiyor fakat beceremediğim,kırk yılın başı hadi bi tryn oynayayım dediğim için ona o kadar para vermek mantıklı gelmiyor. Zaten skin bugu görmeden önce tryn bile oynamazdım demonblade olmadıktan sonra tryn hiç keyif vermiyor.

• mamos41 kullanıcısına yanıt
    Bak kendin söylüyorsun. Sen onca para verip tonla skin almışsın , adam geliyor 3 kuruş vermeden oynuyor senin parayla aldığın skinle.

İlk söylediğine gelicek olursakta " ferrari kullanmayı çok istiyorum fakat param yok. " desem sen bana git çal kullan " diyecekmişsin gibi bir kafa gördüm sende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haligarsi

Bak kendin söylüyorsun. Sen onca para verip tonla skin almışsın , adam geliyor 3 kuruş vermeden oynuyor senin parayla aldığın skinle.

İlk söylediğine gelicek olursakta " ferrari kullanmayı çok istiyorum fakat param yok. " desem sen bana git çal kullan " diyecekmişsin gibi bir kafa gördüm sende.

O mantıkla hareket edersen yolun yol değil kardes. Ferrariyi calarsan başkasına zararın dokunur hemde ciddi anlamda dokunur sanal dunya ile gerçek dünya örnekleri pek tutarli olmaz zaten. Sen bedava skin kullaninca kimin canı yanıyor? Kimsenin skinini calmiyorsun,oyununu bozmuyorsun, baskasinin keyif almasinida engellemiyorsun? Ferrari calsan mali acidan sahibine zararın çok büyük, ona alisamayip kaza yapip baskasina zarar verme ihtimalin var, ayrica yakalancam korkusuyla baskasina zarar verme ihtimalin var? Bende sende cok duz mantik bir kafa gördüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: @MadMorde

Skin bugu? hesaplar kapatılacakmış.

+ yanyatmış8

o kadar para verelim skin alalım, siz gidin bug kullanarak (bug oyun açığı demektir ve her türlüsü yasaktır..) oynayın.

Mesela benim skinsiz şampiyonlarım (draven, ez etc.) lolskins kullanıyorum. Draven'ın baltaları daha güzel oluyor (soul reaver) + pulsefire ezrealın tadını çıkarıyorum ve başkaları görsede görmesede umrumda olmuyor önemli olan benim görmem

• quote:

Orijinalden alıntı: ORANGEandLEMON

quote:

Orijinalden alıntı: @MadMorde

Skin bugu? hesaplar kapatılacakmış.

+ yanyatmış8

o kadar para verelim skin alalım, siz gidin bug kullanarak (bug oyun açığı demektir ve her türlüsü yasaktır..) oynayın.

Mesela benim skinsiz şampiyonlarım (draven, ez etc.) lolskins kullanıyorum. Draven'ın baltaları daha güzel oluyor (soul reaver) + pulsefire ezrealın tadını çıkarıyorum ve başkaları görsede görmesede umrumda olmuyor önemli olan benim görmem

O kadar para verelim skin alalım, siz gidin lol skins kullanarak (lol skins sizde skin varmışcasına oynatmayı sağlar ve skinden farkı yoktur) oynayın.

• pack ? patch ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.