Şimdi Ara

Skillet Fan Club (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
10.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şuna baksana adam resmen uyuyor. Ben Kasica'nın çoşunca gitarı havaya atıp çalması yeter.
  • Arkadaşlar YouTube'ye Skillet Podcast yazın ve izleyin. Yaklaşık 70 bölüm ve her bölümü grup üyeleri tarafından çekilmiş (çoğunlukla Ben Kasica). Gittikleri eğlence merkezlerini çekmişler. Oyuncaklara biniyorlar onları çekmişler. Konser için gittikleri ülkeyi falan çekmişler. Konser öncesi , konser sonrası kulis görüntüleri falan var. Acayip güldüm yemin ediyorum ya Podcast'ı izlerseniz grubu daha çok seveceksiniz. Hele John yokmu John garip garip hareketler yapıyor sandalyeden düştüm izlerken

• Son iki albüm gerçekten çok başarılıydı. Ondan öncesinde ki çalışmalarını pek beğendiğimi söyleyemem. Awake'i defalarca dinledim. Yeni albüm bekliyorum artık.
  • The Older I Get'e takıldım.Sabahtan beri dinliyorum.
  • Dinlediğim bir kaç parçası var ama din mevzusunu nedir ?
  • Şöyle anlatığım Baran'cığım Şimdi bunların şarkı sözlerine bakarsan hep şöyledir işte seni buldum , huzura erdim. Ben arkanlıktan çıkardın vs gibi tanrılarına itafen yazılmış sözler. Mesela eski albümlerdeki şarkıların adlarını yazayım.

04- Jesus, Jesus (Holy And Anointed One)
    01- Who Is Like Our God
    06- Jesus Be Glorified
    12 - You're In My Brain

Gibi. yani kısacası Hristiyanların inandıkları (onlar hakkında hiç bilgim yok) tanrıları hakkında övgü dolu sözler yazıyorlar. Ama tabi her şarkısı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Defense Devil

Şöyle anlatığım Baran'cığım Şimdi bunların şarkı sözlerine bakarsan hep şöyledir işte seni buldum , huzura erdim. Ben arkanlıktan çıkardın vs gibi tanrılarına itafen yazılmış sözler. Mesela eski albümlerdeki şarkıların adlarını yazayım.

04- Jesus, Jesus (Holy And Anointed One)
    01- Who Is Like Our God
    06- Jesus Be Glorified
    12 - You're In My Brain

Gibi. yani kısacası Hristiyanların inandıkları (onlar hakkında hiç bilgim yok) tanrıları hakkında övgü dolu sözler yazıyorlar. Ama tabi her şarkısı değil.

Tamamdır anlaşıldı.

Tartışma çıkaracak derin bir mevzu değilmiş aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tranquillity -- 17 Ağustos 2011; 14:26:39 >

• Comatose
  • Sevdiğim parçalar; Hero, whispers in the dark, monster, rebirthing, comatose, say goodbye, those nights, falling inside the black... diye gidiyor veeeeeeeeeeeeeee tabiki JEN LEDGER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4hm3t.# -- 26 Ağustos 2011; 4:38:03 >
  • 1-) Awake and Alive & Hero
    2-) Whispers in the Dark & Rebirthing
    3-) Monster
    4-) Comatose & Better than Drugs
    5-) Falling Inside the Black & Those Nights & Should've When You Could've & It's not me It's You

Sıralamam bu şekildedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Petyr Baelish -- 8 Eylül 2011; 11:53:47 >
  • bir rise against değil
  • 1-)The Older İ Get
    2-)Yours To Hold
    3-)Comatose
    4-)Whispers In The Dark
    5-)The Last Night

Benim sıralamam bu şekildedir.Bir arkadaşın skillet'in hard rock grubu olduğunu söylediğini gördüm.Ben bu görüşüne katılmıyorum.Skillet alternatif rock grubu,biraz hard da var ama daha çok alternatif ;)
  • En güçlü kadın vokalistlerden biri bence Korey Cooper.
  • Jen Ledger müthiş bir şey ya :)
  • hero
  • Ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: LightningRaven

Ekle

• Muse varken gereksiz
  • En Sevdiğim Guruplardandır kendisi.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.