Şimdi Ara

Skechers Outlet Ürünlerde %50'ye Varan İndirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
4.913
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Skechers outlet ürünlerde %35 ve %50'ye varan indirim var. ilgisini çekenlere duyurulur.

Go-run teknolojisini takip edenler varsa kaçmaz.
    https://www.skechers.com.tr/go-run-mojo-14811-bbk
    https://www.skechers.com.tr/ayakkabi-indirim

Skechers Outlet Ürünlerde %50'ye Varan İndirim

• ılık bile denmez.. skechers spor ayakkabı 200 ün 180 in altına düşmeye başlayınca ılıklaşabiliyor..

neyse yinede teşekkürler.. ihtiyacı olan çıkabilir.. sonuçta yeni sezon bunlar skechersın resmi online sitesi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 13 Ekim 2017; 9:45:23 >
  • 2 tane % 50 olandan aldım teşekkürler
  • indirim yok sayılır
    150 ye anca alınır
  • dostlar amazona bakın
    42 giyiyorum 41.5 aldık 2 tane 120den daş gibi hemide pek rahat
    https://www.amazon.de/gp/product/B01L4N1Z1O/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

dostlar amazona bakın
    42 giyiyorum 41.5 aldık 2 tane 120den daş gibi hemide pek rahat
    https://www.amazon.de/gp/product/B01L4N1Z1O/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

hocam amazondan ayakkabı gelmiyor sanıyordum? gümrükte falan sıkıntı oluyor mu? bende sipariş vermek istiyorum

• Güzel marka ama ,çok pahalı ya bu markanın ayakkabıları...Ben bugün Flo'dan şunu aldım :) Bakalım ne kadar gidecek..(malum bütçe sıkıntılı )

https://www.flo.com.tr/torex-power-m-siyah-erkek-outdoor.html?gclid=EAIaIQobChMIlpqm85Du1gIVAwzTCh2sIwUdEAQYASABEgIx8vD_BwE
  • skechers rahat fakat Dayaniksiz Kalitesiz artik 120tl den fazla asla vermem skechers ayakkabiya. nike adidas a devam.
  • aldık işte 2 adet kapıya kadar geldi çokda beğendik olmaz büyük küçük vs gelir diyorduk ama tam oldu
    tabanı çok rahat yastığa basıyor gibi gri olan model 2 tanesi 230 tl ona göre

hocam kampanya takip et amazon linkindeki gri olan modeli önerebilirim 115 tl civarına geliyor
    bot şeklinde arıyorsan 1 ay içinde bi kaç kampanya olacak morhipo takip et
    bu botu alma gördüğüm en kötü firma bu sağlam ayakkabısı daha denk gelmedi
    jump letoon vs bi ihtimal ama bu kinetix ...
  • xxxcem kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun
  • quote:

aldık işte 2 adet kapıya kadar geldi çokda beğendik olmaz büyük küçük vs gelir diyorduk ama tam oldu

hocam kampanya takip et amazon linkindeki gri olan modeli önerebilirim 115 tl civarına geliyor

hocam 35 dolar sınırı falan var sanıyordum o zaman bende şimdi 45 numara sipariş vereyim, teşekkür ederim

• quote:

aldık işte 2 adet kapıya kadar geldi çokda beğendik olmaz büyük küçük vs gelir diyorduk ama tam oldu

Ben de bot ariyordum. Siz nerden biliyorsunuz kampanya olacagini. PM atsaniz ne super olurdu görürseniz. Skechers giyen tüm ayakkabilari rafa kaldirir bence. Ama uzun sure dayanmadigina hemfikirim. Dayandigi kadarina kefilim haliya basar gibi rahat

• murattekno kullanıcısına yanıt
    Türkiye adresine gönderilmiyor ki
  • xxxcem kullanıcısına yanıt
    grisini alsam mı almasam mı diye bakınıyordum fiyat 38 avro oldu :D
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Torex gibi markasız alacağınıza decathlondan kalenji alın ayağınız rahat etsin.
  • Khal-Drogba K kullanıcısına yanıt
    Öneriniz için teşekkürler. Kalenji dediğiniz spor ayakkabı sanırım..Ben outdoor tarzı ayakkabı istedim..O yüzden flo'dan ,Torex'i ilk defa almış oldum..İnşallah iyi çıkar..

Şöyle söylüyüm, nariz tarz altı yumuşak ayakkabılar bana gelmiyor..Bir çok kez giydim hep alttan delindi gitti.
  • Tabanı çok yumuşak ayakkabı giymeyin.sağlıksız . Dizlerimde sorun oluştu bu yüzden. Acıbadem spor merkezinde Podiartrist new balance 990 (850 tl)olmadı 504 modellerini önerdi. Arka Topuk kısmının sert yüksek olması gerekir dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi düşperest -- 14 Ekim 2017; 12:55:41 >
  • düşperest kullanıcısına yanıt
    tabii ya 850 tl ayakkabıdan başkası sağlıksız zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andromeda09 -- 14 Ekim 2017; 15:6:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: andromeda09

tabii ya 850 tl ayakkabıdan başkası sağlıksız zaten

850TL'ye ayakkabı alırsam ayağım sağlıklı, cebim sağlıksız olur.
  • Adidas ayakkabılarda 42,5 giyiyorum, skechers da aynı olur mu? Var mı aynı numara ayakkabı giyip iki markayada sahip olan biri
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.