Şimdi Ara

SKECHERS İndirimleri (200 TL Altı 10 Ayakkabı) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
7
Favori
14.041
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kadın için güzel bir şey önerecek var mı?
  • Numaraların yanındaki Wide - yani geniş neyi belirtiyor ? Aynı numaranın farklı kalıbı mı ? Size chart'a göre 11 numara almalıyım. 45 ayağım. Ama wide mı düz mü almalıyım ?

Paylaşım için teşekkürler bu arada.
  • türkiye fiyatları çok fazla olan ürünleri insanlar ihtiyaçları olmasa bile yurtdışı fiyatı ile karşılaştırıp alıyorlar,gördüğüm bu,yani yurtiçindeki satıcı aslında yurtdışı alışverişini pompalıyor..ürünün gerçek değeri yurtdışı fiyatıdır..
  • Ürünlerin çakma olma ihtimali var mıdır? Buradaki imitasyon ürünler gibi mesela
  • Arkadaşlar bende eşime şunu almak istiyorum
    https://www.amazon.com/Skechers-Womens-Lace-up-Sneaker-Biggest/dp/B016R0KKI8/ref=mp_s_a_1_1?dchild=1&keywords=sketchers%2Bwomens&qid=1578473746&sprefix=ske&sr=8-1&th=1&psc=1

Defalarca ali express ve ebaydan alışveriş yaptım ama amazondan ilk olacak.

1- Fiyatı 38,5 $ buna ek bir ücret çıkar mı?
    2- numarada tereddüt ettim, satışta seçilen numara avrupamı amerikamı? eşim 38 giyiyor ve uk 5 usa 8 geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi göktürk -- 8 Ocak 2020; 12:2:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• göktürk kullanıcısına yanıt
    Bu ayakkabı size 72.45 dolara gelir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Bu ayakkabı size 72.45 dolara gelir...
    Evet deneme yapıp sepete attım ve 26$ civarı bir kargo çıktı. Ama toplamda 38,5+26 = 64,5$ yaptı birde 9$ İthalat Ücretleri eklendi buradaki fiyat ile 100 tl fark etti :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi göktürk -- 9 Ocak 2020; 0:5:43 >
  • göktürk kullanıcısına yanıt
    Ayakkabı Amerika'dan geleceği için 8 numarayı seçeceksiniz...Karşılığı da 38 oluyor zaten...Evde halen giydiği spor ayakkabı varsa onun etiketine bakın,oradan da teyid edersiniz...
  • Amazon.com kargo olayında dolandırıcılık yapıyor her türlü kendi sayfasından kanıtlayabilirim. Ayakkabıda ürün başına 4.99 dolar ve lbs başına da 3.69 dolar alması gerekiyor. kendi sayfasında help kısmında Global Shipping Rates kısmında Europe yazan yerde Türkiye'ye ait kargoların kaç dolardan hesaplanacağı yazıyor.
    Bu biraz da Donanımhaber'deki Amazon konusunu okuyup da 340 kg dambıl setini bedava almak için 'Ay başına kadar soğan ekmek yiyerek geçiniyorum!' diyenlerin suçu!

Product Category Per Shipment Per Item
    Books, VHS videotapes $4.99 $4.99

CDs, DVDs, Music Cassettes, Vinyl $4.99 $4.99

Jewelry, Watches $4.99 $3.69/lb

Automotive, Baby, Computers,
    Electronics, Home,
    Personal Care, Kitchen,
    Outdoor Living, Sports,
    Tools, Toys, Clothing Items, Shoes $4.99 $3.69/lb

Any combination of the above items $4.99 As Above

• https://www.amazon.com/gp/product/B0061NQRRA/ref=ox_sc_act_image_1?smid=ATVPDKIKX0DER&th=1&psc=1 bu ürünü sepete attım kargo ücreti çıkıyor bende yoksa ben mi beceremiyorum ilk kez alışveriş yapacaktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoseCity

https://www.amazon.com/gp/product/B0061NQRRA/ref=ox_sc_act_image_1?smid=ATVPDKIKX0DER&th=1&psc=1 bu ürünü sepete attım kargo ücreti çıkıyor bende yoksa ben mi beceremiyorum ilk kez alışveriş yapacaktım.
    ücretsiz kargo diye bir şey yok Türkiye'ye, kargo ve gümrük vergisi ücreti çıkması normal...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.