Şimdi Ara

skecher 42 numara ayakkabı vergi dahil 813 lira

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.834
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Skechers Erkek ESCAPE PLAN Moda Ayakkabıhttps://www.amazon.com.tr/dp/B06XB5GLNT/ref=cm_sw_r_apan_i_MFFS8M332TNMDZSYNVP0?psc=1

Dip not: Ayrıca banka kampanyalarıda değerlendirilebilir mesela vakıfword amazonda 500 lira üzerine 40 lira puan veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluespace06 -- 7 Temmuz 2022; 10:4:59 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• ist kartal anka grossta 800 tl her numara da var ucuz değil gibi

• izmirlim21 kullanıcısına yanıt
    Olabilir hocam aynı model mi acaba.

• Siyah olanını kullanıyorum giydiğim en rahat ayakkabılardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çabuk açıldığına dair yorumlar var vaz geçirdi beni.

• Mayıs başında 750ye almıştım direkt Amazon tr'den, iyi fiyat şu an için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Ayakkabı nasıl hocam tavsiye eder misin?

• Fatih kullanıcısına yanıt

Hocam alıcaktım tereddütte kaldım bende Trendyol da 2 ayrı yorum gördüm açılma yapıyor diye

• Bunu almadığıma pişman oldum akşam bakarım dedim 43 numara satılmış PUMA Üniseks Yetişkin X-ray 2 Square Spor Ayakkabıhttps://www.amazon.com.tr/dp/B08MR13T2F/ref=cm_sw_r_cp_api_i_RSG0Z99VCH659NFA07B4?_encoding=UTF8&psc=1

• bluespace06 B kullanıcısına yanıt

ayakkabı skechers'ın diğer modellerine göre kalın, kışlık gibi daha çok su da geçirmiyormuş sanırım. o yüzden deneyip kaldırmıştım ama klasik skechers rahatlığındaydı.

• Ok teşekkür ederim

• ReDLaX kullanıcısına yanıt

bu modeli değil ama başka bir modelini almıştım. Ayakkabı rahat ama dayanıklı değil, benimkinin bez kısmı yırtılmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cricet -- 7 Temmuz 2022; 23:28:0 >
  • Rahat ayakakbı.

• Geçen sene 500₺'ye almıştım. Gerçekten rahat ayakkabı ama 1 haftalık tatilde perte çıktı. Şimdi sadece arasıra giyiyorum.

• tesekkurler aldim outdoor gibi duruyor amazon germany den ortalama kac gunde gelir

• Yorumları okuyun dayanıksız açılma yırtılma yaptığından çok kişi iade etmiş bunları göz önünde bulundurarak vazgeçtim

• bunun siyahını 1.5 yıldır kullanıyorum. ne yırtılma ne açılma, çok da rahat skecher 42 numara ayakkabı vergi dahil 813 lira 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.