Şimdi Ara

Skagen saat ve pil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2012'de skagen marka saat almıştım. Saati öyle çok kullanmadım. Bir senedir kutusunda duruyordu bugün takacaktım ama baktım saat çalışmıyor.

Nedeni pil olabilir mi? İkinci olarak pilin bu kadar erken bitmesi normal mi? Gerçi az önce teknik servis ile görüştüm saat Bazen 2 bazen 7 yıl vb. de biteceğini söylediler. Saatin darbe vb. yüzünden bozulmasına imkan yok bunu söyliyim ilk önce çünkü dolapta kutusunun içinde duruyordu.

Saatin garantisi bitti. Şimdi bunu normal bir saat tamircisine mi getirsem yoksa saati satın aldığım firmanın mı teknik servisine göndersem? Tavsiyeniz hangi yönde olur? yani normal bir saat tamircisi pil değiştreceğim vb. derken içine etmesin aletin.

Ayrıca tahmini olarak pil değişimi için maliyet tahmini ne kadar olru?

• Hemen hemen aynı durumdayım, çözüm bulabildiniz mi?
  • 2012 yılında alınmış bir saatin 2017 yılında pilinin bitmesi kadar normal bir şey yok. saati öyle çok kullanmadım yazmanızın manasını da anlamadım? siz konuza takmayınca saat çalışmıyor mu?

düzgün saatler satan bir yere götürürseniz pilini değiştirirler. max. 1000 liralık saate patek philippe muamelesi yapmaya gerek yok, sorun falan olmaz. 10-15 lira da masrafı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 2 Mart 2017; 18:51:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

2012 yılında alınmış bir saatin 2017 yılında pilinin bitmesi kadar normal bir şey yok. saati öyle çok kullanmadım yazmanızın manasını da anlamadım? siz konuza takmayınca saat çalışmıyor mu?

düzgün saatler satan bir yere götürürseniz pilini değiştirirler. max. 1000 liralık saate patek philippe muamelesi yapmaya gerek yok, sorun falan olmaz. 10-15 lira da masrafı olur.

Kinetik olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: TORU-NAGA

quote:

Orijinalden alıntı: MacGyver.

2012 yılında alınmış bir saatin 2017 yılında pilinin bitmesi kadar normal bir şey yok. saati öyle çok kullanmadım yazmanızın manasını da anlamadım? siz konuza takmayınca saat çalışmıyor mu?

Kinetik olmasın

skagen'in kitetik saati var mı?
  • beş yıl bekleyen bir saat için normal bir durum bence.
  • Skagen Skw6257 modeli var bende de. Orjinal içinde gelen pili 15 ayda bitti. Seninki çok iyi gitmiş bence. Bu arada nereye yaptırdın. Dikkat çekmek istediğin nokta var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.