Şimdi Ara

sk7+tmd nerden alabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    herkez bu fanı tavsiye ediyorda...??

• tmd fanı vantec in ürünüdür.bu ürünü sk7+tmd yi istanbuldaysan mavidonanim,ncs den bulursun
  • bence o sisteme Volcano 11 al...
    barton 2500+ larda TMD fan pek işe yaramıor...
    1700+ lerde çok ii ama 2500 lerde ÇOK kötü!
    bunu gurollog un yaptığı testlerde gördüm... ordan söylüorum + bende de SLK700+TMD var ve sıcaklık idle:52 şuanda... çok sıcak olduğu zaman hava, o zaman idle:56 oluor...
  • Volcano'yu alıp 1 saatlik işcilikten geçirdikten sonra anca birşeye benzeyebiliyor bakalım arkadaş düzgün olarak zımparalamayı biliyormu çeşit çeşit zımpara kağıtları aldı mı ?

Eğer bunları yapamazsa dünyanın en vahim soğutucularından biri olan Volcano 11'e sahip olması tam bir felaket. Lütfen bu marketing olaylarından kurtulun artık Thermaltake göze göre göre (incelemelerini okuyanlar için konuşuyorum) insanlara değmeyecek bir ürün satıyor.

SLK-700 ve TMD fanın altından kolay kolay kalkamayacağı şey yok. Sirjason nasıl olurda sende öyle skor verir hayret bence hala bir yerlerde bir yanlış var zira bizim forumdan Evren'de ilk yanlış taktığında 50'nin üzerine çıkmıştı.

Birde kasan tamamen kapalı bir kutu olması gerek. Sonra ortam sıcaklığının en az 40 filan olması gerek öyle bir durum için.
  • arkadaşım tmd ve sk7+as3 kullanıyorum.oyunlarda falan yalanım varsa neoluim.sistem sıcaklığı 27 derecde cpu ise 38drecede tmd öyle yabana atılacak fan değil ayrıcana sessiz fan
  • Selamlar

gun;

Bahsettigin bu isciligi biraz daha acabilir misin acaba? Yoksa sadece heatsink2in alt tarafinin zimparalanmasindan mi bahsediyorsun?

Saygilar...
  • Kesinlikle gun abime katılıyorum sesi tam bir uçağın sesine benziyor(hele de rpm'i artınca)
  • ewet bıraz seslı ama etkılı sogutma yapabılıyoo..
  • volcano 11 kadar dandik bir fan yok sakın almayın alanlarda övmüyolarmı deli ediyolar bana ses var icraat yok yok alıcaksında 3 saat zımparalıcaksında ohooo ölme eşşegim ölme sonucun ne olcagıda belli değil sakın almayın.
  • [Deleted by Admins]
  • tmd sessizlik performansı yüksek cfm düşük v81 fanının sesi çok ama şu ana kadar gördüğüm en iyi oc fanı tabi volcano11'in fanından sonra geliyor aralarında 400rpm lik bir fark var birde v81 koruma olarak daha iyi yüksek ve alçak voltlarda kendini kapata biliyor ben volcano 11'i yaktım ama v81'in fanını hala yakamadım maşşallah.
  • bence SK-7 ile HAC-V81 fena değil ama eğer son hızda çalıştırıyorsan TMD'ye bir şans vermende fayda var derim.

Diğer yandan HAC-V81 son hızda tartışılmaz en çok hava üfleyip en çok yararlı olan. Ses konusunda bayağı ılımlısın bakıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.