Şimdi Ara

Sjcam SJ360 Panoramik Aksiyon Kamera 550 tl yerine 199 tl HB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.601
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sjcam SJ360 Panoramik Aksiyon Kamera Hepsiburada da 544 tl yerine 199 tl

Yalnız n11 de 199 tl ye buldum. ben bir tane aldım. ne olur ne olmaz diye

gearbest te bile :415.49TL

gearbest

hepsiburada

• https://forum.donanimhaber.com/sjcam-sj-360-kamera-199-tl--131643794#131643794

Bayadan beri bu fiyat konusunu açmıştım yüzüne bakan olmadı :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

https://forum.donanimhaber.com/sjcam-sj-360-kamera-199-tl--131643794#131643794

kıymetiniz farkedilmedi
  • Ürünün uzaktan bağlanıp izleme özelliği yok, ben alıp o yüzden iptal ettim, alacak arkadaşlar bunu göz önünde bulundursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caspento

Ürünün uzaktan bağlanıp izleme özelliği yok, ben alıp o yüzden iptal ettim, alacak arkadaşlar bunu göz önünde bulundursun.

aksiyon kamerayı internete bağlayıp izlemek isteyen zaten aynı fiyata ip kameraların en gelişmiş versiyonlarını alabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

quote:

Ürünün uzaktan bağlanıp izleme özelliği yok, ben alıp o yüzden iptal ettim, alacak arkadaşlar bunu göz önünde bulundursun.

aksiyon kamerayı internete bağlayıp izlemek isteyen zaten aynı fiyata ip kameraların en gelişmiş versiyonlarını alabilir

Aynen öyle ama tam olarak aksiyon da değil bu kamera, iki arada bi derede kalmış, araç kamerası, aksiyon kamerası ve ip kamera gibi

Bilginiz var gibi, bu fiyatlara uzaktan bağlanacağım ve kayıt yapacak güzel bir cihaz öneriniz var mı acaba ?

• quote:

quote:

quote:

Aynen öyle ama tam olarak aksiyon da değil bu kamera, iki arada bi derede kalmış, araç kamerası, aksiyon kamerası ve ip kamera gibi

Bilginiz var gibi, bu fiyatlara uzaktan bağlanacağım ve kayıt yapacak güzel bir cihaz öneriniz var mı acaba ?

https://forum.donanimhaber.com/kablosuz-panoramik-kamerasi-1080p-159tl--131332744#131365236

memnunum

• Peki bu kamera da silip üzerine yazma özelliği var mı ? Loop özelliği

• caspento kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bana hem doğa yürüyüşünde hem araç kamerası olarak kullanabileceğim F/p ürünü tavsiye edebilir misiniz ?
    Türkiye den ve çinden olabilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crossclimatt -- 13 Mart 2018; 11:56:20 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ullumanitu

https://forum.donanimhaber.com/sjcam-sj-360-kamera-199-tl--131643794#131643794

kıymetiniz farkedilmedi

Hadi yaa samimiyetsiz samimiyet

• quote:

Orijinalden alıntı: Crossclimatt

Arkadaşlar bana hem doğa yürüyüşünde hem araç kamerası olarak kullanabileceğim F/p ürünü tavsiye edebilir misiniz ?

https://nikobest.info/products/197840

gearbestten almıştım
    memnunum
  • quote:

2 aracım var iki ayrı model kullanıyorum, sjcam m20 ve sjcam sj4000, ikiside çok iyi cihazlar, gyro mevcut, görüntüyü zaten söylemiyorum. Bir inceleyin isterseniz.
  • su altında kullanabiliyor muyuz bunu?

• Kaska takılır mı bu

• Hayır kullanamazsınız
  • teşekkürler

• Ben 220 liraya almıştım iade edeceğim diye bekliyor öylece edeyim mi etmeyim mi ne dersiniz kullanım amacını bilmiyorum

• CeyKalDa kullanıcısına yanıt
    Çok tşkler saolun hocam

• quote:

quote:

2 aracım var iki ayrı model kullanıyorum, sjcam m20 ve sjcam sj4000, ikiside çok iyi cihazlar, gyro mevcut, görüntüyü zaten söylemiyorum. Bir inceleyin isterseniz.

Tşk ederim yardımınız için

• quote:

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

Ben 220 liraya almıştım iade edeceğim diye bekliyor öylece edeyim mi etmeyim mi ne dersiniz kullanım amacını bilmiyorum

229 liraya hb den almıştım ama 199 liraya n11 de görünce oradan siyahı alıp hb nin gönderdiği beyaz rengi süresinde iade ettim
    3 günde para iadesi yaptılar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.