Şimdi Ara

SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.508
Cevap
66
Favori
68.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muratoto

quote:

Orijinalden alıntı: cause_of_death

Konunun bir kismini okudum, M20 ve Sjcam Sj5000x Elite arasinda kaldim. Eglence amaciyla kullanilacak (tatil, sualti vs) hangisini tavsiye edersiniz?

Turkcell fiyati gercekten iyi bu arada @muratoto

Sarı kutu puanı kullanarak biraz daha uygunlaşabilir.

sarı kutu puanını kullanımına izin veriyor mu, denediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: solingen

quote:

Orijinalden alıntı: muratoto

quote:

Orijinalden alıntı: cause_of_death

Konunun bir kismini okudum, M20 ve Sjcam Sj5000x Elite arasinda kaldim. Eglence amaciyla kullanilacak (tatil, sualti vs) hangisini tavsiye edersiniz?

Turkcell fiyati gercekten iyi bu arada @muratoto

Sarı kutu puanı kullanarak biraz daha uygunlaşabilir.

sarı kutu puanını kullanımına izin veriyor mu, denediniz mi?

Sarı kutu puan kampanyası bittiğinden deneyemedik.

• quote:

Orijinalden alıntı: EMOZEY

Merhabalar.

Tatil için arkadaştan emanet olarka aldiğim m20 kamera da bir sorunum var.Kamerayi android telefonuma bağliyabiliyorum lakin video yada resimleri telefona indiremiyorum.Sadece anlık kaydi ekrandna gorebiliyorum.

Telefonu kontrol ettiğimde kamera bağli olarak gözükürken internet bağlantisi gozukmuyor.Arkadasimda iphone var ve hicbir sorun yok.acaba sjcam uygulamasi androide uyumsuz mu bilemedim.

Cevaplariniz için şimdiden tesekkürler.

hocam
    androidde internet bağlantısını kaptman gerekiyor.
    uygulamayı yüklerken erişim izinlerini atlamış olabilirmisin.
    birde son uygulamayı düzgün kullanmak için firmware update i yapılması gerekiyor.
    burdan firmware için yazılanları okuyabilir ve yeni firmware e ulaşabilirsin.
    http://support.sjcamhd.com/support/solutions/articles/9000071668-m20-firmware-update-newest-version

• Edit: Teknik servis cihaz ve housing kap değişimi yaptı.
  • Turkcellden 391 TL ye aldik bakalim. Umarim memnun kalirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.youtube.com/watch?v=UjueRW0L-kA

şu açıyı nasıl yapabiliriz aksiyon kameramıza?

gimbal aparatlarına bakınca 100 dolardan başladığını görüyorum aliexpresste. hangisini almalı?
  • Selamlar Arkadaşlar,

Kamera elime gecti aklima takilan birkac soru var, yardimci olabilirseniz sevinirim, simdiden cok tesekkurler.

Fotolarin hepsi balik gozu cikiyor, nasil normal foto cekebiliriz?

Birde mikrofonu kotu gibi, sesi cok az kaydediyor. Ses yukseltmeyi 10 yaptim, benim sesim cikmiyor taktuk sesler cok baskin.

Birde cektigim videolari bilgisayara attigimda takila takila ve 10 fps falan izliyorum. Acaba icinden cikan hafiza kartimi dandik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmanbaris -- 20 Ağustos 2017; 12:8:20 >
  • Arkadaşlar bu M20'ler SD card takmadan 32gb olarak mı geliyor?
    Hiçbir yerde yazmıyor sadece 32gb ve 64gb desteklediğini yazmışlar ancak ben pc'ye bağlayınca cihaz 32gb olarak gözüktü,herhangi bir sd kartta satın almadım.

Bir diğer konu ise su altında kendi resminizi çekmek için bir monopod var mı? Kendi standart monopodun üzerinde düğmeleri var ama doğal olarak su altında kullanıma uygun değil.Diğer suya dayanıklı monopodlar ise sırf batmıyor vs gibi özelliklerle ön plandalar.

Kayıt vs yapmak için nasıl bir yol izliyorsunuz? Cihazı çalıştır sonra dal ve kayıt al şeklinde mi?

Sağolun!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devoin

Arkadaşlar bu M20'ler SD card takmadan 32gb olarak mı geliyor?
    Hiçbir yerde yazmıyor sadece 32gb ve 64gb desteklediğini yazmışlar ancak ben pc'ye bağlayınca cihaz 32gb olarak gözüktü,herhangi bir sd kartta satın almadım.

Bir diğer konu ise su altında kendi resminizi çekmek için bir monopod var mı? Kendi standart monopodun üzerinde düğmeleri var ama doğal olarak su altında kullanıma uygun değil.Diğer suya dayanıklı monopodlar ise sırf batmıyor vs gibi özelliklerle ön plandalar.

Kayıt vs yapmak için nasıl bir yol izliyorsunuz? Cihazı çalıştır sonra dal ve kayıt al şeklinde mi?

Sağolun!

hocam
    hafıza kartı ayrıca alınıyor kendi hafızası yok diye hatırlıyorum. cihaz şuan yanımda olmadığından tam emin değilim.

monopod ve kumandadan kastınız
    http://sjcamhd.com/product/sj-selfie-remote/
    bu ürünse bu ürün su geçirmez bununla sualtında çekim yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

quote:

Sağolun!

hocam
    hafıza kartı ayrıca alınıyor kendi hafızası yok diye hatırlıyorum. cihaz şuan yanımda olmadığından tam emin değilim.

Hocam çok sağol mesajın için.
    Dün konuyu yazdıktan sonra cihazı solundaki kartı çıkardım içinde 32gb'lık Sandisk'in sd kartı çıktı.Kutu içeriğinde yazmamasına rağmen 32gb olarak gelmesi açıkcası çok güzel bir sürpriz oldu.

Diğer yandan attığın linkteki monopod'u alıcaktım,TR'deki site suyun içinde kullanılmayacağını yazmış vazgeçtim,meğersem kullanılıyormuş sinir oldum şimdi.

https://www.teknostore.com/products/sjcam-kumandali-monopod

SJCAM Kumandalı Monopod suya karşı dayanıklı mıdır?

SJCAM Kumandalı Monopod denizde ya da havuzda, su altında kullanım için uygun değildir. Ancak yağmur ya da ter gibi basit sıvı temaslarına karşı dayanıklıdır

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

quote:

Sağolun!

hocam

Hocam çok sağol mesajın için.
    Dün konuyu yazdıktan sonra cihazı solundaki kartı çıkardım içinde 32gb'lık Sandisk'in sd kartı çıktı.Kutu içeriğinde yazmamasına rağmen 32gb olarak gelmesi açıkcası çok güzel bir sürpriz oldu.

Diğer yandan attığın linkteki monopod'u alıcaktım,TR'deki site suyun içinde kullanılmayacağını yazmış vazgeçtim,meğersem kullanılıyormuş sinir oldum şimdi.

https://www.teknostore.com/products/sjcam-kumandali-monopod

SJCAM Kumandalı Monopod suya karşı dayanıklı mıdır?

SJCAM Kumandalı Monopod denizde ya da havuzda, su altında kullanım için uygun değildir. Ancak yağmur ya da ter gibi basit sıvı temaslarına karşı dayanıklıdır

orjinal sitedede 3m ye kadar su geçirmez diyor hocam.
    kameranın kabı gibi 30m dayanmaz
    ama havuz su parkı vs te iş yapar.

• josh-r J kullanıcısına yanıt
    bu 3m konusuna bende takıldım baya. ilk cıkardıkları kumanda da böyle birşey yazmıyordu ama sonradan cıkan kumanda ile eski karşılaştırıldıgında üzerindeki simgeler boyalı degil yeni modelde. belki de yenide su geçirmez yapmış olabilirler.
    acaba deneyen oldu mu hiç?
  • Beyler takribi 500 kadar bütçeye ne tavsiye edersiniz.Kaskta kullanacağım.M20, xiaomi yi-yi2 veya go pro hero 3-4 (ikici el olarak tabi ki)Ayrıca aldığım gibi harici mikrofon girişi yapıcam uygun mudur bu letler yoksa hazır olanı mı almalı ? Malum bütçe kısıtlı olunca :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanrianubis

bu 3m konusuna bende takıldım baya. ilk cıkardıkları kumanda da böyle birşey yazmıyordu ama sonradan cıkan kumanda ile eski karşılaştırıldıgında üzerindeki simgeler boyalı degil yeni modelde. belki de yenide su geçirmez yapmış olabilirler.
    acaba deneyen oldu mu hiç?

suya sokup denemedim ama pili nerde bunun diye bakarken söktüm
    su koruması var ama 3m dayanır bence. housing gibi 30m dayanmaz.
  • josh-r J kullanıcısına yanıt
    evet yeni model kumanda su geçirmez yapılmış 3m dayanıklı.

SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest
    eski kumandayla yeni arasında baya fark var.

aliexpress den aldıgım satıcıya da sordum,
    sjcam resmi siteye de ikisi de 3metreye kadar dayanıklı oldugunu söylüyor.

• Devoin kullanıcısına yanıt
    bu teknostore sayfasındaki monopod su geçiriyor bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanrianubis

bu teknostore sayfasındaki monopod su geçiriyor bilginiz olsun.

Anladığım kadarıyla tuşların bulunduğu kısım beyaz ise su geçiren seri.
    Eğer beyaz çerçeve ve tuş takımı yok ise su geçirmiyor.
    SJCAM kendi sitesin not düşmüş,böyle böyle diye anlatmış,hatta tedarikçiler hala eski resimleri kullanıyor almadan beyaz tuş takımı mı var siyah mı diye sorun diye belirtmişler.

Güncelleme:Bir evelki yazınızı şimdi gördüm sizde belirtmişsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devoin -- 25 Ağustos 2017; 23:22:57 >
  • Arkadaşlar tam tatildeyken saçma sapan bir şey geldi başıma.

İlk iki gün video su altı fotoğraf vs derken 10gb yakın kayıt yaptım.

Ancak bugün videoları izliyim dedim ama playbacktr siyah olarak gözüküyorlar.Basıyorum hiç bi tepki yok.

Telefona baglayıp download etmeyi denedim yine olmadı.

Yeni video cekmeye devam ediyor cihaz ama izlemeye gelince açmıyor,sd cardın kalan kısmıda cihazda gözüküyor.Pc de bakma imkanım olmadı,sizce videolar duruyor mudur? Yoksa geçmiş olsun mu? :(

Sdcard cihazın kutusundan çıkan 32gblık markasız bir sdcard.

Yardımcı olursanız çok memnun olurum!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devoin -- 30 Ağustos 2017; 21:24:37 >
  • Kameradan da izlemeye çalışınca göstermiyor mu?

• tanrianubis kullanıcısına yanıt
    Maalesef göstermiyor,playback kısmında simsiyah iconlar var.Örnek dün cektiğim videolar düzgün bugün cektiklerimin hepsi simsiyah,basıncada hic bir tepki vermiyor.Dosya adları gözüküyor,sd cardda yerde kaplıyorlar,telefon uygulamasın da da Photo veya Video ikonu olarak gözüküyorlar ama boyutları yazıyor.Saçma sapan bir durum.

Cektiğim videolar 1080p 60fps Gyro on,fotolar ise 16mp.

Bu arada demin test amaçlı mp4 yerine mov cekiyim dedim yaklaşık 1 dakkalık görüntü sorunsuz açıldı.Ama dediğim gibi dün cektiğim videoların tamamı mp4 du ve calışıyordu.Bugün ise cihaz sapıttı.Ekstra birşeyde yapmadım.Tek 30gb boş yer yerine 19gb' gözüküyor.

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.