Şimdi Ara

SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.508
Cevap
66
Favori
68.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar halen m20 ye mikrofon baglayamiyor muyuz? Sj6 ua takilan usb mikrofon var o da mi calismiyor allahaskina yardim bana harici mikrofon destegi lazim. Vlog cekmek istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eternalsun

Arkadaslar halen m20 ye mikrofon baglayamiyor muyuz? Sj6 ua takilan usb mikrofon var o da mi calismiyor allahaskina yardim bana harici mikrofon destegi lazim. Vlog cekmek istiyorum.

Cep telefonunuza mikrofon bağlayın daha sonra sesi görüntüyü birleştirirsiniz çok basit.

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Ya da audio record cihazi alayim

Olgucum tuylu mikrofon onerini bekliyorum :)

• Sjcam M20 390 TL

Alınırmı yada hangi SJCAM modelini önerirsiniz.

http://www.turkcell.com.tr/arama?q=Sjcam&tab=ShopAndCampaigns

• Konunun bir kismini okudum, M20 ve Sjcam Sj5000x Elite arasinda kaldim. Eglence amaciyla kullanilacak (tatil, sualti vs) hangisini tavsiye edersiniz?

Turkcell fiyati gercekten iyi bu arada @muratoto
  • quote:

Orijinalden alıntı: cause_of_death

Konunun bir kismini okudum, M20 ve Sjcam Sj5000x Elite arasinda kaldim. Eglence amaciyla kullanilacak (tatil, sualti vs) hangisini tavsiye edersiniz?

Turkcell fiyati gercekten iyi bu arada @muratoto

Sarı kutu puanı kullanarak biraz daha uygunlaşabilir.
  • Sjcam m20 ile sj5000elite x arasında ne fark var

• Bir de ben soriyim.

Sjcam M20 mi Sjcam 5000x elite mi,artık şu sorumuzu biri cevaplar.

• Sj5000x ile m20 arasındaki farklar

Sj5000x de sony imx078 sensörü var m20 de isr sony imx206

5000x 2 inch ekranıvar m20 ise 1.5 inç.

kod adı çökertme arkadaşımızdan alıntıdır.
  • Turkcellin sattığında acaba yeni su altı aparatı mı var?

• arkadaşlar gearbest ten 16.7.2016 tarihinde aldıgım m20 acıldıktan sonra kendi kendine kapanıyor.su an kullanılamaz durumda acaba sorun yazılımsalmıdır.güncelleme yaparsam sorun cözülürmü.eger cözülmezse nasıl bir yol izlemeliyim.garantinin dolmasına 4 gün gibi bir süre kaldı.bu gibi durumlarda gearbest degisim yapıyormu.izlemem gereken yol hakkında bilgi verirseniz sevinirim.simdiden tesekkurler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacklegend

arkadaşlar gearbest ten 16.7.2016 tarihinde aldıgım m20 acıldıktan sonra kendi kendine kapanıyor.su an kullanılamaz durumda acaba sorun yazılımsalmıdır.güncelleme yaparsam sorun cözülürmü.eger cözülmezse nasıl bir yol izlemeliyim.garantinin dolmasına 4 gün gibi bir süre kaldı.bu gibi durumlarda gearbest degisim yapıyormu.izlemem gereken yol hakkında bilgi verirseniz sevinirim.simdiden tesekkurler.

Sorun pilden olabilir, farklı pille deneyin. Öncelikle bir ticket açın :https://youtu.be/kvyrU5CUqu8

cevap icin tesekkürler.
    sarj takılıykende sorun var.bazende menulerde kendiliğinden hızzlıca gecis yapıyor ve kapanıyor.ticket actım bakalım sonuc ne olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evrim3 E kullanıcısına yanıt
    Bu hafta aldım yeni su aparatı var ancak stokta yok şu an.
    SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surferclown -- 14 Temmuz 2017; 22:19:32 >
  • Resim kalitesi nasıl acaba? Sadece video değil arada resim de çekmek istiyorum. (Beklentim çok detaylı resimler değil)

• quote:

Orijinalden alıntı: L-S-D

Resim kalitesi nasıl acaba? Sadece video değil arada resim de çekmek istiyorum. (Beklentim çok detaylı resimler değil)

Raw da resim çekebildiği için beklentinizin üstünde olacaktır

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=117977938

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=118016741

RAW formatı olarak mı çekiyoruz, yani sonradan pc de ayar yapmadan direk öyle mi aktarıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: L-S-D

RAW formatı olarak mı çekiyoruz, yani sonradan pc de ayar yapmadan direk öyle mi aktarıyor?

Ayar var istediğiniz format ile çekersiniz.

• Arkadaşlar selfie çubuğunun üstündeki bağlantı parçası kırıldı. (Ekteki fotoğraftaki parça)
    Ürünle birlikte gelen diğer parçalar arasında birebir aynısı yok. Nereden temin edebilirim, bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: korayalttantire

Arkadaşlar selfie çubuğunun üstündeki bağlantı parçası kırıldı. (Ekteki fotoğraftaki parça)
    Ürünle birlikte gelen diğer parçalar arasında birebir aynısı yok. Nereden temin edebilirim, bilen var mı?

aliexpresste bulabilirsiniz kuvvetle muhtemel hocam

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.