Şimdi Ara

SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.508
Cevap
66
Favori
68.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ekonomisty

Arkadaşlar merhaba su geçirmez housing ile çekim yaparken neredeyse hiç ses almıyor, buna bir çözüm bulan oldu mu?

menüde ses yükseltme var. onun seviyesini 10 yaparsan sorun düzelecektir.malum mikrofon kapanıyor. ama 10 yapınca faydası oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eahmet E kullanıcısına yanıt
    Ses o zaman cok hisirtili geliyor acaba baska cozumu varmidir?
  • Arkadaslar bende orijinal monopod var. Monopoda kamerayi su gecirmeyen kapsiz baglayabilirmiyim. Su gecirmez kapla cekilen videolarin sesi cok hisirtili.
  • serta2 kullanıcısına yanıt
    klipsli olan bi aparat var cihazın ona takarsanız monopod da kullanabilirsiniz. tabi monopod a da vida parçasını takmanız lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: serta2

Ses o zaman cok hisirtili geliyor acaba baska cozumu varmidir?

malesef benim bildiğim başka ses yükseltme çözümü yok.

• gearbest üzerinden batarya sipariş edebilen var mı?http://www.gearbest.com/action-cameras-sport-dv-accessories/pp_377141.html linkteki batarya için "can not ship to Turkey" uyarısı alıyorum, gearbest ile alakalı bir durum mu bu yoksa kanuni bir değişiklik mi oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: panariti

gearbest üzerinden batarya sipariş edebilen var mı?http://www.gearbest.com/action-cameras-sport-dv-accessories/pp_377141.html linkteki batarya için "can not ship to Turkey" uyarısı alıyorum, gearbest ile alakalı bir durum mu bu yoksa kanuni bir değişiklik mi oldu?

aliexpress den alabilirsin. ben 2 pil ve şarj aleti beraber olan takımı aldım. sorun olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eahmet -- 13 Eylül 2016; 18:51:58 >
  • sjcam den yeni kameralar SJCAM SJ7 Star & SJ 6 Legend

http://elproducente.com/sjcam-sj7-star-sj6-legend-review-manual/

bu arada eken h8 pro da yolda gelince incelemeside burda olacak :) ( Ambarella A12S chipsetli , full hd 120 fps 720p de 200 fps )
  • kod adı çökertme K kullanıcısına yanıt
    Hocam M20 yi iptal edip H8 Pro gibi kameraları beklemeye gerek var mı sizce ?

• o konuda bişey diyemem ama gelince ikisinin kıyaslama videosunu çekerim.
  • Herkeze merhaba arkadaşlar. Bugün GearBestde mükemmel bir indirim olduğunu gördüm. M20'de çoğu su alıyor diye şikayet ediyor bende SJCAM 5000X Elite almayı düşünüyorum? M20 mi iyidir yoksa 5000X mi? 5000X 106$ M20 indirime girmemiş.
  • Rypolver R kullanıcısına yanıt
    görüntü kalitesi olarak m20 daha iyi. GBSJM20 kodunu kullanırsan 90 küsür dolara düşüyor. + yüzde 2,4 avantajix iadesi , son olarakta sipariş geçtikten sonra gearbest ile görüş yeni model housing li model i göndersinler.
  • Ben de bu sorunun cevabını arıyorum.Aşağıdaki video'ya göre elite daha iyi performans gösteriyor özellikle bazı detaylarda.

SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest

• crywolf34 kullanıcısına yanıt
    Rypolver R kullanıcısına yanıt
    elite alınmayacak kamera değil ancak içindeki sensör ışığa daha hassas ve ışık patlamalarına daha kolay yakalanıyor. senin paylastığın görsel de mavi brandaya bakarsan görürsün, benim paylastığım görelede bakarsan gitup ve sjcam m20 bulut detayını daha doğal göstermiş ancak elite de ışık patlaması yaşanmış.

• sj6 legend :)

• quote:

Orijinalden alıntı: winboxx

Kamerayı fotoğraf moduna al. Yandaki tuşa basıp fotoğraf ayarlarına gir. Orada "exposure time" ı seç ve uzun pozlama yapacağın süreyi seç. tamamdır.

ayaküstü bir uzun pozlama yapalım dedik 10 sn ayarlıydı. Daha uzun sürelerde ışık kaynağı çok olduğu için patlama yapıyordu.

Teşekkürler hocam fotoğrafı RAW olarak mı çekmiştiniz rica etsem RAW dosyasınıda paylaşabilir misiniz (eger RAW olarak cekmistiyseniz) incelemek ve karşılaştırmak istiyorum

• Arkadaslar bu cihazda gunduz en iyi fotograf cekimi icin bildiginiz ayari yazarmisiniz?

Ayrica aksam en iyi cekim icin ayarinizi belirtirmisiniz?

Tesekkurler,
  • Bendeki housing de eski model çıktı. 1 kere denizde nen alıcılarla kullandım su girmedi. Eski serilerin hepsinde su alma sorunu var mı? Yeni housing'ler ayrıca satılıyor mu?
  • Arkadaslar

Time lapse icin yeni baslayanlar icin kullanimi kolay bir program onerirmisiniz?
  • serta2 kullanıcısına yanıt
    Videolapse modunda çek programa ihtiyacın olmaz :)

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.