Şimdi Ara

SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.508
Cevap
66
Favori
68.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gearbest'in bana garezi var heralde, adamlar her şiparişimde illa bir kıllık yapıyor, kamerayı şipariş ederken 2 adet yedek pil ekledim, ticket açmışlar piller nakledilemez diye, şaçma bir açıklama yapmışlar, orders kısmında fast shipping diye yeni bir alan görüp orayı tıklamıştım acaba onla mı alakalı da bana açıklayamadılar, ben bana verdiğiniz süre zarfında tüm ürünlerimi gönderin diye döndüm bakalım ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madenci34

Bu gearbest'in bana garezi var heralde, adamlar her şiparişimde illa bir kıllık yapıyor, kamerayı şipariş ederken 2 adet yedek pil ekledim, ticket açmışlar piller nakledilemez diye, şaçma bir açıklama yapmışlar, orders kısmında fast shipping diye yeni bir alan görüp orayı tıklamıştım acaba onla mı alakalı da bana açıklayamadılar, ben bana verdiğiniz süre zarfında tüm ürünlerimi gönderin diye döndüm bakalım ne olacak.

hocam çin üzerinden gelen piller türkiye ye kabul edilmiyor bildiğim kadarıyla, bu yüzen hollanda veya isviçre postasını seçiyoruz. Sen pilleri çin postası ile istemiş olabilirmisin? belki bu yüzden göndermek istememiştir.
  • lvz23 kullanıcısına yanıt
    yok üstad ben özellikle herhangi bir şey seçmedim, otomatik seçiliydi, daha önce xiaomi yi ye yedek pil almıştım sorunsuz geldi zaten gearbestten bana gelen tüm kargolar postnl ile geldi. hala cevap gelmedi, bekliyorum.
  • arkadaşlar kameram bugün geldi, müsait zamanda kaska monte edip deneyeceğim.
  • merhabalar,
    gearbest üzerinden aldığımızda kutu içeriği nedir acaba? waterproof case geliyor mu mesela yanında. ve tahminen ne kadar sürede geliyor.

cevaplar için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedatyesilyurt

merhabalar,
    gearbest üzerinden aldığımızda kutu içeriği nedir acaba? waterproof case geliyor mu mesela yanında. ve tahminen ne kadar sürede geliyor.

cevaplar için teşekkürler.

• Başakşerhirden Arnavut köye ordan Balıkesire sonrasında uskudara giden kameram sonunda şile rotasını buldu .
    İnceleme videosu yolda

SJCam M20 Aksiyon Kamerası incelemesi ( Gyro + 4K + inanılmaz netlik ) GearBest

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi godofsail -- 28 Temmuz 2016; 11:03:49 >
  • Hocam Vergi Odedinizmi Nerden Aldiniz ? Ve Kac Gunde Geldi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bekret17

Hocam Vergi Odedinizmi Nerden Aldiniz ? Ve Kac Gunde Geldi ?

Vergi ödemedim ,üzerine gtip kodunu ve tc yazdırdığım için 60 kuruşluk damga vergisini ödemedim diye düşünüyorum.

20 gün sürdü ptt den dolayı 5 gün erken gelebilirdi.

Gearbest.com
  • Hocam Bu Gtip Kodu Nedir Adres Bile Sigmazken Onu Nasil Eklediniz :)

• Sipariş verirken en alttaki açıklama kısmına yazın
  • Gtip kodu nerede yaziyor hocam ?

• quote:

Gtip kodu nerede yaziyor hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: godofsail

quote:

Hocam Vergi Odedinizmi Nerden Aldiniz ? Ve Kac Gunde Geldi ?

Vergi ödemedim ,üzerine gtip kodunu ve tc yazdırdığım için 60 kuruşluk damga vergisini ödemedim diye düşünüyorum.

20 gün sürdü ptt den dolayı 5 gün erken gelebilirdi.

Gearbest.com

Gtip kodu aslında 75 Euro paketlere yazılması gerekmiyor da bu cihaz tam sınırda denebilir :) Yazmanız iyi olmuş
  • Çok az bir kullanımla şarj full iken yarıya, bir süre sonra da tek dişe düşüyor. Tam test edemedim ama sanki söylenen kadar şarjı gitmeyecekmiş gibi duruyor. Şarjdayken, tam dolu olunca ışıklar kapanıyor mu tamamen?
  • Arkadaşlar bir şey soracağım. Kameram geldi henüz kullanmadım, akabinde kart siparişi verdim o da geldi fakat kartı bilgisayar görmüyor sorun ne olabilir sizce.

http://urun.n11.com/hafiza-kartlari/samsung-64gb-evo-plus-micro-sd-class10-80mbsn-hafiza-karti-P82217079
  • Benim kamera AVPİM'e kadar gelebildi ve 2 gündür orada gözüküyor. Kutu üzerinde sadece TC kimlik numaram yazıyor, GTİP kodunu yazdıramamıştım bakalım ne olacak
  • surfcasting S kullanıcısına yanıt
    u sınıfı kartları her hafıza kart okuyucu ile göremezsiniz. onun için de ayrıca bi kart okuyucu almanız gerekebilir. ya da kamera içinden direk depolama olarak bağlayıp görebilirsiniz.

http://www.hepsiburada.com/dark-ucr302-usb3-0-sdxc-sdhc-microsd-kart-okuyucu-dk-ac-ucr302-p-BS600316 ben bunu kullanıyorum memnunum.

• Bu da benim ilk TimeLapse denemem. Gece de fena çekmiyormuş haa :)
  • 64 gb kartı fat32 yapınca kabul etti arkadaş.

Buyrun inceleme videom , uzun dönem kullanım sonrası yine paylaşıcağım ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi godofsail -- 29 Temmuz 2016; 1:35:26 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.