Şimdi Ara

Şizofren olmaktan korkuyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
29
Cevap
1
Favori
2.115
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Şizofren olmaktan korkuyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    48 Mesaj
    Beyler şizofren olmaktan korkuyorum,herzaman sanki arkamda biri varmış gibi hissediyorum sonra dönüp bakıyorum,yada birşey aniden karşıma çıkacak diye korkuyorum,bunun sonucundada karanlıktan çok korkuyorum,geceleri tuvalete dahi zor gidiyorum,sonra ışığı kapatıp koşarak odaya geliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Errazi -- 13 Temmuz 2017; 2:1:14 >

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Size göre şizofren bir ucube olabilirim ama tanrıya göre uçan bir tosbağa...
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Errazi

Beyler şizofren olmaktan korkuyorum,herzaman sanki arkamda biri varmış gibi hissediyorum sonra dönüp bakıyorum,yada birşey aniden karşıma çıkacak diye korkuyorum,bunun sonucundada karanlıktan çok korkuyorum,geceleri tuvalete dahi zor gidiyorum,sonra ışığı kapatıp koşarak odaya geliyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: Elrazi

Beyler şizofren olmaktan korkuyorum,herzaman sanki arkamda biri varmış gibi hissediyorum sonra dönüp bakıyorum,yada birşey aniden karşıma çıkacak diye korkuyorum,bunun sonucundada karanlıktan çok korkuyorum,geceleri tuvalete dahi zor gidiyorum,sonra ışığı kapatıp koşarak odaya geliyorum.Zaten bunalım hali var üstümde,inançsızım,anksiyete bozukluğu var.Zaten karanlıktan korkuyorum birde böyle bir şey olursa deliririm heralde.

Konu başlığına baktım iyi dalga gecilir bunla diye konuya girdim ama konu ciddi.Bende ayni senin gibi karanliktan falan korkarim arka falan bakarim.Çozum ne bilmiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

KE$HA FAN CLUB

• Yarbay
    3702 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Tha Alumni

lan aynı beni anlattın
    |
    |
  • Teğmen
    230 Mesaj
    Kendin de demissin anksiyete var diye rahat ol dostum hastalik takintisi var bir psikyatriste gitmemi tavaiye ederim ama bunun icin

|
    |
    |
    |
    140 Mesaj
    -Saçmala birşey olmaz bak bana hiç.

-Sen bi sus lan!!
    |
    |
    Beyler ben de bazı özel ortamlarda düşüncelerim okunuyormuş gibi hissediyorum delirecekmiş gibi oluyorum.Başta sosyal fobidir falan diye düşündüm de gayet de normal özgüveni olan bir insanım.Korkuyorum lenn.
    |
    |

Bu üye 3 Bant Bilardo aşığıdır..!
  • Binbaşı
    1488 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: alakurt79

Ben de bazen karanlykta arkamda birinin oldu?unu dü?ünüyorum, ama öyle abartyly ?ekilde de?il. Olur öyle, önemsiz takmayyn kafaya.
    quote:

Orijinalden alıntı: John Constantine

Ben de bazen karanlykta arkamda birinin oldu?unu dü?ünüyorum, ama öyle abartyly ?ekilde de?il. Olur öyle, önemsiz takmayyn kafaya.

+1
    |
    |
    Sen zaten şizofren olmuşsun,şizofren belirtilerinin temelinde arka da biri varmış gibi hissetmek dönüp bakmak vardır,karanlık demişsin,koşma vs.. demişsin,büyük ihtimal başkasının yaptığı yemeği de yemezsin sen,hemen en yakın psikiyatriste git.

Acun Ilıcalı Fan
  • Teğmen
    230 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Feitan

Sen zaten şizofren olmuşsun,şizofren belirtilerinin temelinde arka da biri varmış gibi hissetmek dönüp bakmak vardır,karanlık demişsin,koşma vs.. demişsin,büyük ihtimal başkasının yaptığı yemeği de yemezsin sen,hemen en yakın psikiyatriste git.
    quote:

Orijinalden alıntı: Feitan

Sacma sapan yorum yapip insanlari korkutmayin. Dostum ben de zamanimda delirme korkusundan tut aids korkusuna bir cok korku yasadiim halen yasarim.

Psikyatriste gitmelisin. Panik atak veya okb olabilirsin. Sana tek onerim de korkularini ve endiselerini besleme ustune git yoksa daha cok buyurler.

|
    |

• Yarbay
    2830 Mesaj

Saçma yorum yapan sensin ,bari cahilsin,elinin altında net var,netten bak bakalım,şizofrenliğin belirtileri neymiş.Şizofrenlikten korkmakta şizofrenliktik veya başka konulardan korkma,panik atak ile alakası yok,aslında tam çok cahilsin ss'liği koyacaksın buna.

@Winster
    Bahsedilenler: Winster

Acun Ilıcalı Fan
  • Er
    3 Mesaj
    Yaşın eğer 13 üstüyse çok büyük bir sorun gerçekten öz güven eksikliğin var büyük ihtimal sokakta yürürken filan insanlardan çekiniyormusun biraz sosyalleşmeyi dene korkularının üstüne git eğer yapamıyorsan bir piskologa görün derim şahsen ileride daha ciddi sorunlara yol acabilir.
    |
    |
    |
    |

Paranoyaksın sadece. Şizofren falan değilsin merak etme, turp gibisin tek sorun tedavi seviyesine doğru adım adım ilerleyen paranoyaklığın var.

|
    |
    Elrazi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Errazi

quote:

Orijinalden alıntı: Elrazi

Beyler şizofren olmaktan korkuyorum,herzaman sanki arkamda biri varmış gibi hissediyorum sonra dönüp bakıyorum,yada birşey aniden karşıma çıkacak diye korkuyorum,bunun sonucundada karanlıktan çok korkuyorum,geceleri tuvalete dahi zor gidiyorum,sonra ışığı kapatıp koşarak odaya geliyorum.Zaten bunalım hali var üstümde,inançsızım,anksiyete bozukluğu var.Zaten karanlıktan korkuyorum birde böyle bir şey olursa deliririm heralde.

Bu belirtilerle şizofren olacanı hiç sanmıyorum şizofren konusunda biraz bilgim var mesala gülmek, kendi kendine konuşmak yada farklı kişilikler görünerek ortaya çıkabilir mesala kendini polis sanmak gibi, karşındakini düşman kabul edebilirlerde farklı düşüncelerede sahiptirler mesala evin altında yatır var gibi şeyler . . .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    230 Mesaj

Bana cahil diyen arkadas sana sadece aciyorum. Panik atakla alakasi yok demissin daha konuyu okumamissin adam ben de anksiyete bozuklugu var diyor. Hastalik takintisi genelde obsesif kompulsif hastalarinda ortaya cikar. Panik atak da obsesiflikte anksiyete bozuklugunun alt kategorileridir.

Konuyu acan arkadas feitan gibi bilgisi olmadan sallayanlari hic iplemeden psikyatriste git.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winster -- 26 Nisan 2014; 22:42:11 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Feitan
    |
    |

SEO
Bey Azura
Orjinal Laptop Yedek Parça
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.