Şimdi Ara

Sızma Zeytinyağı Hakkında Bilgiler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
12.837
Cevap
461
Favori
938.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1790
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 106
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 26 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 47
  • Favoriye Eklediklerim 461
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • mcroses (587 mesaj) ozguruzden (527 mesaj) Askaparta (399 mesaj) gatila (315 mesaj) Sancu (234 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4158 mesaj) Mobil (4402 mesaj) Tablet (235 mesaj) (4 mesaj) Mini (506 mesaj) Uygulama (595 mesaj) (1 mesaj) (119 mesaj)
  • @
33 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar Konu Dışı >> Sızma Zeytinyağı Hakkında Bilgiler
Giriş
    3 Mesaj

Baktım Hermus'un yetkilisi ile anlaşamayacağız, sahibi Ali Bey ile görüştüm. Kendisi de öncelikle "siz zeytinyağından anlamazsınız" anlamında bir giriş yaptı. Sonra ben detayları anlatınca "öyle bir farklılık varsa nedeni farklı olmalı" dedi ve benden elimdeki iki şişeyi kendi ismine göndermemi, inceleyip dönüş yapacağını söyledi. Parasını bana iade ettiler. Şişeleri kendisine hemen gönderdim ama dönüş alamadım. Benim de yoğunluğum oluştu ve üzerinde duramadım. Sonra uygun zamanda kendisine ulaşınca "nereden bileyim o fotoların benim şişeme ait olduğunu?" dedi. :)

Kendi incelemelerinde ise fark görememişler!

Bir komplo soru işareti daha: Acaba benim elimde kalan 2 şişeyi sadece elimde delil kalmasın diye mi geri istediler?

Yani Ali Bey de maalesef diğer yetkilisi ile aynı yaklaşımı sergiledi. Bir açıklama sağlamadığı gibi, üstüne yine beni suçlamaya devam etti: Başka yağları Hermus'un yağıymış gibi göstermeye çalışıyormuşum!

Ali bey ve diğer yetkilisinin beyanları arasında şöyle bir fark var yalnız:

• Yetkiliye göre renk değişmiş olabilir.
    • Ali Bey'e göre ise o bulanık ve açık renkli yağlar Hermus'a ait olamaz.
    |
    |

• Yarbay
    3813 Mesaj

geçen sezon 3 şişe almıştım kaşık kaşık içmiştim güzeldi.

|
    |
    @forever kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3094 Mesaj
    Zetay da ilk hasatı sadece 68 adet ve 738 polifenol ile 500 ml'si 73 liradan satışa sunmuş. Bari fiyatı da 78 lira olaydı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Er
    0 Mesaj

Bu gecen senenin urunu, yeni urun daha cikmadi sanirim ☺️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Askaparta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3094 Mesaj

68 adet geçen yıldan kalmaz diye düşündüm. Niye bu kadar zor geliyor sezonu yazmak.

|
    |
    Sancu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    6295 Mesaj
    https://www.yenerzeytin.com.tr/tas-baski-zeytinyagi

Bu ürünü deneyen var mı?

|
    |
  • Er
    0 Mesaj
    Sektorden yeni haberler geliyor..

Oncelikle yarismalari unutun, olay tamamen maddi cikara donmus durumda..

Ayrica, daha once aklima gelen, acaba yapan var midir diye dusundugum olay yapiliyormus, hem de oldukca fazla bir sekilde. Olay ne midir?

Baskasinin yagini alip kendi yagiymis gibi yarismalara sokup, odulleri toplayip, kendi vasat yaglarini fahis fiyatlarla ic piyasaya surmek 😕😕😕

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sancu -- 21 Ekim 2021; 15:3:1 >
    |
    |
  • Yarbay
    4366 Mesaj

Bu ülkede şeytan işsiz kalır... 

|
    |
  • Yüzbaşı
    445 Mesaj
    Aldık bakalım bi test edeyim ..

• Yarbay
    8339 Mesaj

Eski sezon ise polifenol ve asidi aynı değerlerde kalmaz bi kere. Hem 0.2 disem hem de 700+ polifenol bayağı iddialı çünkü. 😀

|
    |
  • Yarbay
    3094 Mesaj

Evet, kalmaz. Sitede hiç güncelleme yapmıyorlar demek. Tanka koydukları zeytinyağı gibi site de uyuyor.

|
    |
    eesph kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj

0,2 degil, 0,6 bu urun.. Nefaseti de vasatin alti..

|
    |
    eesph kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3094 Mesaj

Testinizi bekleriz, halı da tanıdık geldi.

|
    |
    _TUTANKHAMUN_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    445 Mesaj

😁😁

|
    |
  • Er
    0 Mesaj
    Selam arkadaslar, bu sezona Evliyazade yeni sezon Filtresiz ile basladim. 3 litresi 190 tl kargo ile 210 tl ye geldi. Acikcasi bayildim diyebilirim. Kalite kisminda sizler kadar uzman olmamakla birlikte bugune kadar tattigim en aci en bogaz yakan zeytinyagi bu oldu ki bende oyle seviyorum. Oglum aciligindan oturu yiyemedi o derece keskin bir yag. Ayni urunu gecen yilda almistim ama bu kadar iyi bulmamistim. Gecen yil Hilmi Yildirim filtresiz en begendigim urun olmustu ama bu urun onunda ustunde guzel geldi bana. Firma gorevlisi kargo geldi mi memnun kaldiniz mi diye aradi biraz sohbet ettik. Onlarda bu yil ki urunun gecen yilin ustunde bi urun oldugunu belirttiler kokusuyla acigiyla bizde daha keyif aldik dediler.
    Keskin, bogaz yakan zeytinyagi arayanlara oneririm arkadaslar. Tabi bu yil henuz baska urun denemedim elimde Orfion Olgun Hasat var o bitince yenileri deneyecegim. Orfion kalitesi malum Ozgur Beyden oturu mu bilmiyorum cok gonlum rahat bi sekilde tukettigim bir urun.
    Yeni sezon onerileri olanlar iletirse onlarida denemek isterim. Keyifli tadimlar.

• Yarbay
    3094 Mesaj

Oooo güzel. Afiyet ve şifa olsun. Filtresiz dönemi, uygun fiyatı buldum mu yapıştıralım gitsin, damaklar şenlensin.

|
    |
    ylngngr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    49 Mesaj

İki sezon önce filtreli yağlarını almıştım ve çok beğenmiştim. Bu sezon da filtreli çıkınca deneyebilirim tam bir fiyat performans ürünü bence. Vievi de yeni sezona filtresiz arbasona ile başlamış, bu sezon filtreli yağ da satacaklar sanırım.

Malum artık fiyatlar uçuşa geçtiği için 500 ml dönemini kapadım. Filtresiz yağlar da nefasetini çabuk kaybettiği için bu sezon sadece kağıt filtreli ve minimum 2lt yağlara yöneleceğim.

Zayıf geçen geçtiğimiz sezondan sonra bu sezon umarım herkes için güzel geçer.

|
    |
    ylngngr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.