Şimdi Ara

Sızma Zeytinyağı Hakkında

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: abdullah sancak Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
11.317
Cevap
446
Favori
722.850
Tıklama
Giriş
    449 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: abdullah sancak

Semih bey siz sektörü daha iyi tanıyorsunuz fakat zetayın mücahit hocaya ihtiyacı mı var ki böyle gerçek dışı bir beyana başvursunlar. Adamlar zaten her yıl flose oleide en yüksek ülke puanını alıyor. Bu onlara yetmez mi? Kaldı ki bunu temsilci direk söylemedi, konuşmanın akışı içerisinde ben evoo ile premiumu neye göre ayırdıklarını sorunca söyledi. Belki de sadece tadım için iletişimleri devam ediyordur mucahit hocayla.
    Abdullah Bey bu dediklerinizin gerçek olmasını bende isterdim fakat Mücahit hoca'ya yazının tamamını dün gösterdim ve zaten yoğun bir iletişim halinde olduğumuzdan dolayı 4 seneden fazla süredir hiç bir koşulda bağlantısı olmadığını ve yazıyı okuduğunda ise şaşkınlık yaşadığını belirtmek isterim ..Sizin tabirinizle 'belki sadece tadım yapıyordur' kısmıda sizin iyi niyetinizdir ama malesef gerçekler farklı...Cümlenin ilk başında yazdığınız 'Zetay'ın Mücahit hocaya ihtiyacı varmı ki kısmına gelecek olursak Türkiye'de her firma arkasında Mücahit Taha Özkaya gibi bir ismi güç olarak kullanmak ister çünkü kendi klasmanında markadır ve son olarak Flos Olei kısmına değinmek isterim bu sizin için çok büyük bir kriter olabilir ama gerçekler her zaman farklıdır...

Dipnot 1:Emin olmadığım hiç bir bilgiyi bu foruma taşımadım..
    Dipnot 2:Picual yapısı gereği yoğun bir yakıcılığa sahiptir fakat daha yoğun meyvemsilik özelliklerini Türkye'de tatma fırsatım olmuştur.Bu sebeble 100 puan alan firmaya teslim olmamak gerek tamamen kişinin tercihine bırakılmalı düşüncesindeyim.

• Semih bey hafızam beni yanıltıyor diyeceğim ama, mücahit hocanın ismi geçti yani öyle hatırlıyorum. Fakat şu da bi ihtimal, görüştüğüm kişi ankaradaki satış temsilcisiydi galiba. Belki 3-4 yıl öncesindeki sistemin devam ettiğini düşünerek, yeni durumu bilmediğinden böyle demiştir.

Semih bey birikiminizi paylaşma konusunda biraz daha cömert davranmanızı bekliyorum. Sanırım bi experlik yönünüz var. Bahsettiğiniz meyvemsiliği yoğun bir kaç marka ismi verseniz ve buralar şenlense ne güzel olurdu. Bekliyoruz üstad!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    semih_izmir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Söylediklerinize katılıyorum, Semih bey foruma geliyor gidiyor bize teknik detaylar veriyor ama marka tavsiyesi vermiyor.

Mesela ben Sazak zeytinyağı almıştım ve burada aldığımı söylemiştim. Semih bey mersin mut bölgesinin zeytinyağı konusunda titiz olmadıklarını ve bu işi profesyonel yapamadıklarını ve buna benzer şeyler söylemişti ve gerçekten de dedikleri doğru çıktı. Ben fazla beğenmedim Sazak zeytinyağını.

Demem o ki bize teknik destek verdiği gibi marka tavsiyesi de verirse çok mutlu olacağız, vermezse de canı sağolsun.

|
    |
    abdullah sancak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

söylediği sözün de ''KÖLESİDİR''
  • Yarbay
    4204 Mesaj
    Felole tuzsuz kuru sele zeytini denedik. Biz beğendik. Baya baya tuzsuz ve çok etli, hatta tuz atasım geldi. Birazcık acılık var, çiğ siyah zeytinde de olan acılık, doğal yani. Ben ve annem cok beğendik mesela, ama herkes böyle acı sevmeyebiliyor. Ama böyle tansiyon hastası filan yakınınız varsa düşünülebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 23 Mayıs 2020; 1:20:44 >
    |
    |

Alttaki çamurumsu tabaka posadan dolayı çökmüş sanki, hiç filtreli gibi durmuyor.

|
    |
    cokbaska kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bugün daha önce aldığım oleame zeytinyağıni denedim. Yakarlik ve acilik baya yüksek ama meyvemsilik de bir o kadar düşük. Litresi 40 liraya aldım organik sertifikalı bence güzel alınabilir bir yağ.

Şu anda da indirimde 50 lira litresi. Olgun hasatmış ama polifenol 200 üstü, asitlik de 0.3 civarı. Meyvemsilik düşük demek. Dengeli yağ önemli tabi ama acı acı yanmak istiyoruz genelde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    mcroses kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3629 Mesaj

EVDEKAL kod ile 120 ye düşüyor.

|
    |
    Askaparta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İyiymiş aslında. Ama Büyükkarcı ödüllü karışık yağı merak ediyorum.

|
    |
    mcroses kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9469 Mesaj

Büyükkarcı'nın fiyatları çok makul düzeyde ama ödüllü yağları hangisi?

|
    |

Ödül listesinde 500 ml sızma şişe gözüküyor. İletişime geçtim, cevap gelir sanırım. Trilye ile ödül almışlar.

|
    |
    eesph kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9469 Mesaj

Şimdilik biraz yağ var elimde ama Trilye ise alınır. Cevabı biz de bekliyoruz. :)

|
    |

Bende de 7 litre var ama bu fiyata trilye kaçmaz gibi. Ne yazık ki ayrıntılı bir cevap alamadım. Aynı bahçeden ödüllü olmayan yağ da varmış. Onu da alabilirsiniz dediler. Ama hangisi ödüllü sorumun cevabını alamadım. Ödül listesinde 500 ml'lik ürün var. Kilosu 40 TL. Kargo da Sürat 14 TL.

Tekrar sordum şimdi. Haberdar ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Askaparta -- 23 Mayıs 2020; 14:11:36 >
    |
    |
  • Yarbay
    9469 Mesaj

Ödüllü üründe stok varsa dalalım derim. :) Fiyatlar güzel ve kabul edilebilir seviyede bu arada yalnız, kargo Sürat olunca biraz geriliyor insan.

Sağ olun.

|
    |

Benim de en büyük endişem kargo. Diğer firmalarda olduğu gibi bayram sonrası kargoya verilecek. Bence de dalalım.

|
    |
  • Yarbay
    9469 Mesaj

Bayramdan sonra olması sorun değil hocam, ulaşsın yeter. :)

|
    |

Ben de premium ve premium ilk hasat serisini denemiştim 500ml cam şişede. İlk hasat; aroma/koku yönünden daha zengin, burukluk ve yakıcılığı da bir tık yüksek gelmişti ilk zamanlarda ama şişenin sonlarına doğru premium serisinde muazzam bir yakıcılık belirdi. İlk hasada göre daha çok keyif aldım bu yönüyle ama meyvemsiliği baskın olsun diyenler ilk hasada öncelik vermeli.

|
    |
    abdullah sancak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fiyatlar uygun baya ancak sürat kargo tam bir facia en azından bizim buradaki şube öyle. Uzun süredir sürat kargo ile gönderi yapan hiçbir yerden sipariş vermiyorum kafam rahat ediyor.

|
    |

Büyükkarcı'nın işletmecisi sorularımdan şüphe etmiş anladığım, kim olduğumu, nereden yazdığımı, ne yaptığımı sordu. Başka cevap vermedi. Şaşırdım, başka arkadaşlar da siparişi düşünüyor dedim, ödüllü ürünleri sordum ama buraya kadarmış, anlam veremedim.
    Az önce kendimi de tanıttım, duruma anlam veremediğimi ifade ettim, forumdan bahsettim, ödüllerinin daim olmasını diledim, bitirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Askaparta -- 23 Mayıs 2020; 23:44:43 >
    |
    |
    Bahsedilenler: eesph , sansar64 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9469 Mesaj

Biz ödüllü Trilye için beklerken, niye bu kadar irdeliyorlar diye kuşku duyulmuş olsa gerek. Bilinçli tüketiciyle ilk kez karşılaşıyorlar anlaşılan, biraz korkmuşlar hocam. Bugün yarın ben de iletişime geçerim, durumu izah ederiz, sıkıntı yok. :)

|
    |
192.168.1.1
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.