Şimdi Ara

Sızma Zeytinyağı Hakkında Bilgiler (563. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.791
Cevap
530
Favori
1.192.500
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende de 7 litre var ama bu fiyata trilye kaçmaz gibi. Ne yazık ki ayrıntılı bir cevap alamadım. Aynı bahçeden ödüllü olmayan yağ da varmış. Onu da alabilirsiniz dediler. Ama hangisi ödüllü sorumun cevabını alamadım. Ödül listesinde 500 ml'lik ürün var. Kilosu 40 TL. Kargo da Sürat 14 TL.

Tekrar sordum şimdi. Haberdar ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Askaparta -- 23 Mayıs 2020; 14:11:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    Ödüllü üründe stok varsa dalalım derim. :) Fiyatlar güzel ve kabul edilebilir seviyede bu arada yalnız, kargo Sürat olunca biraz geriliyor insan.

Sağ olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de en büyük endişem kargo. Diğer firmalarda olduğu gibi bayram sonrası kargoya verilecek. Bence de dalalım.

Bayramdan sonra olması sorun değil hocam, ulaşsın yeter. :)

• abdullah sancak A kullanıcısına yanıt
    Ben de premium ve premium ilk hasat serisini denemiştim 500ml cam şişede. İlk hasat; aroma/koku yönünden daha zengin, burukluk ve yakıcılığı da bir tık yüksek gelmişti ilk zamanlarda ama şişenin sonlarına doğru premium serisinde muazzam bir yakıcılık belirdi. İlk hasada göre daha çok keyif aldım bu yönüyle ama meyvemsiliği baskın olsun diyenler ilk hasada öncelik vermeli.

Fiyatlar uygun baya ancak sürat kargo tam bir facia en azından bizim buradaki şube öyle. Uzun süredir sürat kargo ile gönderi yapan hiçbir yerden sipariş vermiyorum kafam rahat ediyor.

• Büyükkarcı'nın işletmecisi sorularımdan şüphe etmiş anladığım, kim olduğumu, nereden yazdığımı, ne yaptığımı sordu. Başka cevap vermedi. Şaşırdım, başka arkadaşlar da siparişi düşünüyor dedim, ödüllü ürünleri sordum ama buraya kadarmış, anlam veremedim.
    Az önce kendimi de tanıttım, duruma anlam veremediğimi ifade ettim, forumdan bahsettim, ödüllerinin daim olmasını diledim, bitirdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Askaparta -- 23 Mayıs 2020; 23:44:43 >
    Biz ödüllü Trilye için beklerken, niye bu kadar irdeliyorlar diye kuşku duyulmuş olsa gerek. Bilinçli tüketiciyle ilk kez karşılaşıyorlar anlaşılan, biraz korkmuşlar hocam. Bugün yarın ben de iletişime geçerim, durumu izah ederiz, sıkıntı yok. :)

• Tamam hocam, sıra sizde. Siz de gizemli başlayın, sonrası gelsin.

Bizim burda belediye nin ekmek fabrikası var ekşi mayalı ekmek yapıyorlar. Ama içerik bilgisi yok ürünlerde mesaj attım ekşi mayadan başka ne kullanıyorsunuz diye, neden soruyorsunuz diye cevap geldi. Sanki cocolanin gizli formülünü soruyorum. Herhalde soran sorgulayan insan istemiyorlar.

Tamamdır, görüşme sonrası gelişmeleri aktarırım.

• mcroses kullanıcısına yanıt
    Bizim burada da belediye ekşi mayalı ekmek yapıyor. İçerik yazıyor. Ama ertesi gün ekmek dağılıyor. Sevemedik. Demek sorsak sıkıntı. Neyse, ekşi mayayı da ekmeği de epeydir evde yapıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Askaparta -- 24 Mayıs 2020; 20:44:7 >
    Aynı firmadan bahsediyoruz firintas, ben de bayadir evde yapıyorum. O yüzden sordum ilgim olduğu için.

• mcroses kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki fırınlar kullandıkları katkı maddelerini söylemiyorlar. Yok deyip geçiyorlar. Kabartıcı, koruyucu derken sıkıntı. Fırıntaş güven veriyor insanlara ama biz sevemedik. Evde yapmanıza sevindim. Macır tarhanası bile yaptık bu yıl evde. Elden geldiğince en iyisi ev yapımı.

• Zeytinyağı forumu müdavimlerinin Ramazan Bayramını Kutlar, şeker tadında güzel bir bayram dilerim.

Herkese İyi Bayramlar

• Ekmek fırınında çalışan bir arkadaş unun içine 14 çeşit katkı maddesi kattıklarını söylüyordu.
  • sensei111 S kullanıcısına yanıt
    Konuyu çok da değiştirmeden dediğiniz gibi ben de çok duydum bu işleri. Kurtulmak kolay değil ama azaltabiliriz katkılı beslenmeyi.

Hakiki zeytinyağı gibi saf duygularla, erken hasat soğuk sıkım gibi keyifli bir bayram dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sensei111

Ekmek fırınında çalışan bir arkadaş unun içine 14 çeşit katkı maddesi kattıklarını söylüyordu.
    İhe organik halk ekmeği var onu deneyin. Ama tek dezavantajı yağı iyi çekmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://online.novavera.com.tr/urun/ilk-hasat-trilye-soguk-sikim-zeytinyagi

Sızma Zeytinyağı Hakkında Bilgiler

Baya kendine has koku ve tadi var. Arada sirada kampanyada yapiyorlar.

SY05 bu ay için %20 indirim veriyor.
    Gercekten zeytin yağina ihtiyaciniz varsa hic dusunmeden alin.
    Malum bizim yaşadigimiz yer soğuk oldugu için yağ gelene kadar donmuştu. 2 günde erimemişti. Paketleme ambalaj bir harika.

Ben sabunda yaptim.

13gram lavabo acici, 26gram su ve 100ml zeytinyagi kullanarak.
    Kurumasini 1ay bekledim. Gayet guzel oldu.
    El,yüz yikadiktan sonra Mukemmel şekilde yağliyor.

Japonlardan aldigimiz 60yaş ustü yaslanma karşiti urunlerin ana hammaddelerinden biri olan zeytinyagini bu firmalardan ithal etmektedirler.

SY saglikli yasiyoruzun kisaltmasi. Sonundaki rakam da icinde buludugumuz ay. Her ayin son 10gunu gibi indirim açiliyor.
    Alacak olan değerli forum uyelerine kullanmiş birisi olarak tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yastikci -- 24 Mayıs 2020; 21:11:46 >

• yastikci Y kullanıcısına yanıt
    Bu ürün çok güzel dediğiniz gibi. İndirimler ayın 20'sinden sonra oluyor.

• 
Sayfa: önceki 561562563564565
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.