Şimdi Ara

Sızma Zeytinyağı Hakkında Bilgiler (488. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
14.791
Cevap
530
Favori
1.192.611
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

zannedersem hepsını kastetti. numumelerı aydına gondermışler sonucları beklıyorlarmış.yenı mahsuller daha satısta degıl gecen yıl 1 lt 33 tl idi bu sene 39 tl

sn cevahıroglu

pazartesını bekleyin sıtesınde satısa koyacak

sn abidig

fas tunus yaglarını bılmem, bılsemde almam biraz önyargı oldu ama boyle işte, ozelıkle komılı kuzey afrıkadan yag getırıyor dıye bılıyorum
  • hilmi yıldırım 2 gun once fıyat acıklayarak sezonu actı

2lt teneke = 90 tl den 100 tl yapmış.... olumlu

4*0,5 = 110 dan 140 cıkmış

tenekeye zam cok makul. şise ise dıger uretıcılerın altında ama tenekeye gore baya zamlı

kendıne gore zamlı rakıplerıne gore makul artık nereden baktıgınıza baglı

en alınası urun zeytın 2 kg 30 tl rakıplerı o fıyata 650 gr verıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eudo -- 13 Kasım 2019; 23:50:44 >
  • Kaliteli ve E-Ticaret sitesi ile ulaşılabilir olanlar da var...
  • vievi Şerafettin Beyle bende bir kaç gün önce görüştüm, aynı bahsettiğiniz gibi siteyi yenileyeceğini ve ürünlerini test için lab. gönderdiğini söyledi. Ürünlerinden tadımlık sipariş ettim. Elime geçince sizinle paylaşırım. Ama yorumlarım ne kadar güvenilir olur bilmem. :)
  • Eudo E kullanıcısına yanıt
    Hilmi Yıldırım'ın zeytinini denediniz mi veya deneyen başka arakadaş var mı?
    Sitelerinde satışta görünce kafam karıştı, sepete ekleyip en son ödeme adımına kadar gidebiliyorsunuz ve fiytları da dediğiniz gibi 1 lt 33 tl. Ürün tükenmiştir gibi bir ibare eklemeleri gerekirdi. Neyse pazartesiyi bekleyelim o zaman netleşir durum.
  • sansar64 kullanıcısına yanıt
    bence türkiyede üretilen yaglar içinde her zaman top 10 lıstesındedır
    zeytinyağı ok ama sitelerinde satılan yeşil kırma zeytini nasıldır acaba, denediniz mi?
  • sansar64 kullanıcısına yanıt
    Hilmi Yıldırım'ın , geçen sene kampanya kapsamında ödüllü zetinyağıyla beraber verilen zeytini gelmişti .Açıkçası pek hoşuma gitmedi. Bu seneki nasıldır bilmiyorum ama benzer kalitedeyse pek tavsiye etmem.

Zeytinyağıyla ilgili yorumlarımı ve bu seneki ürünle karşılaştırmasını buraya yazacağım ama elimdeki yağları tüketmem gerek. Yinede şunu rahatlıkla söyleyebilirim Hilmi Yıldırım'ın olgun hasat soğuk sıkımı bile piyasada benim diyen markaların erken hasat soğuk sıkımdan üstün bana göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sansar64

zeytinyağı ok ama sitelerinde satılan yeşil kırma zeytini nasıldır acaba, denediniz mi?
    Zeytını almadıgım için yorumum yok ama kötü olacagını düşünmuyorum. Incırı harika kesınlıkle onerırım incir receli daha once incir receli tatmadıgım için kıyaslama yapamıcam ama fena degildi tek begenmedıgım sabunu oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hilmi Yıldırım'ın şişe zeytinyağını, kuru incirini, koruk ekşisini ve sarımsaklı kırmızı biber turşusunu denedim. Hepsi de kusursuz, çok iyi ürünler. Zeytinyağında keşif sevdiğim için farklı markaları denemeye devam edeceğim ama diğer ürünlerinin müdavimi olacağım belli ki. :)
    Tarhana, erişte, incir pekmezi, kantaron yağı filan da aldım ama henüz denemedim.
    Sabunu ise standart bir zeytinyağı sabunu. Ben daha özel ürünleri tercih ediyorum açıkçası ama fiyatları da 2-4-5 kat.
    Zeytinini denemedim.
    Hani sizin iyi niyetli girişimize destek olmak için "ben de alırım" (sadece 1 adet, çünkü yıllık tüketimim zaten 5-6 şişe) diyeyim ama gördüğünüz üzere buradan fazla bir sipariş çıkarmamız zor.
  • gatila G kullanıcısına yanıt
    sn gatila

isteyen ilgilenir ben bılgileri verdim gerisi paşa gönüllere kalmış . forum ortamında zaten organize bir sey beklemek biraz saflık olur

F/P ürünü oldugunu düşündügümüz için paylastık sonucta gecen sene ılk uretımınde madalya kapmış bır sırket daha emekleme asamasında
    Ama buradaki düzenli katılımcı sayısı fazla değil. O nedenle toplanmaz. Yoksa ilgisizlik olarak almayalım bence. :) Günde hepi topu kaç mesaj dönüyor ki? Düzenli katılımcılar hepsi istese, zorlasan toplam 20 kişi anca yapar. Bu da üretici için cazip olmaktan hayli uzak olur.
    Yine de olursa ben alırım.
    Olmazsa açıkçası ilk kullanıcı yorumlarını bekleyeceğim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gatila

Ama buradaki düzenli katılımcı sayısı fazla değil. O nedenle toplanmaz. Yoksa ilgisizlik olarak almayalım bence. :) Günde hepi topu kaç mesaj dönüyor ki? Düzenli katılımcılar hepsi istese, zorlasan toplam 20 kişi anca yapar. Bu da üretici için cazip olmaktan hayli uzak olur.
    Yine de olursa ben alırım.
    Olmazsa açıkçası ilk kullanıcı yorumlarını bekleyeceğim. :)
    Burası(DH Sıcak Fırsatları kastediyorum) satış yapmak mükemmel bir alan, özellikle ürüne güveniyor ve fiyatı uygun tutuyorsanız. Birkaç gün önce yaşanmış örnek olayın bağlantısını aşağıya bırakıyorum.
    https://forum.donanimhaber.com/cereztabagi-net-30-indirim-kuruyemis-fiyatlari-cok-iyi--140737293

Netice insanlar uygun fiyatı bulup firma hakkında yeterli bilgiye ulaştığı zaman stokları bitirebilecek kadar alım yapabilirler/yapıyorlar.

Daha önce Hilmi Yıldırım firmasından istedik foruma özel bir kampanya ama sıcak bakmadılar. Orfion'un foruma özel sürekli kampanyası var. Burada hiç almayan en az bir defa Orfion almıştır, ve çoğu güvenilen yağların içine Orfion'u da koymuştur. Yine İncirya'da öyle. Ben bu iki firmayı da burada tanıdım. Ve yağ lazım olduğunda ilk bakacağım 5 marka içerisinde bunlar var.

• Bu kadar iyi yağmı üretilir ayıp sabah sabah öksürükten yiyemedim tamda tahmin ettiğim gibi 9 ay arbeqinle bariz fark var arada ve tam ilaçlık seviyede şimdi ben buna banmıyım ne yapayım kıtır ekmeği direk olive japanlık bu öyle zeytindostunu falan aşar bu yağ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cutrera -- 14 Kasım 2019; 15:4:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Cutrera

Bu kadar iyi yağmı üretilir ayıp sabah sabah öksürükten yiyemedim tamda tahmin ettiğim gibi 9 ay arbeqinle bariz fark var arada ve tam ilaçlık seviyede şimdi ben buna banmıyım ne yapayım kıtır ekmeği direk olive japanlık bu öyle zeytindostunu falan aşar bu yağ

Vievi kroneiki mi bu yağ

• Brzlyl ysf B kullanıcısına yanıt
    arbequina
  • quote:

Orijinalden alıntı: pirireistanbul

Eataly'de italyan zeytinyağı satılıyor mu? Ben bir ara gitmiştim ve yalnızca Kürşat gibi yerli yağlar vardı.
    Bende en son gideli 1 sene oluyor ama Selatin vardı, italyan oalrakta 2-3 marka vardı sanırım birisi Cutrera idi
  • Bu seneki ilk iki yağım adalı efe de aldım beş litre o daha gelmedi. Orfion meyvemsilik yakarlik acılık hepsi çok iyi. Diğer yagin litresine 25 lira verdim Akhisar yağı o da fiyat performans olarak gayet güzel.

• 
Sayfa: önceki 486487488489490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.