Şimdi Ara

Sızma Zeytinyağı Hakkında Bilgiler (447. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.791
Cevap
530
Favori
1.192.611
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bim'e bugün Sırım Premium erken hasat soğuk sıkım gelmiş, deneyen olursa yorumunu bekliyorum.Üretici Alhatoğlu, fiyat 0.5L şişe 14.95TL.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melikazim

Bim'e bugün Sırım Premium erken hasat soğuk sıkım gelmiş, deneyen olursa yorumunu bekliyorum.Üretici Alhatoğlu, fiyat 0.5L şişe 14.95TL.
    Vasat

• 2018 de bircok yarismada altin gumus madalya alan..dinyada ilk 100 zeytinyagi icerisine giren ilacsiz uretim yaparak saglikli yasam platformunun listesinde olan Nova vera soguk sizma ege sizmasi SY02 kodu ile 200 den 160 a aldim..%50 ayvalik%50trilye .. deneyip yorum yapacagim düsunen arkadaslar icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baggio2 -- 20 Şubat 2019; 9:6:18 >
  • baggio2 B kullanıcısına yanıt
    Bence piyasadaki en iyi yağ fiyatına göre ben tazemasadan 110 liraya almıştım

• Zeytin arayisi icerisindeyim yaglarini kullandiginiz markalardan zeytinleride guzel olan bildiginiz markalari paylasirmisiniz arkadaslar aklimda köklu ile guven asa zeytinleri var tavsiye edermisiniz?

Bende bu markayı merak ediyordum yorumlarınızı bekleriz

ben de buradan birinin tavsiyesi ile almistim.
    https://www.n11.com/magaza/cosarzeytincilik
  • Oncelikle sunu belirteyim adaliefe koklu ovilo zeytinseli ozem gibi yaglar kullandim sirayla denemeye calisiyorum her markayi butceme gore.. simdi nova vera aldim..5lt ege sizmasi..kapagi acip kokladigimda muthis bir cimen yesil elma kokusu mest etti desem yeridir. Once ekmeksiz tadina baktim yakicilik ust duzey . Meyvemsilik ise su ana kadar tattigim yaglar icerisinde en iyi diyebilirim ekmek bandigimda ise cok daha hos bir tat birakti agzimda ...ozemide kullandim ama benim aldigim ozem kampanyali idi 1 2 yil once hatirlar burada olanlar eski tarihli yaglari gondermisti ondan almistim ..bu sebeple nova veranin tadi daha cok hosuma gitti.kisacasi bu fiyata bu yag cok cok iyi gercekten cok begendim ..

• okitai kullanıcısına yanıt
    Evet firma aynı.Ama oradan yağ aldım.Aynı lezzeti alamadım.Sıradan bir yağ.
    Ayhan abinin yağı çok farklı.Ayhan Sicimoğlu'nun fiyatı gereksiz pahalı ama.O yüzden kızdım almıyorum.
  • Normalde marketten yağ almam.Ama bu yağ nasıl üretiliyor bilmiyorum bilen arkadaşlar aydınlatır.Beklemediğim kadar iyi bir yağ çıktı.Yakıcılığı fazla.Tadı çok yoğun.ödül almış zaten.
    https://www.kristalyaglari.com/tr/urunlerimiz/zeytinyagi/naturel-sizma-zeytinyagi/meraklsna-ozel-selection/meraklsna-ozel-selection
  • Arkadaşlar bugun rastladım yorumlara da baktım gayet iyi.
    kendime ve kayınvalideme toplamda 4 adet aldım
    https://urun.n11.com/zeytin-yagi/yeni-hasat-palamidas-5-lt-soguk-sikim-naturel-sizma-zeytinyagi-P303352467

95,90 TL ve ÜCRETSİZ KARGO sıcak fırsatlara yazdım buradan da paylaşmak istedim.

Arayışta olanlar kaçırmasın.
  • son mesaj görünmediği için yazıyorum.
  • Merhaba. Herkese mutlu günler dilerim..
    Beni tanımayan arkadaşlar için önce kendimi tanıtayım. Ben Dilara Elmas. incirya firmasının isletmecisiyim.. Gitti gidiyor da 8 mart kadınlar gününe özel magazamizda ekstra 20 TL indirim tanımladı. 100 TL üstü tüm ürünlerimizde 20 TL indirim veriyor. 5 litre natürel sizma zeytinyağımız kargo dahil 82 TL ye geliyor. Özel seri 0.3 asit olan zeytinyağımız da 119.90 TL ye geliyor. Bir kullanıcı 20 TL indirimi bir kere kullanabiliyor. 82 TL cok cazip bir fiyat olduğu için sizlerle paylaşmak istedim.

Sağlıcakla...

Dilara ELMAS
    incirya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dilaraelmas -- 4 Mart 2019; 1:2:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dilaraelmas

Merhaba. Herkese mutlu günler dilerim..
    Beni tanımayan arkadaşlar için önce kendimi tanıtayım. Ben Dilara Elmas. incirya firmasının isletmecisiyim.. Gitti gidiyor da 8 mart kadınlar gününe özel magazamizda ekstra 20 TL indirim tanımladı. 100 TL üstü tüm ürünlerimizde 20 TL indirim veriyor. 5 litre natürel sizma zeytinyağımız kargo dahil 82 TL ye geliyor. Özel seri 0.3 asit olan zeytinyağımız da 119.90 TL ye geliyor. Bir kullanıcı 20 TL indirimi bir kere kullanabiliyor. 82 TL cok cazip bir fiyat olduğu için sizlerle paylaşmak istedim.

Sağlıcakla...

Dilara ELMAS
    incirya
    naturel sızma derken ?
    soğuk sıkım mı
  • ilonsahiden kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Evet soğuk sıkım natürel sızma. n11 gitti gidiyor , hepsiburada ve internet sitemizden detaylı inceleyebilirsiniz. Mutlu günler dilerim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baggio2

Zeytin arayisi icerisindeyim yaglarini kullandiginiz markalardan zeytinleride guzel olan bildiginiz markalari paylasirmisiniz arkadaslar aklimda köklu ile guven asa zeytinleri var tavsiye edermisiniz?
    Köklü ve Özlem zeytinlerini denedim. Zeytinyağlarındaki kaliteyi bulamadım. Zeytin arayışım devam ediyor.

• Zeytindostu Yarışma sonuçları. orfionu listede göremedim. Hilmi yıldırım ve nova-vera premium da ödül almış.

http://zeytindostu.org.tr/12-naturel-sizma-zeytinyagi-kalite-yarismasi/oduller

• Dilaraelmas D kullanıcısına yanıt
    Dilara Hanım özel seri yağınızın polifenol değerini paylaşmanız mümkün mü test sonucunda göremedim..
  • abdullah sancak A kullanıcısına yanıt
    Orfion yarışmaya katılmış mı?

• Arkadaşlar bu sene hiç bir yarışmaya katılmadık Orfion olarak.
    Yarışmaların bütçeleri iyice yorar duruma geldi, üstüne bir de ailemize katılacak bir bebek beklediğimiz için Çerağ ile tasarruf yapmaya karar verdik, bu yüzden hiç bir yarışmaya katılmadık. Listede adımızı görememeniz bu yüzdendir, ortada bir başarısızlık yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozguruzden -- 5 Mart 2019; 19:10:7 >
  • 
Sayfa: önceki 445446447448449
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.