Şimdi Ara

Sızma Zeytinyağı Hakkında Bilgiler (393. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.789
Cevap
530
Favori
1.192.125
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ibrahim_halil

Özem kampanyası var bilginize:

%50'ye VARAN INDIRIMLER 15:00-18:00 SAATLERI ARASINDA ozemzeytinyaglari.com KAMPANYALI ÜRÜNLER BÖLÜMÜNDE

OZEMOLIVES

Arkadaş cep telefonuna mesaj geliyor zaten buradan niye duyuruyorsunuz?

Zaten 3-5 tane stok koymuşlar..

lt si 33 tl den zeytin yağı alayım dedim.Onu da sepetten calmışlar 16:30 da..Ödeme yapamadım..

Kınıyorum özem zeytinyağlarını..!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x15 -- 10 Aralık 2017; 16:41:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadailar datça'nın soguk sıkım zeytın yagları guvenılır mı ? Gercek soguk sıkım mı sizce ?

http://www.ballibadem.com/ZEYTINYAGI,LA_109-2.html#labels=109-2
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Arkadailar datça'nın soguk sıkım zeytın yagları guvenılır mı ? Gercek soguk sıkım mı sizce ?

Zeytinyağını hatırlamıyorum ama sirke , nar ekşisi ve zeytin gibi çeşitli şeylerini aldık yani fena değil ama çokta iyi değil orta karar geldi bana genel olarak.

• abidig kullanıcısına yanıt
    Teşekkur ederım bılgı ıcın. Pekı sızın onerecegınız baska zeytın yagı markası var mı ? Turkıye de en kalıtelı soguk sıkım yapan marka hangısı hocam ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 10 Aralık 2017; 20:2:38 >
  • quote:

Teşekkur ederım bılgı ıcın. Pekı sızın onerecegınız baska zeytın yagı markası var mı ? Turkıye de en kalıtelı soguk sıkım yapan marka hangısı hocam ?

En iyisi çok iddali olur ve bilemem açıkçası kişiden kişiye de değişebilir tabi belli markalar arasında ama bu sayfada adı geçen birçok marka iyidir bakabilirsiniz.

• abidig kullanıcısına yanıt
    Teşekkur ederım, sayfakı yorumları okumaya baslıyım o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcse2k3

Allah rızası için birisi lütfen şu 5lt lık yağı şişeye dökmeden nasıl boşaltıyoruz bi anlatsın.Her seferinde mutlaka bi yerleri batırıyorum.Hava alsın diye tam ters köşesinden delik falan açıyorum teneke biraz boşalınca iyi oluyorama ilk boşaltmada o işe yaramıyor.

Hocam şöyle pompalar var ama damacana su pompası benzeri.

Hiç kullanmadım. Satıcıyla da alakam yok. Tavsiye edilmeyen bir şey ise kusura bakmayın Pompa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Th3M4NIMAL -- 11 Aralık 2017; 1:16:59 >

• Filitresiz aldım hocam yoğunluk bakımından Köklü ve Kavlak erken hasatı tam bana göre kavlak biraz pahalı köklü gene f/p. Köklü kendi 2016 ilk hasat meyvemsiliğine yetişmese de yeni mahsülü de güzel. 2016 daki ilk hasadı artık yanlışlıkla yarışmaya gönderdikleri yağı mı bana gönderdiler bilmiyorum ama daha kapağı açtığımızda buram buram zeytin kokusu geliyordu :) :) sonraki aldığım hiçbir mahlüsü ona yetişmedi. Bir de halen ücretsiz kargo durumuna geçemediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daywalkerrrr -- 11 Aralık 2017; 20:38:39 >
  • quote:

Arkadailar datça'nın soguk sıkım zeytın yagları guvenılır mı ? Gercek soguk sıkım mı sizce ?

Ürünleri çok kalitelidir datçanın en eski firması fiyatlarıda cidden uygundur yağlarıda iyidir ama buradaki iyi kavramı gurme kalitesindemi değilmi diye sorarsan bana gurme kalitesinde gelmedi tabiki tüm yağlarını denemedim girit olanı için konuşuyorum goruk olanı en yoğun ve sert olanı ondan 250 ml alıp deneyebilirsin yeni sezon olsun tabiki benim aldığım yağ mağlum yeni sezon değildi geçen sene almıştım onunda payı olabilir şöyle yapabilirsin 250 ml gorukun yanına yeni sezon erken hasattan alıp kıyaslayabilirsin yeni sezon yağları çıkmış
    http://www.ballibadem.com/ERKEN-HASAT-SOGUK-SIKIM-ZEYTINYAGI-750ml,PR-151.html
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------
    İkinci önerim pehlivan datça bu firmada datçanın en iyi firmalarından ballları yağları efsane bence hepsini datça seyahatimde canlı görerek denedim taddım erken hasat soğuk sıkım yağı baya güzeldi yeni sezon olmamasına rağmen çok beğendim bu linteki yeni sezon olması lazım sitelerini pek güncellemiyorlar yani mağazada olan bazı ürünler sitelerinde olmayabiliyor.Birde dip not çam balı müthiş yediğim en iyi çam balını burda yedim nasıl bir keskin yoğun ah birde çınar dondurma varya marinada neyse anılarım canlandı bütün efsaneler datçada toplanmış sanırım :))
    https://www.pehlivandatca.com/urunler/erken-hasat-zeytinyagi-1lt-teneke

• Hocam tesekkur ederım sıze. Pehlıvanı bılmıyordum, sayenızde orayı ogrenmıs oldum.

Bızde gecen yıl datcaya gıttık, 2lt. teneke de zeytın yagı aldık o yuzden sordum burası ıyımıdır dıye. Aynı yerden çam balı da aldık, tadı kokusu guzeldı.

Bu kez pehlıvanı deneyecegım hocam, ıyı kı soyledınız duymuş oldum.
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Ayvalık yağı seviyorsan kürşatı tavsiye ederim çok çok iyi bir yağ hatta yediğim en iyi yağlardan biri diyebilirim.Ben genelde iki bölge yağ tüketiyorum güney/ege kuzey ege memecik,dilmit,domat,kalamata,arbequina ne kadar tür varsa tadmayı severim arada bir kaç italyan yağı ilede sezonu bitiririm iyi yağa zaafım var kürşat filtre edilmemiş özellikle favori yağlarımdan
    https://kursat.com.tr/magaza/index.php?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cutrera -- 11 Aralık 2017; 22:21:50 >

• Hocam çok tesekkur ederım. Ben yagdan pek anlamıyorum, yanı hangı yore ıyıdır tadı nasıldır o kadar bılgım yok ama sayenızde bu markaları alıp deneyecegım.

Edit: Ben yeni yeni günde 3-5 yemek kaşığı zeytin yağı içmeye başladım. Evde datçadaki zeytın yagı var o bıtsıt kürşatı ve pehlıbvanın yagından bırını alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 11 Aralık 2017; 22:42:18 >
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Rica ederim az veya çok önemli olan kullanmak zaten hatasız doğru yağı bulduğunda ne kadar tükettiğini bile hatırlamıyor insan şu an filtresiz yağlar var benim en sevdiğim dönem ayda 3 litrenin üzerinde yağ tüketiyorum haberim bile yok doldurduğum şişe 2 güne bitiyor.
    Sıra sıra alırsınız işte ama elinizde 2-3 çeşit ayrı markada yağ bulundurun her zaman aynı anda damak tadı dahada gelişiyor tadım anlamında
  • Her taraf zeytın agacı ama en az tuketen ulkelerden bırıyız zeytın yagını. Dedıgını dıkkate alıcam hocam, farklı farklı alıp deneyecegım.
  • Özgür Bey selam,
    Yılbaşı geliyor DH için bizlere yeni yıl indirimi yapmanız mümkün müdür?
  • Arkadaşlar ben de ozguruzden bey den 5 lt olgun hasat aldım, teşekkür ediyorum kendisine, gerçekten erken hasat tadında, hafif hafif çimen kokan, boğaz girişinde çok güzel dengeli, neredeyse öksürtecek kadar yakıcılık bırakan bir zeytinyağı üretmişler. Ben yarım litrelik şişelere bölerek şu an kullanıyorum. Ayrıca özem kampanyasından yeşil zeytin ve kisthene 0.2 erken hasat zeytinyağı aldım, zeytini beğendim. Zeytinyağı na gelirsek gerçekten alkışlıyorum, buram buram yeşillik, çağla kokuları geliyor, biraz içip ağzımda dolaştırdım, çok lezzetli yoğun, sanki böyle ağzınızda yeşillik harmanı varmış gibi tatlar alıyorsunuz, yakıcılık, baharat üst düzeyde. Gel gör ki yarım litresi 30 liraya alsam da, şu an 1 litresi 80 tl ye satılıyor, bu kadarı da abartılı, olsun da 1 litresi 40 lira olsun, 80 lira nedir ya? Böyle kaliteli zeytinyağlarını ucuza tüketemeyeceğiz anlaşılan.

• quote:

Orijinalden alıntı: darker

Özgür Bey selam,

Biraz sağlık sorunları ile uğraşıyorum, görmedim mesajınızı kusura bakmayın. genel bir kampanya yapacağız gibi gozukuyor fakat detayları netleşmedi henuz. Forum kullanicilarina zaten her ay indirim veriyoruz ekstra ne yapabiliriz bakalım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ozguruzden

quote:

Orijinalden alıntı: darker

Özgür Bey selam,

Biraz sağlık sorunları ile uğraşıyorum, görmedim mesajınızı kusura bakmayın. genel bir kampanya yapacağız gibi gozukuyor fakat detayları netleşmedi henuz. Forum kullanicilarina zaten her ay indirim veriyoruz ekstra ne yapabiliriz bakalım :)

GEÇMİŞ OLSUN....Foruma özel indirim yapın bence de başka platformlarda da sizi tanıtan bir kitle çünkü :)
  • PCkopat065 kullanıcısına yanıt
    Harras sızma kullanıyorum 6 aydır. Kalitesinden ve lezzterinden memnunum. Kullanan var mı başka arkadaşlar? Ben uzmanı değilim kalitesi nasıldır acaba

• bozak07 kullanıcısına yanıt
    Konunun uzmani degiliz, altta file markette var diye aliyoruz. Bi yamugunu gormedik :)

• 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.