Şimdi Ara

Sızma Zeytinyağı Hakkında Bilgiler (275. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
14.791
Cevap
530
Favori
1.192.454
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi marka hocam nerede satılıyor hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Blueheron B kullanıcısına yanıt
    gercekten merak ediyorum insan niye boyle bir mesaj yazar? nasil bir tatmin arayisidir?

komili akdeniz sizmasi ile ilgili soran arkadasa da: bizim piyasa yaglari icinde en yumusak, yakiciligi az yaglardan biridir. ambalaj ve saklama kosullarinin uygun olmamasi yuzunden acilasmis olabilir mi diye dusunmeden edemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

Bizimkiler komili akdeniz sızmayı acı dediler.tadında evet bi acılık var. Alışık değiliz.asidi yüksektir diye düşündüm ama normal acıyla kötü yağın acısını nasıl anlayacağız,tarif edilse anlarmıyız bilemiyorum. Ama öğrensek iyi olur.

Eğer bitter çikolatadaki gibi bir acılık ise bahsettiğiniz, istenen tarzda bir acılıktır. Zaten yabancı terimlerde bitterness olarak geçer zeytinyağındaki bu acılık.

Eğer kırmızı biber gibi, dilde batmaya benzer bir acılık var ise bu kusurdur. Ya da sirkedeki yahut şaraptaki gibi bir tat kalıyorsa, bu da ekşimeye delalettir. Zeytinyağının kötü koşullarda veya hatalı üretildiğini gösterir.

Beklemeden dolayı ransid denilen başka bir kusur oluşur, boyamsı bir tat ve koku oluşur oksitlenmeden dolayı.

Bu tür olayları en güzel tadarak anlayabilirsiniz. Tadım eğitimleri oluyor zaman zaman, gitmenizi tavsiye ederim. Bu da bir maliyet elbette fakat bir kültürel etkinlik ve sosyal aktivite olarak ilginizi çekiyorsa keyifli oluyor.

Selamlarımla,

• Çağrı marketlerde 16-20 Nisan tarihleri arasında Komili 3 litre sızma 59,95.-TL, 3 litre riviera 39,95.-TL'dir.
    Bilgilerinize.

http://www.cagrihipermarket.com/Document/Insert/16nisan-20nisan.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfenxx -- 18 Nisan 2016; 11:52:29 >
  • skmg S kullanıcısına yanıt
    Ne alakası var tatminle ? Daha evvelki mesajlarımı okumuş olsaydınız aynı 13 lira vakasının benim de başıma geldiğini, hatta bilimsel kanıtı olmayan internette gördüğüm tuz ruhu testini uygulayıp sıkıntılı bir sonuç aldığımı ve en azından markalı yeri yurdu bilinen firmaları tercih etmek gerektiğinin daha doğru olacağını kendi adıma belirtmiştim. Hayır okumuyorsunuz sonrada herkesi kendiniz gibi sanıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blueheron -- 18 Nisan 2016; 13:08:40 >
  • butun amaci marka ve fiyat paylasmak ve tartismak olan bir foruma marka ve fiyat bilgisiyle yazarsaniz bu gibi yanlis anlasilmalara sebebiyet vermemis olursunuz.
    yukarida da sorulmus, bahsettiginiz altin madalyali, litresi 17.5 lira'ya satilan yag hangisidir?

• yukarıda bahsi geçen Hataylı üreticiden bir litre denemelik alacaktım, kafam karıştı, Hatay yöresinden bir zeytinyağı öneriniz varsa değerlendirmek isterim.
  • Arkadaşlar bazıları sizin de bildiğiniz gibi şurada bir yağ varmış çok güzel deyip kendi ürününü pazarlıyor bunu gördükten sonra mümkün olduğunca bir şeyi önerirken en azından sıradan bir kullanıcı olarak marka zikretmemeye zikrederken de bir liste halinde sunmaya çalıştım. Bahsettiğim markanın adı elea. 3 çeşit zeytinden ayrı ayrı zeytinyağları var. Sorani , halhalı ve haşhabi tipi. Yumuşak serte doğru bana göre sorani < halhalı < haşhabi. Bu 3 yağda da hafif bir buruk tat var bu o yörenin yağlarında genel bir tat sanırım. Ege tipi yağa da bence en yakını sorani. Ama iyi ama kötü belirli bir kalite seviyesinde sonuçta en az 2 yıldır altın madalya almış. Hani daha yukarıda herkes birbirine madalya vermiş nasıl iş bu gibi bir şey söylenmişti. Öyle olsa bile çok önemli markalar arasında layık görülmüş. Fiyat açısından tercih sebebi olabilir.
  • Blueheron B kullanıcısına yanıt
    satış linki var mı ben göremedim sitesinde.
  • Fırsatçılara imkan tanımayın. Bergama aydın yöresinde olan arkadaşlar bu sene çok zeytin olacağını söylüyor. Aşırı soğuk olmazsa bu sene rekor zeytin ve zeytinyağı olacaktır. Lütfen stok yapmayın ve simsarlarin elinde patlatın malları.

• Çağrı Semt market mecidiye mah Sultanbeyli de kampanyalı Zeytin yağı gelmemiş ve gelmeyecekmiş soruğumda. 1 kg 1 tl soğan alıp çıktım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 18 Nisan 2016; 19:50:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zetay'dan gelen mail
    İncelemenizi rahat yapabilmeniz açısından raporun ilk sütunu uluslar arası kabul gören değerler, ikinci sütun Türk gıda kodeksine uygun değerler, diğer sütunlar ise Zetayın kendi bahçesi ve yine tüm işlemlerini kendi yaptığı ( yetiştirme hasat bakım vb. ) şahıs bahçelerinden alınan ürünlerin raporudur. Ek olarak iyi bir zeytinyağında kabul görebilir fenol oranı min. 150 dir 150 ve üzeri tüm değerler kaliteli yağı göstermektedir

Sızma Zeytinyağı Hakkında Bilgiler

• SY04 kod ile

özem de yüzde 25
    tuay da yüzde 15-20
    zeytinselinde yüzde 15
    ovilo da yüzde 15

indirim varmış ilgilenlere duyurulur. bu ay sonuna kadar.
  • mcroses kullanıcısına yanıt
    Hangi site hocam nerde

• quote:

Orijinalden alıntı: mcroses

SY04 kod ile

özem de yüzde 25
    tuay da yüzde 15-20
    zeytinselinde yüzde 15
    ovilo da yüzde 15

hangi site hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Castîel

Hangi site hocam nerde

bütün markaların kendi siteleri var google da aratinca cikiyor kod hepsinde gecerli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

quote:

Orijinalden alıntı: mcroses

SY04 kod ile

özem de yüzde 25
    tuay da yüzde 15-20
    zeytinselinde yüzde 15
    ovilo da yüzde 15

hangi site hocam

her markanın kendi satış sitesi var aratıncaa cikiyor aynı kod hepsinde indirim sagliyor.
  • bugün migrostan aldım denemek için sizce nasıldır .
    fiyat iyimi sizde
    Bu mesaja eklenen görseller:

Sızma Zeytinyağı Hakkında Bilgiler
  • ozguruzden arkadaşı tanımıyordum ancak buradaki yorumlardan sonra sipariş verip denemek istedim. Soğuk sıkım 5lt satın aldık ve memnun kaldık.
  • Alın size fırsat arkadaşlar

http://www.tazemasa.com/dogal-sizma-zeytinyagi-soguk-sikma-5-litre-421

taze99zytn Kodu ile 99 lira olmakta evde kullanıyorum ve çok memnunum

Alışverişi bkm ekspresle yapmayı unutmayın ve 41 liralık hediye paketinede bedava veriyorlar bu hafta arkadaşlar

http://blog.tazemasa.com/bol-hediyeli-bkm-express-kampanyasi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtasova -- 20 Nisan 2016; 13:20:06 >

• 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.