Şimdi Ara

Sızma Zeytinyağı Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
10.798
Cevap
435
Favori
661.888
Tıklama
Giriş
    1180 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Orijinalden alıntı: OnderT

Beyler. Ege bölgesinde yaşıyorum. Bu sene tekrar don filan olup ağaçları vurmakla inanılmaz tane var ağaçlarda. Çok stok yapmayın bence fiyatlar dip yapabilir.

Mart ayinda daha ne tanesi?

Daha nokta şeklinde :) ben uyarayım da bugün fırsat sanıp yarın üzülmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Umarım fiyatlar düşerde uygun alırız yoksa
    Tenekesi 125 tl yuh. Yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Dün akşam nisanımız sırasında erken hasat yağımızın zeytindostu derneğinin ulusal kalite yarışmasında gümüş madalya aldığını öğrendik:) Çifte kutlama oldu. Güvenip alışveriş eden mesaj atanlara teşekkürler. Tekrar afiyet olsun.

Tam listeyi yayınlasanız
    Ben de sitesine bakıyordum göremedim.
    Tebrikler hangi sınıfa giriyor sizinki, yoğun-orta-hafif?
    |
    |
    ozguruzden kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Biz de tam listenin yayınlanmasını bekliyoruz

Nişan telasemiz olduğu için oradaki arkadaşımız ödülü teslim aldı adımıza. Yayınlandığında paylaşalım :)

|
    |
    torku42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"Yarışmaya katılan 88 zeytinyağından 12 tanesinin ödül alamadığı kaydedilirken, 41'i altın, 32'si gümüş ve 3'ününde bronz madalyaya hak kazandığı açıklandı. Ödül kazanan firma ve üreticilerin ödülleri törenle verildi."
    |
    |

çiçek daha onlar :)
    |
    |
    OnderT kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

izorya markasının sitesinden online alışveriş ile yönlendirildiğiniz siteden alışveriş yaparken dikkatli olunuz. Geçenlerde 1 tane tarihi geçik ürün yollamışlardı gözden kaçtı heralde demiştim gerekli bilgilendirmeyle beraber. Fakat son 1 hafta içinde verdiğim bir siparişde ki gelen ürünlerin %90 ının tarihinin bitimine 2 ay kalmış. Maalesef bir şark kurnazlığı söz konusu çünkü arka arkaya böyle tesadüf olamaz.

Zeytinyağı yarışmalarında genelde bir en iyi Best of Best seçilir, sonrasında çok sayıda madalya verilir. Belli bir puan skalasi arasında kalan ürüne tanımlanmış madalya verilir. Olive Japan yarışmasına bakarsanız katılanların üçte ikisi madalya almıştır:)

İyi niyetli olmaya çalışalım, madalya alan pek çok yağı tattım. Bunun yanında bu sene temiz ve adil bir organizasyon olması için yurt dışından tadım uzmanları getirildi. Küçük üreticiler teşvik edildi, hem yarışmaya katılımları için hem de bak bu sene bu yarışmaya katılacaksin,adam gibi üretim yap dendi :)

Zeytindostu derneği iyi niyetle çalışan insanlardan oluşuyor. Benim garibime giden bazı çok bilindik markaların yarışmaya katilmalis olması. Zetay, Kürşat,fromida, öz-em, laleli vs.

Piyasada bir garip durum var ama hayır olsun.

|
    |
    eranyumm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Blueheron

izorya markasının sitesinden online alışveriş ile yönlendirildiğiniz siteden alışveriş yaparken dikkatli olunuz. Geçenlerde 1 tane tarihi geçik ürün yollamışlardı gözden kaçtı heralde demiştim gerekli bilgilendirmeyle beraber. Fakat son 1 hafta içinde verdiğim bir siparişde ki gelen ürünlerin %90 ının tarihinin bitimine 2 ay kalmış. Maalesef bir şark kurnazlığı söz konusu çünkü arka arkaya böyle tesadüf olamaz.

Daha dün konuştum, görsellerde belirtilmemiş ama tüm yağlarımız yeni sezon dediler Terbiyesizlik

Orijinalden alıntı: Blueheron

gönderdikleri yağları geri aldılar mı peki?

adam yarismaya katilacaksa illa secilmis yağ gönderiyordur. ona göre de madalya sayısı artar, bence de tuhaf bir durum yok.
    bana kalırsa katılmayan yağların kanıtlayacak birseyleri kalmamis olmamasindan olabilir.
    ya da gözlerini yurtdışı yarışmalarında dikmişlerdir.
    |
    |
    ozguruzden kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben aldım 5 lt teneke yaklaşık 10 gün önce yeni sezon aralık ayının yani 12 ayın yağı bir şeyi farkettim daha önce 1lt erken hasat galon şişe almıştım o baya koyu yeşildi bu aldığım yağ altın sarısı hiç yeşil değil sanırım ışık almadığı tenekede olduğu için lezzeti süper mis buram buram zeytin kokuyor yakıcılığı biraz düşük geldi bana
    Bu mesaja eklenen görseller:

|
    |
    torku42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    175 Mesaj

Ürünler daha bugün geldi hocam.
    |
    |
    mcroses kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Maalesef bütün ürünler yeni sezon değil. Aynı üründen birden fazla aldım 250 ml lik şekilde ve neredeyse tamamı 12.2014 üretimli arada bir kaç tane 02.2016 ürün gördüm. 2014 üretimlilerin son kullanım tarihi 06.2016. Hayır yani bazı ürünleri amiyane tabirle "çakmak" hiç doğru olmadı. Ki daha evvel de buraya da ürünlerini beğendiğimi yazmıştım izoryanın. Ayrıca zeytinyağının tüketim ömrünü farklı yerlerden 1-1.5 sene olarak okumuştum kimi yerde bu 2 ye de çıkabiliyor. Bu durumda bu ürünleri artık ellerinde tutmamaları gerekiyordu 2 ay kalmış ürünü satmak hiç de iyi niyetli bir davranış değil kimse kusura bakmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blueheron -- 4 Nisan 2016; 19:46:35 >
    |
    |
    Bahsedilenler: LANVİN1 , torku42

ben de almistim daha once tadı guzeldi ama yumusaktı baya.
    |
    |
    LANVİN1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    daha önce soğuk sıkması gelmişti baktat ın tadı güzeldi. yumuşak bir yağ yanılmıyorsam gemlikti.
    |
    |
    "Yarışma" adı altında bir etklinlik düzenliyorsan başta yarışma talimatnamesinde dersin ki 3 yada en fazla 5'er altın/gümüş/bronza madalya verilecektir. Bir etkinlik düzenleyip buna katılanların %50'sine altın, %87'sine madalya veriyorsan, o etkinliğe yarışma denmez, dersen de kimse ciddiye almaz, en fazla sektördeki oyuncuları onore etme etkinliği yahut karlılıklarını artttırmaya katkı sağlama etkinliği denir. Kısaca her işimiz böyle, körler sağırlar birbirini ağırlar..
    |
    |

carrefour kampanyası ile ilgili konuda yazmıştım buraya da ekleyeyim.

ben böyle dangalak firma görmedim. dün 183 tl tutarında 17 parça ürün sipariş verdim. sipariş saatine yakın aradılar, 3 adet ürünü bulamadık dediler ben de yerine diğer ürünlerden koyarsınız dedim. 5 dakika sonra arayıp aslında 3 değil 6 ürün eksik dediler ben de uygun fiyata organik zeytinyağı sipariş etmiştim eksiği onunla tamamlarsınız dedim. şaka gibi tekrar aradılar toplam 12 ürün eksik geriye kalan ürünler de 53 tl yapıyor dediler. tamam lan bütün eksiği zeytinyağı ile tamamlayın dedim. bu arada temin edemiyoruz dedikleri ürünlerin tamamı indirimli üründü. neyse markete yakın olduğum için gidip eksikleri başka uygun ürünlerle tamamlayayım dedim. iyi ki de gitmişim. sanalmarket görevlisini bulup göndereceğiniz organik zeytinyağını göreyim dedim. beraber organik ürünler reyonuna gittik. yağı aldığım gibi son kullanma tarihine baktım 16.02.2016 yazıyordu. yapacağınız işe de size de başlarım deyip siparişi iptal ettim.
    |
    |
    bariscevik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

HızlıCevap
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.