Şimdi Ara

Sızma Zeytinyağı Hakkında Bilgiler (270. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.791
Cevap
530
Favori
1.192.505
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler. Ege bölgesinde yaşıyorum. Bu sene tekrar don filan olup ağaçları vurmakla inanılmaz tane var ağaçlarda. Çok stok yapmayın bence fiyatlar dip yapabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnderT

Beyler. Ege bölgesinde yaşıyorum. Bu sene tekrar don filan olup ağaçları vurmakla inanılmaz tane var ağaçlarda. Çok stok yapmayın bence fiyatlar dip yapabilir.

insallah tuccar stokcularin ellerinde patlasin yaglari. amin

• Yav he he markalı zeytinyağları kötüymüş

• Migrosta Tariş güney ege sızma 2lt 45tl ve bazı hesaplara 9 money ile birlikte 36tl.Tadını bilmiyorum ama iyi fiyat.

• quote:

Beyler. Ege bölgesinde yaşıyorum. Bu sene tekrar don filan olup ağaçları vurmakla inanılmaz tane var ağaçlarda. Çok stok yapmayın bence fiyatlar dip yapabilir.

Mart ayinda daha ne tanesi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

Mart ayinda daha ne tanesi?

Daha nokta şeklinde :) ben uyarayım da bugün fırsat sanıp yarın üzülmeyin.

• 73 tl den carfourdan kristal dolgun lezzetler 15 lt aldım 20 lt evde var yeni hasata kadar idare eder
    Umarım fiyatlar düşerde uygun alırız yoksa
    Tenekesi 125 tl yuh. Yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir haberimiz var:)

Dün akşam nisanımız sırasında erken hasat yağımızın zeytindostu derneğinin ulusal kalite yarışmasında gümüş madalya aldığını öğrendik:) Çifte kutlama oldu. Güvenip alışveriş eden mesaj atanlara teşekkürler. Tekrar afiyet olsun.

• ozguruzden kullanıcısına yanıt
    Tam listeyi yayınlasanız
    Ben de sitesine bakıyordum göremedim.
    Tebrikler hangi sınıfa giriyor sizinki, yoğun-orta-hafif?
  • torku42 T kullanıcısına yanıt
    Biz de tam listenin yayınlanmasını bekliyoruz

Nişan telasemiz olduğu için oradaki arkadaşımız ödülü teslim aldı adımıza. Yayınlandığında paylaşalım :)

• Her işi sulandırmakta üstümüze yok..

"Yarışmaya katılan 88 zeytinyağından 12 tanesinin ödül alamadığı kaydedilirken, 41'i altın, 32'si gümüş ve 3'ününde bronz madalyaya hak kazandığı açıklandı. Ödül kazanan firma ve üreticilerin ödülleri törenle verildi."
  • OnderT O kullanıcısına yanıt
    çiçek daha onlar :)
  • 41 altin madalya ... sanirim zeytin ureticileri kendi kendilerine altin madalya vermek icin zeytindostu dernegini kurmuslar.

• izorya markasının sitesinden online alışveriş ile yönlendirildiğiniz siteden alışveriş yaparken dikkatli olunuz. Geçenlerde 1 tane tarihi geçik ürün yollamışlardı gözden kaçtı heralde demiştim gerekli bilgilendirmeyle beraber. Fakat son 1 hafta içinde verdiğim bir siparişde ki gelen ürünlerin %90 ının tarihinin bitimine 2 ay kalmış. Maalesef bir şark kurnazlığı söz konusu çünkü arka arkaya böyle tesadüf olamaz.
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    Zeytinyağı yarışmalarında genelde bir en iyi Best of Best seçilir, sonrasında çok sayıda madalya verilir. Belli bir puan skalasi arasında kalan ürüne tanımlanmış madalya verilir. Olive Japan yarışmasına bakarsanız katılanların üçte ikisi madalya almıştır:)

İyi niyetli olmaya çalışalım, madalya alan pek çok yağı tattım. Bunun yanında bu sene temiz ve adil bir organizasyon olması için yurt dışından tadım uzmanları getirildi. Küçük üreticiler teşvik edildi, hem yarışmaya katılımları için hem de bak bu sene bu yarışmaya katılacaksin,adam gibi üretim yap dendi :)

Zeytindostu derneği iyi niyetle çalışan insanlardan oluşuyor. Benim garibime giden bazı çok bilindik markaların yarışmaya katilmalis olması. Zetay, Kürşat,fromida, öz-em, laleli vs.

Piyasada bir garip durum var ama hayır olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blueheron

izorya markasının sitesinden online alışveriş ile yönlendirildiğiniz siteden alışveriş yaparken dikkatli olunuz. Geçenlerde 1 tane tarihi geçik ürün yollamışlardı gözden kaçtı heralde demiştim gerekli bilgilendirmeyle beraber. Fakat son 1 hafta içinde verdiğim bir siparişde ki gelen ürünlerin %90 ının tarihinin bitimine 2 ay kalmış. Maalesef bir şark kurnazlığı söz konusu çünkü arka arkaya böyle tesadüf olamaz.

Daha dün konuştum, görsellerde belirtilmemiş ama tüm yağlarımız yeni sezon dediler Terbiyesizlik
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blueheron

izorya markasının sitesinden online alışveriş ile yönlendirildiğiniz siteden alışveriş yaparken dikkatli olunuz. Geçenlerde 1 tane tarihi geçik ürün yollamışlardı gözden kaçtı heralde demiştim gerekli bilgilendirmeyle beraber. Fakat son 1 hafta içinde verdiğim bir siparişde ki gelen ürünlerin %90 ının tarihinin bitimine 2 ay kalmış. Maalesef bir şark kurnazlığı söz konusu çünkü arka arkaya böyle tesadüf olamaz.

gönderdikleri yağları geri aldılar mı peki?
  • ozguruzden kullanıcısına yanıt
    adam yarismaya katilacaksa illa secilmis yağ gönderiyordur. ona göre de madalya sayısı artar, bence de tuhaf bir durum yok.
    bana kalırsa katılmayan yağların kanıtlayacak birseyleri kalmamis olmamasindan olabilir.
    ya da gözlerini yurtdışı yarışmalarında dikmişlerdir.
  • torku42 T kullanıcısına yanıt
    ben aldım 5 lt teneke yaklaşık 10 gün önce yeni sezon aralık ayının yani 12 ayın yağı bir şeyi farkettim daha önce 1lt erken hasat galon şişe almıştım o baya koyu yeşildi bu aldığım yağ altın sarısı hiç yeşil değil sanırım ışık almadığı tenekede olduğu için lezzeti süper mis buram buram zeytin kokuyor yakıcılığı biraz düşük geldi bana
    Bu mesaja eklenen görseller:

Sızma Zeytinyağı Hakkında BilgilerSızma Zeytinyağı Hakkında Bilgiler

• mcroses kullanıcısına yanıt
    Ürünler daha bugün geldi hocam.
  • 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.