Şimdi Ara

KUZEY EGE EXTRA SIZMA ZEYTİNYAĞI 2018-2019 SEZON 5 LİTRE TENEKE 120 TL KARGO ÜCRETSİZ!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
15
Favori
6.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Ürün Çeşitleri #Zeytin ve Zeytinyağları
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    KUZEY EGE EXTRA SIZMA ZEYTİNYAĞI 2018-2019 SEZON 5 LİTRE TENEKE 120 TL KARGO ÜCRETSİZ!KUZEY EGE EXTRA SIZMA ZEYTİNYAĞI 2018-2019 SEZON 5 LİTRE TENEKE 120 TL KARGO ÜCRETSİZ! KUZEY EGE EXTRA SIZMA ZEYTİNYAĞI 2018-2019 SEZON 5 LİTRE TENEKE 120 TL KARGO ÜCRETSİZ! KUZEY EGE EXTRA SIZMA ZEYTİNYAĞI 2018-2019 SEZON 5 LİTRE TENEKE 120 TL KARGO ÜCRETSİZ!KUZEY EGE EXTRA SIZMA ZEYTİNYAĞI 2018-2019 SEZON 5 LİTRE TENEKE 120 TL KARGO ÜCRETSİZ!KUZEY EGE EXTRA SIZMA ZEYTİNYAĞI 2018-2019 SEZON 5 LİTRE TENEKE 120 TL KARGO ÜCRETSİZ! KUZEY EGE EXTRA SIZMA ZEYTİNYAĞI 2018-2019 SEZON 5 LİTRE TENEKE 120 TL KARGO ÜCRETSİZ!KUZEY EGE EXTRA SIZMA ZEYTİNYAĞI 2018-2019 SEZON 5 LİTRE TENEKE 120 TL KARGO ÜCRETSİZ!KUZEY EGE EXTRA SIZMA ZEYTİNYAĞI 2018-2019 SEZON 5 LİTRE TENEKE 120 TL KARGO ÜCRETSİZ!KUZEY EGE EXTRA SIZMA ZEYTİNYAĞI 2018-2019 SEZON 5 LİTRE TENEKE 120 TL KARGO ÜCRETSİZ!KUZEY EGE EXTRA SIZMA ZEYTİNYAĞI 2018-2019 SEZON 5 LİTRE TENEKE 120 TL KARGO ÜCRETSİZ!KUZEY EGE EXTRA SIZMA ZEYTİNYAĞI 2018-2019 SEZON 5 LİTRE TENEKE 120 TL KARGO ÜCRETSİZ!KUZEY EGE EXTRA SIZMA ZEYTİNYAĞI 2018-2019 SEZON 5 LİTRE TENEKE 120 TL KARGO ÜCRETSİZ!KUZEY EGE EXTRA SIZMA ZEYTİNYAĞI 2018-2019 SEZON 5 LİTRE TENEKE 120 TL KARGO ÜCRETSİZ!

ZEYTİN NASIL HASAT EDİLİYOR BİZZAT TARAFIMDAN VİDEO ÇEKİMİ YAPILMIŞTIR

2018 SEZONU 13.11.2018 ÜRETİM KUZEY EGE EXTRA SIZMA ZEYTİNYAĞI ÜRÜNLER SATIŞA SUNULMUŞTUR

EDREMİT TİPİ YAĞLIK ZEYTİNLERDEN HASAT EDİLEN ZEYTİN YAĞLARIMIZ KUZEY EGEDE BERGAMA / SARICALAR KÖYÜNDEKİ ZEYTİNLİKLERİMDEN HASAT EDİLEREK SATIŞA SUNMAKTAYIM.

AMBALAJ TİPİ OLARAK DAHA SAĞLIKLI OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜĞÜM 5 - 10 LİTRELİK BASKI YAZILI GALVENİZ TENEKEYLE GÖNDERMEYE DEVAM EDİYORUM. SİPARİŞ VERDİĞİNİZ ZEYTİNYAĞI BASKILI TENEKEYLE GÖNDERİLECEKTİR ÜZERİNDEKİ YAZILAR ÜRÜNÜN HANGİ TÜR OLDUĞU KONUSUNDA BELİRLEYİCİ DEĞİLDİR. SİZDEN GELECEK SİPARİŞE GÖRE BASKILI GALVENİZ TENEKEYE DOLUM YAPILMAKTA AYNI GALVENİZ TENEKELER KULLANILMAKTADIR

KUZEY EGE EXTRA SIZMA ZEYTİNYAĞI 2018-2019 SEZON 5 LİTRE TENEKE 120 TL KARGO ÜCRETSİZ!

ÜCRETSİZ KARGO AVANTAJIYLA GÖNDERİLECEKTİR..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EXTRA SIZMA ZEYTİNYAĞI 5 LİTRE SAHIBINDEN.COM SATIŞ : 120 TL (13.11.2018 TAZE HASAT) KARGO ÜCRETSİZ!

>>>>>>>>> SAHIBINDEN.COM KREDİ KARTLI SATIŞ LİNKİ TIKLAYINIZ <<<<<<<<<

-----------------------------------------------------------------------------------------------

FORUM MÜDAVİMİ ARKADAŞLARIMA ÖNEMLİ NOT:

ZEYTİNYAĞI FİYATLARI YÜKSEK GELİYOR HEPİNİZİ ANLIYORUM AMA BU ÜRETİCİ KARDEŞİNİZİ DE DÜŞÜNÜN HERŞEY O KADAR ZAMLANDI Kİ ESKİDEN 5 TL YE ALDIĞIMIZ BOŞ TENEKE ŞİMDİ 10TL OLDU TARIM MALİYETLERİMİZ EN AZ 2 KATINA ÇIKTI GERÇEK ANLAMDA HAYATA TUTUNUP AYAKTA KALMAYA ÇALIŞIYORUM ZEYTİNLERİMİ NAKİT SIKINTISI YAŞADIĞIMIZ İÇİN %90 KISMINI TANE OLARAK SATMAK ZORUNDA KALDIM SADECE GERİYE KALAN %10 KISMINDAN YAĞ ÇIKARDIK. KARGO MALİYETİ TENEKE MASTAFIMI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZDE BENİM ELİME GEÇEN LİTRE BAŞINA 16-17 TL ARASINDA KALIYOR. BEN YİNE DE FORUMDAŞLARIMA HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM ÇÜNKÜ YILLARCA HEPİNİZİ MEMNUN EDECEK BİÇİMDE ÜRÜN SATIŞI YAPMAYA ÇALIŞTIM.

FAKAT BİR SIKINTIMI SİZLERE AKTARMAK İSTERİM MÜŞTERİ TABANIMIN ZARRA GÖRDÜĞÜ İÇİN BUNLARI YAZMAM GEREKİYOR ÇÜNKÜ YAĞ SIKIM YAPTIRDIĞIUMIZ YERLERİN YAPTIĞI HATALAR YÜZÜNDEN BAZEN KALİTE BAKIMINDAN HEPİMİZ ZARAR GÖRDÜK BEN SİZLERE İSTEDİĞİM KALİTEDE YAĞ GÖNDEREMEMİŞ OLABİLİRİM BUNLAR BENDEN DEĞİL YAĞ ÇIKARTTIĞIMIZ FABRİKALARIN BECERİKSİZ PERSONELİ YÜZÜNDEN OLDU BU KONUDA SERT KARARLAR ALARAK YÖREMİZDE BU İŞİ EN İYİ YAPAN 2 ÜRETİM YERİNDE YAĞLARIMIZI DİKKATLİCE ÇIKARTTIK VE BUNDAN SONRA DA BÖYLE OLACAK. BU HUSUSTA EĞER SİZLERDEN MAĞDUR ETTİKLERİM OLMUŞSA HEPİNİZDEN ÖZÜR DİLERİM. ÜZERİMDE HAKKI OLDUĞUNU DÜŞÜNEN ARKADAŞLARIMIZ VARSA LÜTFEN ÖZELDEN TARAFIMA DÖNÜŞ YAPINIZ....

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanhasimcan -- 20 Şubat 2019; 7:44:54 >

• Zeytinyagi,zeytin ve kurufasulye aliyorum cok memnunum ve kaliteli dogal urunler herkese tavsiye ederim.ilgili bir satici.tesekkurler hocam alisverisin ve tavsiyelerimin devami gelecektir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatlar pahalı geldi bana. 40 tlye 5lt sızma alıyorum.. gemlikten alıyorum.. evet ürününüz güzel ve doğal ama fiyat biraz pahalı. iznik tarafına gecen gittiğimde 60 lira fiyat verdiler.. bu aralar fiyatlar mı uctu ben anlamadım..
  • djtato kullanıcısına yanıt
    geçtiğimiz yıllara nazaran bu yıl fiyat aralığı yüksek piyasanın koşulları bu yıl böyle benim köyümde şu an zengin tüccarlar 11-12 aralığından toptan zeytinyağ stokluyorlar tariş bizim bölgemizden toptan yağ liste fiyatını 12 liraya çıkardı bergamaya veya izmire gelirseniz fiyat araştırması yapabilirsiniz bu işin sonucu beni korkutuyor zira her zaman olduğu gibi zengin tüccar bu işin kaymağını yiyecek zira stokta yağ bu yıl fazla değil piyasanın yaz aylarına doğru piyasadaki fiyat aralığını izleyin fiyatların dahada yükseleceğini göreceksiniz. bu yükselmeden inanın üretici zerre bişey kazanamıyor biz zaten maliyetlerle yaptığımız hesapla sezonu zor kurtarıyoruz ama alıp satan tüccar 1 verip 10 koyup satıyor bu yıllarca böyle devam etti böylede devam edecek gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanhasimcan -- 18 Ocak 2015; 17:37:36 >
  • Sp uzerinden 5 lt siparis verdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozgboy kullanıcısına yanıt
    siparişinizi aldım yarın gönderiniz yapılacaktır yalnız mesaj atmıştım size sanalpazar üzerindne adresle ilgili bir teyid almak istiyorum sizden
  • Sp üzerinden denemek üzere 1lt ve salça siparişi verdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • anarso2005 kullanıcısına yanıt
    ilginize teşekkür ediyorum en kısa sürede gönderiniz yapılacaktır. şu an haftanın belli günlerinde toplu gönderi için ilçedeyim sabaha kadar verilmiş siparişler kargoya verilmiştir
  • Hocam 10lt ye kargo almıyordunuz sanırım. Hala öylemi
  • uzunca961 kullanıcısına yanıt
    1 ocak sondu hocam kampanya süresi bitti. yurtiçi kargo sanalpazar anlaşmasıyla zaten 6.49 tl tutuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanhasimcan

1 ocak sondu hocam kampanya süresi bitti. yurtiçi kargo sanalpazar anlaşmasıyla zaten 6.49 tl tutuyor

Devam etseydi iyi olurdu kargo parasıyla fasulye alırdım.
    Gün içinde alım yaparım. Senden bir ricam var, fasulyeyi çok merak ettim bana biraz numune göndermen mümkünmü, pişirip tadına pişimine bakmak istiyorum. Hoşumuza giderse almak isterim ondan da
    fasulyemiz lezzet yönünden mükemmeldir ben numune gönderirim size
  • quote:

fasulyemiz lezzet yönünden mükemmeldir ben numune gönderirim size

Hocam iyi akşamlar. Bir teneke aldım denemek için. Umarım umduğumuzdan iyi çıkar
    Bu arada fasulye numunesi istiyordum unutmazsın umarım
    eyildirim961 olarak sipariş verdim karışıklık olmasın.
    evet siparişinizi aldım. fasulyede çok çok kritik stoğa girdik her an bitebilir çünkü çevremde de çok yoğun talep var
  • quote:

evet siparişinizi aldım. fasulyede çok çok kritik stoğa girdik her an bitebilir çünkü çevremde de çok yoğun talep var

Sizden gelen fasulyeyi hemen pişirip kontrol ederim ozaman. Beğenirsek hemen sipariş veririm.
  • Hocam daha kargoya vermemişsin sanırım yağı. Bugün vermen mümkünmü
    haftasonu da sipariş edilmiş tüm kargolar bugün kargoya verilmek için ilçe yurtiçi kargoya teslim edilecektir. yaşattığım gecikme için özür diliyorum
  • hocam selamlar kargo ücretini sizmi alıcımı karşılıyor ?
  • kargo ücreti alıcılar karşılıyor yurtiçi kargo ile sanalpazar anlaşmaları gereği tüm türkiyeye adres teslim 10 kiloluk gönderiler sadece 6.49 TL
  • quote:

haftasonu da sipariş edilmiş tüm kargolar bugün kargoya verilmek için ilçe yurtiçi kargoya teslim edilecektir. yaşattığım gecikme için özür diliyorum

Estağfurullah önemli değil. Kargo şimdi elime ulaştı. Akşama hatuna vereyim pişirsin bakalım fasulyenin tadını çok merak ettim. Zeytinyağından geçtim fasulyeyi merak ediyorum
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.