Şimdi Ara

Sızıntılar gerçek miydi?! 'Tüm Samsung Galaxy S21 ailesini denedim!'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videoda Samsung Galaxy S21 ailesinin tüm üyelerini teker teker deniyor, aralarındaki farklardan detaylı bir şekilde bahsediyoruz. Galaxy S21 ailesi ilk etapta neler sunuyor, beraber görelim.       

• Bence zamanla alışıyoruz. Bu üçgen tasarım ilk çıktığında herkes ucube deyip eleştirdi zamanla gözümüze güzel görünmeye başladı. S10 plus ilk çıktığında çok çirkin demiştim bugün elimde baya hoş geldi gözüme. Zamanla belki bu tasarıma simetrik ve güzel bir tasarımdı s23 çok kötü diyeceğiz

• Kamerenın oldugu bölüm o kadar cirkin ki
  • Bir Apple'ın kamera bölümüne bakıyorum ne kadar şık ve hoş duruyor

bir de s21 e bakıyorum örümcek gözü gibi . Kusura bakmayın ama tam bir fiyasko

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam kameralar gittikçe küçülüyor cebimize sığıyor diyorduk ki....

• Bende ses var görüntü bu ..... Jolly gitmemekte israr ediyor..

• Moueson kullanıcısına yanıt

Bence zamanla alışıyoruz. Bu üçgen tasarım ilk çıktığında herkes ucube deyip eleştirdi zamanla gözümüze güzel görünmeye başladı. S10 plus ilk çıktığında çok çirkin demiştim bugün elimde baya hoş geldi gözüme. Zamanla belki bu tasarıma simetrik ve güzel bir tasarımdı s23 çok kötü diyeceğiz

sadece render görüntülerine bakınca samsung daha güzel duruyor gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: unununium

sadece render görüntülerine bakınca samsung daha güzel duruyor gibi

Bence hala çirkin tabi renkler ve zevkler farklıdır.

• Merhaba Burak.120 hz telefonların incelemesi gelmişken artık videoları en azından standart monitör çözünürlüğü olan 60 fps olarak yüklerseniz DH olarak, en azından inceleme videolarında gerçekten daha iyi olur.

• Şarj aletini çıkararak Apple rezilliğine ortak oldular. Utanç verici buluyorum.

• Dislike.button

• mcebi001 kullanıcısına yanıt

Çare, Samsung Browser + Adblock 👍

ilk iphone 11 çıktığında bu ve muadil tonla caps dolaştı aylarca.gözünüz alıştıktan sonra güzel diyorsunuz.suçlamıyorum ama insan gözü alışınca algısı da değişiyor demekki.s21'in de böyle algılanacak demek oluyor bu.

• şarj aleti ve kulaklık kutudan eksilmesini beğenmedim de s20'y göre €50 fiyatı düşük çıkmış.kulaklık ve adaptör parası böyle çıkıyor sanki

samsung bu ekolojik karar,fiyatı da ona göre ayarladım diyorsa giriş seviyesinden bu aksesuarlar eksiltilerek başlanmalıydı.amiral gemisi en son kesinti yapılacak seri olmalı.

• yilmaz976 kullanıcısına yanıt
    Çare Opera Browser
    Reklam engelleyici kendisinde mevcut

• Serinin tek güzel tarafı, bence tasarımı ve işlemcisi. Gerisinde fark yaratan bir yenilik yok zaten.

• aycibin A kullanıcısına yanıt

Bu daha guzel Sızıntılar gerçek miydi?! 'Tüm Samsung Galaxy S21 ailesini denedim!' 

• Tümüne dinamik tazeleme hızı koyulması yapılan en iyi özellik bence. S20 serisinde sadece Ultra modeline koymaları saçmalıktı. 120 Hz diyorlar ama pili sömürünce kullanamıyorsunuz.

Kulaklığı çıkarmaları çok sıkıntı değil ama şarj cihazı olmaması tam bir saçmalık. Eski telefonunu satarken şarj cihazını da veriyor insanlar. Yeni bir telefon alıyorsunuz, kutuyu açıp kullanacaksınız ama şarj aleti yok... Hangi akılla yaptıkları belli değil.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.