Şimdi Ara

Sizinle aynı veya benzer nicklere sahip üyeler var mı DH'de? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
0
Favori
3.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu sitede çok üye var aynı nicki taşıdığınız üyeler mutlaka çıkacaktır örneğin ben üye olurken ismimi Moonlight yapmak istedim fakat forumda başka varmış sanırım yapamadım saçma sapan sayılarda eklemek istemedim o anda bu aklıma geldi ve yazdım ama sanırım benimde var benzerim
  • aynen ben de iron maiden yapacaktım iyiki nokta falan koyup yapmamışım konu dışında kullanıyomuş o nicki arkadaş
  • white devıl
    white_devil
    White_Dewil
    :White:DeviL:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8C79990A -- 20 Haziran 2010; 5:17:29 >
  • vardır muhakkak
  • Yoktur

• ihtimali var mı sence?
  • nerden baksan bi 50 tane vardır.

• Nickimi değiştirmeden önce hiç görmemiştim ama "Einstein " nickli biri varmış. Sonunda boşluk koymuş.
  • Dexter ile .Dexter. Aynı kişi. IP adresi dersen evde 2 bilgisayar olmadığı ne malum.
  • Benimkisi dünyada tek. Ayrıca çok da işime yarıyor. Bir siteye üye olurken bakıyorum irFaNLiNe ismi önceden üye olmuşsa demek ki o benim ve hemen giriş yapıyorum
  • İstemediğim kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: I.Cadde

Dexter ile .Dexter. Aynı kişi. IP adresi dersen evde 2 bilgisayar olmadığı ne malum.

isterse 10 bilgisayar olsun aynı modemden bağlanıyorsa ip adresleri aynıdır. yanılıyor muyum?
  • kun_agüero görmüştüm
  • Aynı nickle de alınıyor
    &nbsp;
  • Nick benzerliği olarak powerstorm var. Avatar olaraksa binbir uğraşla boyutlandırdığım dhye yüklediğim avatarımı çalan birisi var nickini hatırlamıyorum.
  • Yok diye bilmekteyim.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.