Şimdi Ara

Sizinle aynı veya benzer nicklere sahip üyeler var mı DH'de? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
0
Favori
3.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://forum.donanimhaber.com/showprofile.asp?memid=123695
    bu kişi var ama kısa sürede öldürüceğim

painkiller ı kullanan var sadece
  • nicktirgit var, hasnicktir var, bir aralar nickimi ye vardı ama uçtu galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter 

quote:

Orijinalden alıntı: .Dexter.

quote:

quote:

Sanmam

Lan.

Ne yani?Bir dizi adının kimsenin aklına gelmeyeceğini falan mı düşündün?

4. sezonu bitirdiğimden beri aklımda...Üyelik alırken de ilk aklıma gelen bu oldu zaten.Üye adı uygun değil dedi.Dedim sanırım katilleri sevmiyor bu adminler.Nokta koydum bende.Eğer nicklerimizin hemen hemen aynı olmasından rahatsızsan rica ettiğin taktirde nickini değiştirebilirsin.

Değiştirmi dedik.Ve hayır Dexter ı alabilecek aklıma gelmedi değil ben varım zaten ama bütün mutasyonlarını almışlardır diye düşündüm dizi adı olduğu için ve alsalarda hiçbiri online değil.Profilinden görüyorum ki etrafta çok karıştırılcaz fake denilecek bu yüzden hoşnut olmadım.Bunu düşünemiyorsan o senin sorunun.

Valla okumaya üşendim.Yarın pm atarsan cevaplamaktan memnun olacağım.

• Dexter ve .Dexter. birbirine girdi lan
  • shadow_catcher var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThreeDaysGrace

Days Grace vardı Eski nickim .Uğur.'a benzer olarak .Uqur. vardı çok karıştırıyorlardı

• yok.
  • benim avatarı kullananlar var sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KKochaKK

benim avatarı kullananlar var sadece.

Benimde avatarı kullanan var-dı.. (belki hâlâ kullanıyordur) Hemde direk benim avatarı profilimden çalmış.
  • rda

rda12

rdaglaroglu

rdant

rdawkins

Varmış ilk ikisi yakın olsada diğerleri tam sayılmaz herhalde.
  • White Devil var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Days Grace

quote:

Orijinalden alıntı: ThreeDaysGrace

Days Grace vardı Eski nickim .Uğur.'a benzer olarak .Uqur. vardı çok karıştırıyorlardı

Hacı sen nick değiş bence

• orjinalim
  • Yoktur herhalde.
  • üye yok da forum var lan
  • Var. Nicki benim nickin aynısı. Sonuna boşluk koymuş sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Iron Maiden -- 20 Haziran 2010; 2:55:42 >
  • El Diablo var.
  • Mümkünsüz
  • orijinali sahsım olmakla beraber;

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sanmam

Lan.

Ne yani?Bir dizi adının kimsenin aklına gelmeyeceğini falan mı düşündün?

4. sezonu bitirdiğimden beri aklımda...Üyelik alırken de ilk aklıma gelen bu oldu zaten.Üye adı uygun değil dedi.Dedim sanırım katilleri sevmiyor bu adminler.Nokta koydum bende.Eğer nicklerimizin hemen hemen aynı olmasından rahatsızsan rica ettiğin taktirde nickini değiştirebilirsin.

Değiştirmi dedik.Ve hayır Dexter ı alabilecek aklıma gelmedi değil ben varım zaten ama bütün mutasyonlarını almışlardır diye düşündüm dizi adı olduğu için ve alsalarda hiçbiri online değil.Profilinden görüyorum ki etrafta çok karıştırılcaz fake denilecek bu yüzden hoşnut olmadım.Bunu düşünemiyorsan o senin sorunun.

Benim nick ile ilgili bir sorunum yok.Yarası olan gocunur.Sen "Lan" diye yorum yazarak başta ahlakını ortaya koydun zaten.Nickim aynı kalacak bunu aklına kazısan iyi olur.Git ve başka bir nick için heveslen çünkü aslında nickin çok sıradan ve ben fake üye değilim...Aslına bakılırsa fake üye olmamışımdan doğan bazı etkenlerden dolayı senin fake üye olma olasılığın yükseliyor.İki post kasınca "real" mi oluyorsun?

Ha biz fake değiliz.Bunu da ispatlarım ip adresine bakılır.Ceza falan almayız...

Bir saniye....

Mesajını yanlış anladım sanırım.Tekrar okuyup yorum yapacağım.

Lan'ın sonunda "" smiley'ıda vardı görürsen yani "lan yapılırmı bu bana" tipinden çünkü gelecek yorumlara fake denileceğimize felan hoşnut olmadım sen de benim sana fake dediğimi ima ediyorsun.Uyurgezermisin?Üşenme üşenme tekrar oku anlayarak sanki şahsına hakaret ettik.Ve fake olduğun çok belli yeniler post a mesaj derler, fake'in ne olduğunu bilmezler ve daha dün üye olmuşsun, yani ben sana fake demedim şimdi diyorum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.